Tane Spasev - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Spasev: Nie trafialiśmy otwartych rzutów

źródło: Legia Warszawa Sekcja Koszykówki

- Gratulacje dla zespołu z Torunia. To bardzo fajny zespół, grają zespołowo, mają rzut za trzy. Trafiali swoje rzuty za trzy punkty przez ręce. Rob Lowery oraz Michael Umeh to bardzo dobrzy zawodnicy. Wiedzieliśmy, że tak będzie, znaliśmy tych graczy. W naszym ataku nie trafialiśmy otwartych rzutów i zrobiliśmy kilka strat. Walczymy dalej, mamy szansę na play-off, to jest w naszych rękach. Mamy kilka meczów na Bemowie i postaramy się to zrobić - powiedział Tane Spasev.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kibic (L) - 15.03.2019 / 15:18, *.com.pl

Wiedząc od których zawodników grozi niebezpieczeństwo, Spasev powinien obrać na nich odpowiednią taktykę. Przecież jest od tego.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.