Sparing: Legia II 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatnim sparingu przedsezonowym Legia II pokonała 1:0 Ruch Wysokie Mazowieckie. Jedynego gola zdobył z karnego po faulu na Macieju Rosołku, Łukasz Zjawiński w 69. minucie. Spotkanie rozgrywane w trudnych warunkach przy huraganowym wietrze, nie było wielkim widowiskiem. Legioniści starali się prowadzić grę, ale po szybkich kontrach kilka dogodnych okazji mieli też przeciwnicy.

Z kolei najlepsze okazję dla Legii po przerwie mieli Maciej Rosołek i Grzegorz Aftyka. Kibice z Zambrowa wywiesili transparent poświęcony Arkadiuszowi Malarzowi "AREK JESTEŚMY Z TOBĄ (L)" i dopingowali bramkarza Legii okrzykami "Jesteśmy z tobą hej Arek jesteśmy z Tobą" * oraz "Cała Legia zawsze razem". Po meczu do bramkarza Legii ustawiła się kolejka chętnych do autografów i pamiątkowych fotek.

Za tydzień Legia II zainauguruje rundę wiosenną III ligi meczem z Bronią Radom. Mecz odbędzie się w Ząbkach, w niedzielę o 12:00.

Sparing: Legia II Warszawa 1-0 (0-0) Ruch Wysokie Mazowieckie
1-0 - 69' Łukasz Zjawiński (karny po faulu na Macieju Rosołku)

Strzały (celne): Legia 6(2) - Ruch 11(6)

Skład Legii II: Malarz - Leleno, Bondarenko, Brodziński, Matuszewski - Wojtysiak (62' Cielemęcki), Pruchnik (Kpt), Karbownik, Shapiro-Thompson (55' Zjawiński), Cichocki (76'Aftyka) - Rosołek (86' Ciepiela)

Rezerwa: Ojrzyński