REKLAMA

Trzy medale legionistów na MP kadetów kick light

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podczas Mistrzostw Polski kadetów w kick-boksingu w formule kick light, zawodnicy Legii wywalczyli trzy medale. Złoto w kat. +57kg kadetów młodszych wywalczył Anton Bardabush, brąz zdobyły Zuzanna Szymaniak (-46kg, kadet starszy) oraz Pola Stołowska (-42kg, kadet młodszy). Szóste miejsce wśród kadetów młodszych kat. -47kg zajął Marcin Życiński.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.