Tomasz Nawotka - fot. Bodziach / Legionisci.com

Wypożyczeni: Honorowa bramka Nawotki

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tomasz Nawotka zdobył swoją pierwszą bramkę na boiskach ekstraklasy. Jednak dla Zagłębia Sosnowiec to było jedynie honorowe trafienie w spotkaniu z Cracovią. W Śląsku Wrocław zadebiutował Mateusz Hołownia, który spędził na murawie całe zawody w potyczce z Jagiellonią. Z kolei w odległej lidze australijskiej Michał Kopczyński i jego ekipa przeszli do historii wygrywając... 8-2 z Central Coast Mariners.

Zagłębie Sosnowiec
Tomasz Nawotka - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Cracovią. Strzelec bramki na 1-2 w 73. minucie spotkania. Ukarany żółtą kartką.
Vamara Sanogo - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Cracovią z powodu zawieszenia

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Jagiellonią Białystok
Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Górnikiem Zabrze
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - nie grał w wygranym 3-2 meczu z Lechem Poznań

I liga
Bytovia Bytów
Mikołaj Kwietniewski - do 70. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Puszczą Niepołomice
Łukasz Moneta - do 82. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Puszczą Niepołomice

Michał Góral (Stomil Olsztyn) - od 81. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - od 72. minuty w przegranym 3-4 meczu z Wartą Poznań

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Rozwojem Katowice
Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz) - od 69. minuty w wygranym 2-1 meczu z Ruchem Chorzów
Kacper Wełniak (Siarka Tarnobrzeg) - od 79. minuty w zremisowanym 2-2 meczu ze Zniczem Pruszków. Ukarany żółtą kartką.

III liga
Victoria Sulejówek
Mateusz Grudziński - mecz z Polonią Warszawa odbędzie się 16 marca o godz. 17:00
Michał Mydlarz - mecz z Polonią Warszawa odbędzie się 16 marca o godz. 17:00

Michał Król (Wisła Puławy) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Sandomierz
Mikołaj Neuman (KKS 1925 Kalisz) - nie grał w wygranym 4-0 meczu z Mieszkiem Gniezno
Bartosz Rymek (Lechia Tomaszów Mazowiecki) - mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki obędzie się 17 marca o godz. 11:00

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - nie grał w przegranym 0-5 meczu z Šibenikiem

Hiszpania
José Kanté (Gimnástic Tarragona) - do 80. minuty w wygranym 1-0 meczu z Albacete

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - 90 minut w wygranym 8-2 meczu z Central Coast Mariners. Ukarany żółtą kartką.