Dominik Nagy - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Remy pauzuje, dwóch zagrożonych w meczu z Arką

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Z powodu czerwonej kartki otrzymanej w meczu z Cracovią, William Remy nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu z Arką Gdynia. Adam Hlousek i Dominik Nagy są natomiast zagrożeni pauzą. W obecnym sezonie w spotkaniach ligowych zostali oni ukarani trzema żółtymi kartkami. Kolejna oznaczać będzie pauzę w meczu ze Śląskiem Wrocław. Sebastian Szymański również ma trzy żółte kartki na swoim koncie, ale on obecnie leczy uraz.

Żółte kartki legionistów w lidze:
5 - Artur Jędrzejczyk, Andre Martins
4 - Paweł Stolarski, Marko Vesović
3 - Adam Hlousek, Dominik Nagy, Sebastian Szymański
2 - Domagoj Antolić, Inaki Astiz, Cafu, Sandro Kulenović, Mateusz Wieteska
1 - Carlitos, Kasper Hamalainen, Radosław Majecki, Iuri Medeiros, William Remy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.