Igor Stelmaszczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Stelmaszczyk: W niedzielę musimy wygrać

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Mecze z Augustowem były trudne, ich zespół postawił nam ciężkie warunki. Uważam, że dobrze, że już w pierwszej rundzie przeszliśmy tak wymagający sprawdzian, a nie jak Metro, które swój mecz wygrało 3-1. Pojedynki z Augustowem tylko nas umocniły, były dla nas motywującym zimnym prysznicem. Jedyny minus był taki, że narażaliśmy się na kontuzje oraz odpadnięcie. Właściwie mieliśmy też mniej czasu na regeneracje od Metra, w siedem dni zagraliśmy pięć spotkań. Jest to dla nas duży bagaż emocjonalny, z Augustowem 3-1, w drugiej rundzie 3-0. Takie mecze kosztują nas więcej sił niż pojedynki w rundzie zasadniczej - powiedział po wygranym meczu Igor Stelmaszczyk.

- Nie wybiegajmy w przyszłość, na razie ze trzy godzinki pocieszymy się tym zwycięstwem. Wracamy do domu i w niedzielę o 18:30 jest kolejny mecz. Z Augustowem mieliśmy już 2-0, była to kolejna lekcja, że gra się do trzech wygranych setów. Jeśli chcemy mieć komfortową rywalizację, to w niedzielę musimy wygrać. Na Hawajskiej będziemy się czuli tak jak oni tutaj, bo to ich hala na której trenują i mają kibiców, którzy będą ich wspierać.

- Jeżeli w niedzielę zwyciężymy, to będziemy mieć świadomość, że na ten piąty mecz wrócimy do nas, gdzie oprócz meczu z Białymstokiem jesteśmy niepokonani. Nie podpalamy się. Mamy chwilę radości, bo wszyscy zagraliśmy fajny mecz, ale czekamy na następną rywalizację. Jeśli wygramy w niedzielę to będziemy mogli myśleć o Hawajskiej.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.