Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kołodziejczyk: Liczę na odczarowanie hali Metra

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Spodziewałem się, że drugi mecz będzie dużo trudniejszy. Metro zagrało dużo lepszą siatkówkę. My prezentowaliśmy mniej więcej ten sam poziom co w sobotę, ale niuanse powodowały, że końcówki przegranych setów były na korzyść Metra. Mimo kontrowersji w końcówce tie-breaka nie załamaliśmy się i walczyliśmy do końca. Nie chcę oceniać sędziów, ale mylili się i na szczęście nie wypaczyli wyniku spotkania - wygrała drużyna lepsza. Ze sporą zaliczką przystępujemy do meczów na Ursynowie - powiedział Daniel Kołodziejczyk.

- Żeby utrzymać formę wybieramy się na turniej do Białej Podlaskiej. Zagramy z mocnymi przeciwnikami bo będzie m.in. BAS Białystok. Ostatni tydzień poświęcimy analizie przeciwnika żebyśmy mogli jak najlepiej wykorzystać atuty taktyczne i nie być zaskoczonym przez rywali. Liczę na odczarowanie hali "Hawajskiej", jeżeli nie w pierwszym meczu to w drugim. Zwycięstwo na tym terenie przypieczętuje nasz awans do półfinałów walki o I ligę - dodał trener Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.