REKLAMA

Możliwa niespodzianka?

Raków nie przegrał od sierpnia

Woytek

Środowa konfrontacja z Rakowem będzie dwunastym starciem obu drużyn w historii. Po raz ostatni "Wojskowi" grali z częstochowianami w 1998 roku. Do tej pory trzykrotnie obie ekipy grały ze sobą w Pucharze Polski - wszystkie mecze wygrała Legia. Natomiast na pięć spotkań rozegranych w Częstochowie udało się wygrać tylko dwa razy - trzykrotnie padał remis 1-1.

W obecnym sezonie Raków spisuje się znakomicie. Częstochowianie przegrali tylko jedno z 26 rozegranych meczów! 19 z nich kończyli wygranymi. Bilans bramkowy to 48-10. Ostatnią drużyną która pokonała Raków była Chojniczanka, a mecz odbył się w 3 sierpnia ubiegłego roku.

Te liczby nie robią jednak dużego wrażenia na bukmacherach, którzy stawiają na Legię. Kurs na zwycięstwo podopiecznych Ricardo Sa Pinto z Rakowem wynosi 1,92, a na triumf gospodarzy 3,8. Z kolei opcja dogrywki szacowana jest po kursie 3,45.

Legia zdobędzie więcej niż dwie bramki? Kurs 3,8!



Wybrane kursy na mecz Raków - Legia:

Raków 3,8 - remis 3,45 - Legia 1,92

Legia wygra do zera? - 3,15

Raków nie strzeli gola? - 2,59

Dokładny wynik 1-1 - 5,6

Dokładny wynik 1-2 - 7,2



Sprawdź ofertę na pozostałe mecze Pucharu Polski w Fortunie!



Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (107)

+dodaj komentarz
Reed - 14.03.2019 / 04:19, *.play-internet.pl

Nie powinno sie to stac!!!Co oni wogole robia, pinto zniszczył klub z tradycja. Juz Polaka ciezko znalezc. W takim meczu Legia powinna strzelic w pierwszej polowie 3 bramki i pozniej spacerek po boisku. DRAMAT

odpowiedz
vincent - 13.03.2019 / 20:48, *.tpnet.pl

a raków prędzej czy póżniej się trafi ,spokojnie .raz na 20 lat to i pietrasek piardnie

odpowiedz
1335 - 13.03.2019 / 20:44, *.plus.pl

Obstawiać na Legie w bukmacherdr nie warto widać . Tylko na przeciwnika. Warto

odpowiedz
vincent - 13.03.2019 / 20:42, *.tpnet.pl

dobra w dupie z jakimś rakowem to sa rozgrywki dla niespelnionych ambicji trenerskich i właścicieli klubów ,wolę żeby chłopaki sięskupili na lidze i zdobyli mistra polski a nie jakis tam zasrany pucharek dla pociszenia

odpowiedz
Medalik - 13.03.2019 / 20:38, *.mtk-tv.pl

I co Brak Szacunku duma Warszawiaka co to Rakow a teraz co Medalik Góra a nie Legia współczuję wam Pudelka z Portugalii
Puchar jeszcze trochę RAKÓW w finale Lechia Mistrzem

odpowiedz
vincent - 13.03.2019 / 20:54, *.tpnet.pl

@Medalik : dobra idż już spać nie podniecaj się

odpowiedz
Medalik1921 - 13.03.2019 / 23:03, *.chello.pl

@vincent : Nikt się nie podnieca a piszę jak jest.Kilka godzin przed meczem pisaliscie ze nas zmieciecie i??.Jak mówiłem wczesniej niech wygra lepszy.Nie obrazalismy nikogo w przeciwienstwie do wielu stad.Napiszę jedno byłem pewny i mam teraz satysfakcje na maxa a ci co wrozyli zle Rakowowi mają pecha :).Jak dla mnie jestescie klubem z sukcesami i tradycjami i szanuje tych którzy szanują nas.Ale nie ma co narzekać zajmujecie 2 miejsce w Ekstraklasie brakuje wam dwa punkty do 1.Wiec po co płakać:).

odpowiedz
Zlb82 - 13.03.2019 / 20:37, *.t-mobile.pl

No i stało się!!!Szkoda słów!!!

odpowiedz
Nh Kraków - 13.03.2019 / 20:33, *.plus.pl

Wsytd tragedia ... koniec ... braci Legia
Jak mistrza nie będzie to będzie .... tragedia kolejna..

odpowiedz
Opoor - 13.03.2019 / 20:31, *.vectranet.pl

Ja p......e, ależ h....a jest ta orkiestra. Z dyrygentem na czele!!!! Przykre to ale prawdziwe.

odpowiedz
Pinto - 13.03.2019 / 20:30, *.play-internet.pl

RSA wypierd......laj

odpowiedz
dajmi - 13.03.2019 / 20:30, *.pronea.no

Mioduski i Pinta powinni glowy sobie oogolic ze wstydu

odpowiedz
Ra(L)f - 13.03.2019 / 20:25, *.chello.pl

no i 2:1 w plecy.Kur....z Rakowem.

odpowiedz
eduardo - 13.03.2019 / 19:58, *.tpnet.pl

Hamalainen, Antolic, Agra, Hlousek dno. wypad z Legii

odpowiedz
Paczino - 13.03.2019 / 19:49, *.centertel.pl

No ta agra pokazuje klasę..

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 13.03.2019 / 19:48, *.2.198

Agra... toż to jest sabotażysta!!!

odpowiedz
Plaskacz - 13.03.2019 / 18:19, *.chello.pl

Ale nas jadą bez pardonu. Hlouszek ogrywany jak tyczka. Zaraz będzie dwa.

odpowiedz
Ryj - 13.03.2019 / 18:36, *.com.pl

@Plaskacz: Mówisz...? Mi się wydaje, że człapiemy sobie spokojnie, a Raków się podnieca. Już jest 1:1 Nostradamusie.

odpowiedz
wojtek - 13.03.2019 / 18:14, *.plus.pl

To nie byl blad Majeckiego, szanowna Redakcjo. Po prostu bramkarski pech..

odpowiedz
Stons - 13.03.2019 / 17:54, *.plus.pl

A gdzie kibice gosci

odpowiedz
F - 13.03.2019 / 15:35, *.centertel.pl

Bardzo mnie intryguje ten mecz, zdecydowany lider kontra mistrz Polski. Najciekawsze spotkanie PP poza finałem.

odpowiedz
LWL - 12.03.2019 / 22:06, *.tpnet.pl

Dalszego ciagu tradycji nie bedzie , zostanie w P. ! Wierzymy w awans "L" !!

odpowiedz
Tomek - 12.03.2019 / 16:46, *.play-internet.pl

To moze byc ciezki mecz dla L. Zespol z I ligi zacheca do zagrania kilkoma rezerwowymi, a to moze byc zgubne. Licze ze Rakow strzeli przynajmniej jedna bramke. Pada pytanie czy to wystarczy. Kto wie , moze ta bramka padnie po stalym fragmencie.

odpowiedz
Co8mo8 - 12.03.2019 / 14:56, *.centertel.pl

Przyznam, że jako kibic Rakowa od.... Lat z uśmiechem sympatii czytam wpisy o łatwym zwycięstwie nad Legią. Mecz z Lechem był prosty. Spotkały się najgorzej fizycznie przygotowana drużyna esa z najlepiej przygotowaną drużyną 1 ligi. Z Legią będzie dużo ciężej. Przewazyc może jedno, to Legia musi wygrać, a my możemy. Jeżeli mecz szybko nie ułoży się dla L to zaczną się nerwy, a wtedy jeden błąd może okazać się brzemienny w skutkach. Tak czy inaczej liczę na fajne widowisko. PS. I w razie czego nie zabierajcie graczom koszulek. Zostawmy tą tradycję Lechowi :)

odpowiedz
Rysik - 12.03.2019 / 14:51, *.centertel.pl

Tak wogole to to się chyba teraz nazywa Totolotek Puchar Polski. Buki, wszędzie buki Hehe.

odpowiedz
gabrielpiotr - 12.03.2019 / 14:26, *.plus.pl

Raz byłemna meczu Legii w Częstochowie. Legia wygrała 5 : 0.
To był finał PP z Lechem w 1980 r.

odpowiedz
MW - 12.03.2019 / 14:22, *.plus.pl

Legii szacunek się należy bez dwóch zdań . Jest to drużyna klasowa i utytułowana, są faworytem meczu . Dla Częstochowy jest to święto i prognostyk że nadejdą dobre czasy Ekstraklasy . Niech wygra drużyna tego dnia lepsza i życzę wszystkim miłego i pięknego dla oka meczu.

odpowiedz
slawisst - 12.03.2019 / 13:06, *.com.pl

moze i bedzie ciezki mecz ale wygrywa go LEGIA

odpowiedz
Rakow - 12.03.2019 / 10:32, *.play-internet.pl

Krawaciarze pewni swego i po meczu beda plakac i te 4000 tys Kibicow Rakowa plus Chemik i Lechia rykna Legia to Stara.kur..jak w 1996,r Był Bedzie jest Rakow Rks

odpowiedz
word!up - 12.03.2019 / 10:57, *.inetia.pl

@Rakow : Naucz się pisać po polsku. 4000 tysięcy? Hahahahaha. Na dodatek ryczą to barany. W Warszawie prowadzi się doping. Krawaciarze? To nie na Legii. Legia ma kibiców .

odpowiedz
Legia - 12.03.2019 / 10:59, *.centertel.pl

@Rakow :
Czyli preferujecie taki sam doping jak wiekszosc innych klubikow. Obrazanie i ublizanie legionistom. Takie zachowanie cechuje male i wystraszone klubiki. Nie podniecaj sie zbytnio bo co bys ze swoimi kompanami nie krzyczal to Rakow obesra sie ze strachu i pierwszy raz od sierpnia dostanie baty.

odpowiedz
Raków śmierdzi - 12.03.2019 / 11:31, *.zus.pl

@Rakow :
Cztery domy dwie ulice,
Jeden tramwaj trzy żulice,
Niby święte miejsce Polski,
To jest biedak częstochowski !

odpowiedz
Znawca - 12.03.2019 / 11:36, *.tpnet.pl

@Rakow : Posprzątajcie dobrze ten,wasz kurnik bo Mistrz przybędzie.Jeszcze nie awasowaliście,a jarasz sie jak ta wasza zaprzyjażniona lechia chwilowym liderowaniem.

odpowiedz
Guru429 - 12.03.2019 / 13:59, *.chello.pl

@Rakow : człowieku, nie kompromituj kibiców Rakowa czyli nas takimi beznadziejnymi wpisami, i to jeszcze na forum kibiców Legii, cztery tysiące tysięcy to była przesada, przeczytaj jeszcze raz coś ty napisał albo napisała, ja rozumiem obserwować przeciwnika, ale ty chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś po GieKSie, ja też jestem całym sercem za Rakowem od zawsze, ale mam wpojony szacunek do drużyny przeciwnej, zresztą tego wymaga trener naszej drużyny, rozumiem emocje, ale wszystko ma swoje granice. Osobiście podchodzę z ogromnym szacunkiem do aktualnego MP i posiadacza PP, zresztą jak do każdej drużyny, ale to nie znaczy, że Raków podda się bez walki. Ja wierzę w zwycięstwo mojego ukochanego klubu, bo inaczej być nie może. A do legionisci.com -Wasze forum to kopalnia wiedzy o Waszej drużynie i dokładnie o wszystkim, co się u Was dzieje. Śledzę Wasze strony i fora od kilku miesięcy, bo warto, w TV nawet nie ma 1/20 tych informacji. Pozdrowienia dla Wolfika, lubię Twoje posty, dużo pisałeś na nasz temat i to dobrze pisałeś, ale czy do końca poznałeś nasz zespół? Gryzłam się w język przez kilka miesięcy, ale dziś już nie ma nic do stracenia, do zobaczenia jutro na L83, niech wygra lepszy, nasz Raków może, a Wy musicie.

odpowiedz
Wolfik - 12.03.2019 / 14:01, *.mm.pl

@Rakow : Zal mi ciebie synku (piszę tak, gdyż nie wyobrażam sobie by tekst na poziomie średnio rozgarniętego gimnazjalisty mógł naskrobać człowiek dorosły). Nie wiem, czy rodzicie ciebie biją, czy nie masz przyjaciół w szkole ale nigdy nie jest za późno, by wyzbyć się kompleksów, żyć dla siebie i mieć z tego radość.

Wchodzenie na forum obcego klubu i wywalanie frustracji.... to już wyższy stopień zdebilenia. Zdrowia życzę.

odpowiedz
:D - 12.03.2019 / 14:10, *.orange.pl

Taki mały apel lepiej odpuśćmy ten wyjazd jak ma tam nas przywitac 4 miliony kibiców.

odpowiedz
mrsn - 12.03.2019 / 14:12, *.ip-51-77-193.eu

@Rakow : Te 4 miliony to chyba policzyliście razem z komarami.

odpowiedz
Wolfik - 12.03.2019 / 14:30, *.mm.pl

@Guru429: Dziękuję za pozdrowienia. Mimo, że jesteśmy kibicami innych zespołów, to pokazuje że jednak można rozmawiać (i polemizować) z klasą.

Masz oczywiście rację, na Rakowie nie ciąży presja, klub jest bardzo dobrze poukładany organizacyjnie i ma trenera który zna zespół (z zaletami i ograniczeniami - o czym wspominał w ostatnim wywiadzie). Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Ludzie w Częstochowie są spragnieni dobrej piłki, zatem komplet nie dziwi.

Czy znam Raków....oglądałem kilka spotkań na żywo (z Mielcem, Chojniczanką czy ŁKS-em). Gra trójka obrońców dobrze się sprawdza, co ciekawe para Petrasek-Niewulis zdobywa też sporo bramek po stałych fragmentach. Bardzo dobrze w zespół wkomponował się młodziak Listkowski a i Miłosz (którego jestem fanem i uważam że Legia popełniła duży błąd oddając go) nabrał pewności przy Papszunie. Trochę zespół ogranicza Szchwarz w sensie, że każda praktycznie piłka przechodzi przez niego, to może być problemen gdyby go brakło (to moja opinia oczywiscie). Generalnie zespół taktycznie przygotowany bardzo dobrze i sadzę, że już w tym roku awansuje (a jak wiesz, plany właściciela były nieco inne).

Raków jest mi bliski, gdyż wychowałem się na Rakowie właśnie. Pamiętam dobrze historyczny awans po 6:1 z Arką, pamiętam boje z Widzewem, Wisłą czy Legią. I pamiętam też mecze z drużyną, która wybitnie Rakowowi nie leżała a której juz nie ma - Amica Wronki.

Byłem również naocznym świadkiem meczu z Koszarawą i dramaturgie karnych. Tak, że sentyment do zespołu z Limanowskiego pozostanie na zawsze.

Również życzę dobrego meczu i do zobaczenia na stadionie :). Ja jadę na mecz z córką - zapaloną fanką Legii :). Już jutro okaże się, kto z nas będzie miał powody do radości. Pozdrawiam!!

odpowiedz
MedalikMarcin - 12.03.2019 / 14:43, *.chello.pl

@Raków śmierdzi : Kolego oceniasz Częstochowe poprzez wypowiedź jednego typka?.Twoja rymowanka odrazu wystawiła ci wizytówkę o twojej inteligencji.Co do Częstochowy zdziwił byś się jeszcze (mógłbym tu cię teraz ocenić jednym słowem ale daruje sobie).Zycze powodzenia niech wygra lepszy,nikt stąd nie jest wrozbita więc niech nie tworzy przyszłości. Wszystko się okaże jutro.)Pzdr

odpowiedz
Guru429 - 12.03.2019 / 15:48, *.chello.pl

@Wolfik: Też byłam na tych meczach, o których wspominasz, ale to ani miejsce ani czas, żeby się w to zagłębiać, pozdrowienia dla córeczki, też mam córę, czas na konstruktywną krytykę przyjdzie pewnie jutro lub pojutrze, z miłą chęcią pogadam niezależnie od wyniku jutrzejszego meczu, powtórzę jeszcze raz - niech wygra lepszy, porażkę przyjmę na klatę z pokorą, ale wy też nie czujcie, jakbyście już mieli półfinał w kieszeni.

odpowiedz
Antyrakowia - 13.03.2019 / 05:17, *.234.217

@Rakow : Częstochowa bez rakofa

odpowiedz
BogyTheBoss - 13.03.2019 / 11:29, *.249.134

@Rakow : Żeby tylko od tego ryku wam się ten kurnik zwany stadionem nie zapadł pod ziemię.

odpowiedz
dejne3 - 13.03.2019 / 12:30, *.net.pl

@Rakow : Nie napinaj się gościu bo ci zwieracze puszczą , pomarźyć dobra rzecz .

Mimo tak znienawidzonej Legii na każdym stadionie gdzie Legia gra jest full Ludzi , to właśnie Legia wam reperuje budżet

odpowiedz
kokos - 12.03.2019 / 10:07, *.orange.pl

Raków zawsze mi się kojarzył z 1:1. Chyba sezon 97/98. Oby jutro było inaczej :)

odpowiedz
Tutti Frutti - 12.03.2019 / 09:34, *.net.ua

Legia wygra na murawie, a ZS poza nią i będzie komplet.

odpowiedz
Jacek - 12.03.2019 / 09:18, *.centertel.pl

A ja przewiduje, ze ten mecz bedzie trudny do momentu strzelenia bramki przez Legie. Pozniej bedzie latwiej i skonczy sie zdecydowana wygrana legionistow. Oczywiscie pilkarzom Rakowa naleza sie slowa pochwaly za gre i prowadzenie w 1 lidze ale na Legie to za malo. O podejscie do meczu, determinacje i walke nie obawiam sie. Sa Pinto bedzie mial to pod kontrola. Kwestia doboru zawodnikow jest tu istotna. Wierze, ze nie bedzie duzych roszad a Agra nie wyjdzie w pierwszym skladzie. Tak wiec tylko zwyciestwo, hej Legio tylko zwyciestwo.

odpowiedz
SKL - 12.03.2019 / 09:03, *.centertel.pl

Legia musi wygrać bo jest Legią, a Raków mimo wspaniałej passy tylko Rakowem. ŻADEN z zawodników Rakowa nie mieścił by się w 18 Legii. Jeden zawodnik Legii zarabia więcej niż cała 11 Rakowa. I to by było na tyle. Legia jest skazana na zwycięstwo !! I tylko kilka małych ale... Ten mecz dla Legionistów jest jednym z wielu, do tego z drużyną z niższej ligi, w którym szansę dostaną zmiennicy. Dla Rakowa jest to najważniejszy mecz w tym roku!! Każdy zawodników Rakowa da z siebie 100%. Czy taki Agra będzie zapier...lać po boisku, które dla RSP będzie fatalne ? Czy po stracie bramki jak RKS zrobi "obronę Czestochowy" Legionistom będzie się chciało ? Ten mecz już przerósł Raków organizacyjnie. Pomniejszona widownia do zadaszonych miejsc 4000, przy kilkudziesięciu tysiącach chętnych. Oby przerosło też piłkarzy Rakowa, bo patrząc na naszą grę w tej rundzie i na grę Rakowa, to oczywiście wierząc w wygraną 3:0, to trzeba myśleć że oby RSP zlecił dodatkowe treningi rzutów karnych.

odpowiedz
Cyprian NSZ - 12.03.2019 / 09:53, *.telenor.com

@SKL: Nie no blagam badz troche obiektywny.Legia obecnie to tragedia narodowa.Nie rozumiem pocisku na Rakow. Zapomniales ze Przegralismy z Luksemburgiem.Jestem pewien ze Rakow mialby z nimi szanse.Chlopie na Legie chodzi 14 tys na 2 mln miasto wiec nie osmieszaj sie i nie nasmiewaj sie

odpowiedz
SKL - 12.03.2019 / 13:30, *.centertel.pl

@Cyprian NSZ: Widocznie masz dane z Telegazety. To ile osób na co dzień chodzi na Raków a ilu jest chętnych na mecz z Legią to dwie inne sprawy. Raków na ten mecz może wpuścić tylko tyle ile jest miejsc siedzących. Nie więcej gdyż ponieważ : 1) przepisy PP 2) najważniejsze osoby pzpn na honorowej 3) uniknięcie jakichkolwiek nagięć wiedząc że za chwilę będzie trzeba załatwiać z nimi dopuszczenie stadionu do ekstraklasy. W sprzedaży karnetów (coś jak u nas na LM -masz karnet to masz bilet na pp, nie muszę dodawać że cena karnetu na Raków podobna do ceny jednorazowego biletu na Ł3) zeszło kilkadziesiąt wolnych %wejsciowek. Największy punkt sprzedaży w galerii jurajskiej padł i powstawały listy zapisów. Ograniczono na ten mecz darmowych zaproszeń dla okolicznych klubów, sędziów, czozpn. W wolnej sprzedaży bilety rozeszły się po 3 godzinach. A codziennie jest zapytań na kilkaset sztuk...

odpowiedz
Yoka. - 12.03.2019 / 09:02, *.t-mobile.pl

Liczę na fajny mecz i spokojną wygraną stawiam 4:1 . Trzy braneczki Carlitosa i jedną Remy, Raków jakby nie patrzeć to beniaminek ekstraklasy raczej nikt im nie zagrozi, ciekawa konfrontacja.

odpowiedz
Czestochowiak - 12.03.2019 / 08:47, *.tvksmp.pl

Trener Lecha poleciał i poleci też trener Legii ...
Z jednej strony dobrze ...
Trenera L nawet sami piłkarze nie lubią ...

odpowiedz
floyd - 12.03.2019 / 09:46, *.chello.pl

@Czestochowiak: pycha kroczy przed upadkiem. Powodzenia w powrocie do Ekstraklasy.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 12.03.2019 / 08:30, *.chello.pl

Jeśli Raków nas pokona, to wyjaśni się problem, kto będzie trenerem Legii po RSP. Papszun, welcome home!

odpowiedz
andreas - 12.03.2019 / 09:17, *.net.pl

@Po(L)ubiony: Dobry dowcip

odpowiedz
B90 - 12.03.2019 / 07:59, *.play-internet.pl

Już po komentarzach widać jak Legia obawia się Rakowa .Kurs na zwycięstwo Rakowa będzie szybko spadał , więc szybko stawiajcie na Raków !

odpowiedz
Znawca - 12.03.2019 / 07:01, *.tpnet.pl

Puchar Polski to nasze królestwo,nawet jak nam gorzej szło w lidze,to go zdobywaliśmy.Szacunek dla rywala,ale nie strach.Puchar jest Nasz!

odpowiedz
Legiagol - 12.03.2019 / 01:03, *.arubacloud.pl

Polecam rapera patriotycznego z Czestochowy Stopę. Nagrywał z Karatem

odpowiedz
k(L)eo - 12.03.2019 / 08:26, *.t-mobile.pl

@Legiagol:
"Raper patriotyczny", Ty tak na poważnie????

odpowiedz
Gniady - 12.03.2019 / 00:32, *.optonline.net

Rakòw faworytem??? Ha ha ha... już na słowo LEGIA snickers będzie im majty malował. A na boisku na widok LEGII nóżki bědą spętane ze strachu...łatwe 0.3...pozdro (L)...LEGIA MISTRZ!!! PUCHAR JEST NASZ!!!

odpowiedz
Gniady - 12.03.2019 / 01:10, *.optonline.net

@Ole: nie napinaj się. Ciśnienie Ci zejdzie w środę po meczu...PUCHAR JEST NASZ!!! MISTRZEM POLSKI LEGIA!!!

odpowiedz
LWL - 12.03.2019 / 00:07, *.tpnet.pl

Rakow faworytem to jakies zarty ! "L" !!!

odpowiedz
Czestochowiak - 11.03.2019 / 23:50, *.tvksmp.pl

Witajcie
Będzie 1:1 i rzuty karne, zobaczycie ...
A w karnych ...
Odpowiedź jest prosta ... loteria :-)

Będzie ciekawie bo w bramce Rakowa będzie bronił Szumski a strzelał bramki Szczepański :-)
Tak tak to wasi byli zawodnicy których Legia pozbyła się wolną ręką ...

odpowiedz
jo - 12.03.2019 / 00:29, *.164.186

@Czestochowiak: jak zawsze spod szafy wychodzą potwory pierwszo-drugo-trzecio ligowe i straszą co to nie będzie... a potem kubeł wody na rozgrzany łeb i koniec święta.

odpowiedz
Czestochowiak - 12.03.2019 / 00:35, *.tvksmp.pl

@jo: Kibice Lecha pisali to samo i co ... dupa
Rakow to nie inne zespoły ...
Takim ustawieniem jak gra Rakow nie gra nikt w Polsce ...
Jak L nie będzie biegała tylko chodziła to ...
Odpisze Ci po meczu

odpowiedz
Wolfik - 12.03.2019 / 00:40, *.mm.pl

@Czestochowiak: Odnośnie biegania - pełna zgoda. To, że Raków wyjdzie mega zmotywowany tez nikogo nie powinno zdziwić. Miłosz (którego jestem wielkim fanem) zapewne już gotowy do gry. Zastanawiam się, jak jest z Lewickim i "Domanem". Będą gotowi?

odpowiedz
Czestochowiak - 12.03.2019 / 00:50, *.tvksmp.pl

@Wolfik: będą wszyscy gotowi :-)
Co do L obawiałem się jedynie Carlitosa ale pisali że nie zagra bo ma delikatne potłuczenia po meczu z Arką ...
Jak do 70 min. będzie remis to go wpuści bo będą zebrani ;-)

odpowiedz
Wolfik - 12.03.2019 / 01:02, *.mm.pl

@Czestochowiak: Myślę, że Carlitos tez zagra. Albo...Jarek Niezgoda :). Wykluczony jest chyba tylko występ Seby, ale....zobaczymy :). Mamy spore możliwości, pytanie tylko o podejście, bo tego chyba wszyscy Legioniści się najbardziej obawiamy.

odpowiedz
Czestochowiak - 12.03.2019 / 01:08, *.tvksmp.pl

@Wolfik: wiadomo ilu Legionistów przyjedzie ?
Pociąg czy autokary ?

odpowiedz
Wolfik - 12.03.2019 / 01:15, *.mm.pl

@Czestochowiak: Pytanie nie do mnie. Ja akurat jadę z południa :)

odpowiedz
dejne3 - 12.03.2019 / 07:30, *.plus.pl

@Czestochowiak: Nie wszyscy mogą grać w Legìi. Najwyższa pora przerwać paśek Rakowa

odpowiedz
nomi - 11.03.2019 / 23:38, *.mm.pl

Raków ogólnie chyba lekkim faworytem. Ale przy tej pogodzie i bez ich 2 rozgrywaczy (kontuzje) można wygrać. Jeśli się komuś wydaje że to jest łatwiejszy przeciwnik niż taka Arka albo Miedź czy Lech - niech palnie się w główkę.

odpowiedz
LWL - 11.03.2019 / 23:31, *.tpnet.pl

Nadchodzi pora na przegrana ! "L" !!!

odpowiedz
LGZ - 11.03.2019 / 23:29, *.tpnet.pl

O wygranej Rakow moze pomarzyc !!!

odpowiedz
LWL - 11.03.2019 / 23:27, *.tpnet.pl

LEGIA pokaze dla Rakowa gdzie jego miejsce ! "L" !!!

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic (L) - 11.03.2019 / 23:23, *.centertel.pl

Z całym szacunkiem dla Rakowa ale przejście ich to obowiazek. 2:0 dla Legii, trzeba pokazać kto jest mistrzem Polski i jest lige wyżej.

odpowiedz
zaba285 - 11.03.2019 / 23:16, *.lukman.pl

czytam te komentarze i nie wierzę... to nasi kibice czy jacyś z K6? Raków faworytem? serio? mogą wygrać bo nasza piłka krajowa jest dziwna, ale to byłaby i tak sensacja.
z drugiej strony nasi piłkarze potrafili przegrać z amatorami z Luksemburga, więc niby może być różnie, ale pisanie że Raków jest faworytem to jakaś kpina

odpowiedz
Mlody - 11.03.2019 / 23:02, *.centertel.pl

Rakow wygra w tym roku Lige Mistrzow. Pewne info - telefoniczne

odpowiedz
Juri - 11.03.2019 / 23:01, *.inetia.pl

Golimy ich na sucho.
Puchar jest nasz!

odpowiedz
News⚽️Poland - 11.03.2019 / 22:56, *.193.81

Bédzie bitwa z Rakowem !Legia musi zagrać na 100% !

odpowiedz
Przemo - 11.03.2019 / 21:46, *.plus.pl

myśląc o grze w europie nie można bać się drużyny z zaplecza ekstraklasy. proste

odpowiedz
Bear - 11.03.2019 / 21:12, *.orange.pl

Nie ma co się bać.
Legia jest Mistrzem Polski a jej przeciwnikiem będzie drużyna grająca na zapleczu Ekstraklasy.
Należy podejść z szacunkiem do Rakowa i walczyć z pełnym zaangażowaniem, ale jestem spokojny o awans.

odpowiedz
kubku - 11.03.2019 / 21:04, *.play-internet.pl

Legioniści pojawią się na Limanowskiego? czym jadą ?

odpowiedz
magoo - 11.03.2019 / 21:20, *.chello.pl

@kubku: Dorożką, z fasonem :)

odpowiedz
dino - 12.03.2019 / 13:35, *.108.201

@kubku:
Mnie mama podwozi

odpowiedz
Bródno - 11.03.2019 / 21:01, *.chello.pl

Będzie łatwe 0-3

odpowiedz
Wolfik - 11.03.2019 / 20:55, *.mm.pl

Często na forum pojawiają sie głosy, że Raków na "najładniejszą piłkę w Polsce (poważnie). Zastanawiam się od pewnego czasu, na jakiej podstawie formułowane są takie tezy...

Raków na bardzo dobry sezon, od sierpnie nie przegrywają i (na razie) są bezdyskusyjnymi liderami 1-ej ligi. Ale na miłość boską, z jakimi poważnymi drużynami mierzył się Raków??? Która z drużyn zaplecza ekstraklasy mogłaby z powodzeniem walczyć w ESA? Bo trochę tych meczy pooglądałem i twierdzę, że ani ŁKS (z którym Raków nie wygrał) ani Mielec (podobnie) ani Sandecja (tutaj pewna wygrana częstochowian u siebie) furory w ESA by nie zrobiła. A nająć na uwadze jak radzą sobie obecni beniaminkowie w ESA to teza o "najlepszej piłce" najnormalniej mnie śmieszy.

I piszę to jako sympatyk zespołu z Limanowskiego.

A na analizę zespołu czerwono-niebieskich przyjdzie jeszcze czas :).

Normalnie Legia powinna Raków przejść bez większych stresów. Ale znając podejście naszych zawodników, fakt że jest tylko jeden mecz i to na ciężkim boisku (pogoda fatalna od kilku dni mocno na południu leje) szanse oceniam jako 70-30%. No, może 65-35%.

odpowiedz
Maciek - 11.03.2019 / 21:11, *.centertel.pl

@Wolfik: Rakow mierzył sie z Lechem.Trenererem Rakowa jest urodzony Warszawiak

odpowiedz
Biała Łapa - 11.03.2019 / 21:19, *.chello.pl

@Wolfik:
Stary internetowy Druhu, ja rozumiem, że tak wypadało napisać, ale ja osobiście w środowy awans Legii nie wierzę. Dlaczego? Główny powód, jak zwykle banalny; im się po prostu będzie bardziej chciało. Nasi, prawdopodobnie zagrają tradycyjne langzum, langzum i się nie obejrzą, jak będzie po zawodach. A gdy zakumają czaczę, to będą właśnie dojeżdżać do rogatek W-wy.
Pozostaną arcyciekawe boje w ESA...

odpowiedz
Wolfik - 11.03.2019 / 21:22, *.mm.pl

@Maciek: Wiem, że grał z Lechem. Ale ów Lech był wówczas w takiej formie, że i na pobliskiej Skrze by polegli.

odpowiedz
Maciek - 11.03.2019 / 21:43, *.centertel.pl

@Wolfik: obecnie jest w podobnej formie a z Legią wygrał. Poza tym czy Legia jest w formie?

odpowiedz
Tomasz - 11.03.2019 / 22:08, *.play-internet.pl

@Wolfik: Raków jest zdecydowanym faworytem i tu nie ma dyskusji. Aktualnie grają najlepszą piłkę w kraju, a Legia jest na poziomie 2 ligi. Niestety, tak to teraz wygląda.

odpowiedz
nebelwerfer - 11.03.2019 / 22:18, *.44.251

@Wolfik: Legia przegra, bo jest w kiepskiej formie, a raków gra tera zaj...cie, dojdzie do tego ambicja, większa motywacja no i grają u siebie. Jak masz postawić kasę to nie wachaj się, dawaj na raków.

odpowiedz
rob26 - 11.03.2019 / 22:21, *.49.98

@Wolfik: a widziales jak gra Rakow a jak grala Legia ze sledziami? Zastanow sie, to jest przepasc niebo a ziemia, niestety przegramy bo Sa pinto niszczy druzyne

odpowiedz
Arek - 11.03.2019 / 22:28, *.tpnet.pl

@Wolfik: nic dodać, nic ująć. Zwłaszcza, że nawet ostatnio w Katowicach owszem, 3:0 wygrali, ale jakishś pięknych kombinacyjnych akcji to nie rozgrywali. Sytuacji bramkowych też jak dla mnie nie wiele. Na jesieni fajnie grali, to fakt. Chociaż potrafili np. z Garbarnią zremisować. Ja tam specjalnych obaw nie mam, jednak uważam, że lekceważyć ich nie wolno. Spodziewam się meczu podobnego do tego w Gdyni.

odpowiedz
Rummenige - 11.03.2019 / 22:29, *.54.14

@Wolfik: Cyt. "Normalnie Legia powinna Raków przejść...". Właśnie o to chodzi, że nie jest normalnie. Z taką grą to mielibyśmy kłopot minimalnie przegrać z nimi, nawiązać walkę nie mówiąc o remisie. Na dzień dzisiejszy to Raków o klasę lepszy od Legii i tu nie ma się co oszukiwać i wciskać na siłę optymizm. Oczywiście to jest sport i wszystko się może zdarzyć ale jak nam szczęście nie dopisze to nas spokojnie pojadą ze 2-0.

odpowiedz
Rafał-Wawer - 11.03.2019 / 23:07, *.mnetconnect.in

@nebelwerfer: Też jakbym miał postawić kasę to na Raków. Jak Legia przegra (a tak pewnie będzie) to mam kasę, jak wygra to radość z awansu. Aktualnie nie mamy startu do częstochowian z taką formą.

odpowiedz
Ryj - 11.03.2019 / 23:07, *.com.pl

@Biała Łapa: Człowiecze zmień forum, albo barwy, albo jedno i drugie jak nie wierzysz w Legię. No chyba że jesteś z Lecha albo innej psiarni.

odpowiedz
Wolfik - 11.03.2019 / 23:32, *.mm.pl

@Ryj: Kolega Biała Łapa jest od nas. Ma prawo mieć obawy, biorąc pod uwagę formę naszych piłkarzy.

Pisząc ten post nie spodziewałem się aż takiego odzewu. Cytując większość (której jednak nie znam, patrząc po nickach) nie mamy czego w Częstochowie szukać. Ja jednak zostanę przy swoim, zwłaszcza że Raków (oprócz Lecha w mega kryzysie) tak naprawdę z nikim wartościowym (w mojej ocenie) się w tym sezonie nie spotykał (najpoważniejsi rywale dupy swoją grą nie urywają).

A jak będzie - dowiemy się już pojutrze :).

odpowiedz
Wolfik - 11.03.2019 / 23:38, *.mm.pl

@Rummenige: Klasę lepszy??? Po czym to wnioskujesz, po 3:0 z Katowicami które (nawet w opinii swoich kibiców) grają na poziomie 4-ej ligi??? Czy po analizie punktów i tabeli?

W 1-ej lidze Raków nie ma po prostu z kim przegrać, chociaż prawdziwe sprawdziany dopiero przed nimi (wyjazdy do Sącza Mielca i Łodzi). Awans maja raczej pewny, a mecz w PP będzie wyrównany ale klasę lepsi?????

Chyba, że piszesz to jako fan z Limanowskiego, wtedy jestem w stanie to nawet zrozumieć.

odpowiedz
yano - 12.03.2019 / 00:20, *.211.6

@Wolfik: My nie potrafimy wygrać 3 meczów z rzędu, Raków nie przegrał 20 kilku meczów, od sierpnia bez porażki!!! To pokazuje aktualną różnicę między nami i formę. Faworyt może być tylko jeden i nie jest nim niestety Legia.

odpowiedz
Wolfik - 12.03.2019 / 00:33, *.mm.pl

@yano: Szanuję dokonania Rakowa. Rozumiem jednak, że dla Ciebie spotkania z Lechem, Jagiellonią czy nawet Wisłą Płock są adekwatne do gier z Wigrami, Garbarnią czy Wartą Poznań?

odpowiedz
siwy - 12.03.2019 / 01:11, *.nightcube.net

@Wolfik: jak mamy wygrac jak w kazdym meczu oddajemy inicjatywe posiadanie pilki dla rywali a rakow w kazdym meczu dominuje. jeszcze pewnie zagramy rezerwami bo portugalski pudel bedzie oszczedzal graczy na lige. rakow-legia 3-1 dziekuje dobranoc

odpowiedz
Biała Łapa' - 12.03.2019 / 02:23, *.chello.pl

@Wolfik:
Dziękuję za konkretne kibicowskie wsparcie. To rzadkość na tym forum.
Dzisiaj (czyt.: w dniu wczorajszym) zostałeś przysłowiowym "królem polowania". Tak licznego odzewu na Twój pierwotny wpis chyba nikt się nie spodziewał. Śmiem twierdzić, że w tej kibicowskiej nadaktywności jest jednak coś na rzeczy. Otóż, początek rundy wiosennej skwitowaliśmy stosunkowo przyzwoitymi wynikami sportowymi. Jednak żadnemu zwycięskiemu meczowi nie można przypisać określenia, iż zostało ono odniesione w sposób przekonywujący. Sądzę, że to właśnie jest faktyczną przyczyną zademonstrowania przez większość forumowiczów obawy o korzystny rezultat częstochowskiej batalii.
Ps.: pozostaję przy swoim pierwotnym typie, ponieważ wolę być przyjemnie zaskoczonym niż rozumnie zdegustowanym...

odpowiedz
TK - 11.03.2019 / 20:46, *.234.220

Będzie niespodzianka.
Raków dojdzie do finału PP.

odpowiedz
Ryj - 11.03.2019 / 23:14, *.com.pl

@TK: Widzę, że dla większości tutaj to nawet nie byłaby niespodzianka jakby Raków zdobył w tym sezonie mistrza Polski. Złamanego grosza bym za Was nie dał! Frustraci i zakompleksione miernoty z Suchowoli pod Białymstokiem. Tfu!

odpowiedz
oLaf - 11.03.2019 / 23:41, *.vectranet.pl

@Ryj: masz 100% racji kolego. My - Mistrz Polski- mamy się bać drugoligowca???? ; )

odpowiedz