fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Stan rywalizacji 2-0!

Legia Warszawa 3-2 Metro Warszawa

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W drugim meczu II rundy play-off II ligi Legia Warszawa wygrała przed własną publicznością z Metrem Warszawa 3-2. Potrzeba było aż pięciu setów by wyłonić zwycięzcę. W tie-breaku legioniści wygrali 16-14. Stan rywalizacji 2-0 dla Legii. Trzecie spotkanie zostanie rozegrane za 2 tygodnie w hali na Ursynowie przy ul. Dereniowej.

Siatkówka: Legia Warszawa 3-2 Metro Warszawa
Sety: 25-21, 21-25, 25-18, 24-26, 16-14

Fotoreportaż z meczu - 32 zdjęcia Hugollka

fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
będziedobrze - 11.03.2019 / 11:31, *.opera-mini.net

Jeszcze jeden! Jeszcze jeden! : - )))

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.