fo. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Piłkarze Arki po meczu

Maciek Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tadeusz Socha (Arka Gdynia): Zarówno Lech, Korona jak i Legia byli "do ugryzienia". Pomimo tego ponosimy piątą porażkę w tej rundzie i robi się niebezpiecznie. Kluczowa była druga bramka dla naszych rywali. Padła zdecydowanie za szybko po pierwszej i podcięła nam skrzydła. Było nam coraz trudniej, odkryliśmy się, zdobyliśmy gola, lecz znowu czegoś zabrakło do remisu. Wydaję się, że brakuje nam niewiele, lecz niestety znowu przegrywamy. To boli zdecydowanie najbardziej.

Mamy zero punktów w tej rundzie, a wszystkie inne drużyny w lidze punktują. To nie jest jeszcze ten moment, że nogi grają coś innego niż głowa. Jednak jeszcze chwila i będzie się zmagać z dużą nerwowością. Tych meczów zostaje jednak coraz mniej, więc musimy zacząć zbierać punkty.

Adam Marciniak (Arka Gdynia): Nie będę na gorąco oceniał tego meczu. Przez nas muszą przemawiać czyny. Walczymy o utrzymanie i wszyscy musimy się zjednoczyć, aby ratować Ekstraklasę w Gdyni. Każdemu na tym zależy - piłkarzom, trenerom i kibicom. Nikt nie chce mieć wpisanego spadku w CV. Spadek to katastrofa dla klubu oraz dla piłkarzy. Z tym często wiążą się przeprowadzki, zmiany szkół dzieci... Mogę obiecać, że do samego końca będziemy walczyć o to, aby w Ekstraklasie pozostać. Czujemy sportową złość po każdej porażce. Tym bardziej, że to nasza piąta przegrana z rzędu. Nie chcę mówić na temat mojej rozmowy z kibicami. To sprawa między mną a nimi. Kibice są z nami od samego do początku i mam nadzieję, że będą z nami do końca. Dzisiaj doping był do ostatniej chwili. Jeżeli oni będą z nami zawsze, nawet mimo porażek, to jestem przekonany, że się utrzymamy.

Dla nas jedyną drogą jest trening i walka do samego końca. Jestem zły, ale biorę tę porażkę na siebie. Dopóki będę grał w tej drużynie, dopóty będziemy walczyć, aby Arka została w Ekstraklasie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
tomuś - 11.03.2019 / 09:51, *.plus.pl

nie dość, że nie potrafią grać to jeszcze liczyć. to byłą 9 porażka z rzędu nie 5. ja wiem, że jak Socha powiedział, że 5 w rundzie to już ładniej brzmi niż 9 ale fakty są troche inne.

z drugiej strony ten Socha jest taki drewniany, że jak idzie do lasu to go ludzie z drzewami mylą

odpowiedz
krys008 - 10.03.2019 / 16:00, *.serv-net.pl

Nieco niefortunna wypowiedź panie Adamie. Arka ma potencjał, gra ładnie dla oka, potrafi przejąć kontrolę na boisku z takimi zespołami jak Legia i Lech. Wiem, że to nadużywany termin, ale w tych kilku meczach brakowało nieco szczęścia. Słowa o kłopotach związanych ze spadkiem klubu, szkoła, dzieci, latka spadkowicza niepotrzebne. Ja rozumiem, że każdy z nas ma swoje życie, swoje problemy, ale akurat po Panu spodziewałem się słów związanych z przywiązaniem do barw klubowych, troche to rozczarowujące. Rozumiem, emocje.

odpowiedz
Jacek - 10.03.2019 / 05:59, *.tpnet.pl

Panie Marciniak przeciez moze pan zostac w Gdyni i wspolnie ze sledziami walczyc o powrot do ekstraklasy. Zreszta na tym zaoranym polu nigdy nie powinien odbyc sie zaden ekstraklasowy mecz.

odpowiedz
dejne3 - 10.03.2019 / 03:08, *.plus.pl

Jeżeli to jest doping to zapraszamy na Legię Panie Marciniak tylko bluzgi na Legię dŁagiewniki przerwy Ten wasz doping taki sam jak wasza gra kaszubskie śledzi

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.