fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal: Ostatni mecz Win Win w sezonie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielę o godzinie 13 drużyna Win Win Warszawa wspierana przez Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa rozegra ostatni mecz w sezonie II ligi futsalu. Rywalem będzie Bór Regut. Zapraszamy na mecz, który rozegrany zostanie w hali OSiR Włochy, przy ulicy Gładkiej 18.

Drużyna Win-Win jest kontynuacją projektu, który w 2013 roku Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa rozpoczęło wspólnie z klubem Legia. Pozwalał on wychowankom warszawskich domów dziecka realizować piłkarską pasję pod okiem fachowców wraz z wykorzystaniem infrastruktury klubowej.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.