Łukasz Gutkowski, nowy pięcioboista Legii - fot. Krzysztof Kuruc
REKLAMA

Łukasz Gutkowski nowym pięcioboistą Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

21-letni pięcioboista, Łukasz Gutkowski od tego sezonu reprezentować będzie barwy Legii Warszawa. Zawodnik do tej pory był związany z UKS-em G-8 Bielany. W zeszłym roku Gutkowski wywalczył złoty medal Mistrzostw Europy do lat 23 oraz zajął 32. miejsce na MŚ seniorów w Meksyku. Gutkowski wraz z Danielem Ławrynowiczem i Oktawią Nowacką wzięli udział w ostatni weekend w sprawdzianach w Spale. Łukasz ze względu na kontuzję stopy, którą przeszedł w ostatnim czasie, tym razem rywalizował tylko w pływaniu. Zawodnicy Legii po sprawdzianach w Spale udali się na tygodniowy obóz jeździecki do Ośrodka Szkolenia Olimpijskiego w Zakrzowie, a następnie przez kolejne dwa tygodnie trenować będą w Spale. Legioniści przygotowują się do zawodów Pucharu Polski, które zaplanowano na ostatni weekend marca.

Gutkowski w minionym roku zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w pięcioboju (Daniel Ławrynowicz srebro), a w roku 2017 wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.