Carlitos - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Carlitos: Najważniejsze są trzy punkty

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Zdobyłem ważnego gola, ale po tym meczu najważniejsze dla nas i dla klubu są trzy punkty. Było nam bardzo ciężko grać na tej murawie, bo nasz styl gry jest zupełnie inny ale musieliśmy się dostosować do warunków, dlatego tym bardziej cieszy nas zwycięstwo - powiedział po meczu Carlitos.

- Cały tydzień ciężko trenowaliśmy by dać z siebie wszystko w meczu. Jak mi się współpracowało z drugim napastnikiem? Nie ma dla mnie znaczenia czy obok gra drugi napastnik czy nie. Dobrze mi się współpracuje z każdym zawodnikiem z drużyny, obojętnie czy gram wysuniętego napastnika czy trochę cofniętego.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
dejne3 - 10.03.2019 / 16:13, *.plus.pl

Carlos tak trzymaj i graj dla Legii tu jest Twoje miejsce i dom

odpowiedz
lol - 10.03.2019 / 15:51, *.tpnet.pl

Może powiesz jaki to styl macie?

odpowiedz
m4pierwszy - 10.03.2019 / 15:48, *.com.pl

musi grać przodem do bramki a nie jako wysunięty !

odpowiedz
oLaf - 10.03.2019 / 13:36, *.vectranet.pl

nareszcie go trener wystawia od pierwszej minuty!!!

odpowiedz
LWL - 10.03.2019 / 13:33, *.tpnet.pl

Piekny gol klasy europejskiej a to ze wziales sprawy w swoje rece to jest godne pochwaly ! Czekamy na Twoja gre z Rakowem i wierzymy w awans w meczu o puchar RP !! "L" !!!

odpowiedz
yyy - 10.03.2019 / 13:26, *.tpnet.pl

nasze co jest zupełnie inne? styl? :D

odpowiedz
LWL - 10.03.2019 / 13:18, *.tpnet.pl

Punkty najwazniejsze zgoda ale je sie zdobywa strzelajac gola wiecej od rywala a to potrafisz i na to pracujesz w czasie trwania meczu ! Zdrowia !! ""L" !!!

odpowiedz
LWL - 10.03.2019 / 13:13, *.tpnet.pl

Strzelaj dla "L" gole w kazdym meczu biezacego sezonu i w grupie mistrzowskiej ! "L" !!!

odpowiedz