Bartosz Tomczak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Tomczak: Nie popełnialiśmy błędów

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Mecz z Augustowem był oparty na wielu emocjach, nie tylko tych pozytywnych, bo sądziliśmy, że będą to łatwe trzy zwycięstwa. Z Metrem w dużej mierze wygraliśmy dzięki zagrywce, ponieważ nam wychodziła ona dobrze, za to nasi rywale często ją psuli - powiedział po pojedynku z Metrem Bartosz Tomczak.

- Chłopaki z Metra przestali wierzyć w zwycięstwo w trzecim secie, my za to trzymaliśmy poziom, nie popełnialiśmy błędów. Konsekwentnie realizowaliśmy cele jakie postawił nam trener.

- W niedzielę będzie całkiem inny mecz, nie możemy myśleć, że jeśli zwyciężyliśmy w sobotę 3-0 to następna rywalizacja będzie łatwa. Metro na pewno to spotkanie przeanalizuje, będzie to zupełnie inny pojedynek. Mam nadzieję, że znów trzy sety będą po naszej stronie.

- Nie będzie łatwo wyjść 3-0 ze wszystkich meczów, ale na pewno byśmy bardzo chcieli. Teraz musimy odpocząć, a w niedzielę wygrać kolejny mecz, za tydzień przerwa, a na Ursynowie zobaczymy co będzie się działo, bądźmy dobrej myśli.

- To prawda Metro jeszcze nigdy nie wygrało u nas na hali, za to my nie zwyciężyliśmy nigdy u nich. Niech wygra lepszy, uważam, że obie ekipy grają na bardzo podobnym poziomie. Czasami wynik zależy od dyspozycji dnia lub poszczególnych zawodników.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.