Kibice Śląska w lutym 2018 roku - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Śląska przyjadą pociągiem specjalnym

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Śląska Wrocław od kilku dni mobilizują się na sobotni wyjazd na Łazienkowską. Wrocławianie do Warszawy przyjadą pociągiem specjalnym, a za przejazd w obie strony i bilet na mecz zapłacą 120 złotych. Na ostatnim wyjeździe na Ł3, w lutym zeszłego roku, stawili się w 882 osoby.

Wcześniejsze dwa mecze na naszym stadionie (w 2016 i 2015) musieli odpuścić z powodu zakazów wyjazdowych. Przed pięciu laty, we wrześniu 2014 roku, fani Śląska przyjechali do Warszawy w 1028 osób.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Piaseczno - 14.03.2019 / 22:25, *.tpnet.pl

Legia nie powinna się wypowiadać po tym jak 3tygodnie temu ŁKS i Lech pojechali przed meczem legia-cracovia do galerii Mokotów coś zjeść.legia się na nich ustawiła i przed galeria dostała...lanie.zenujace .

odpowiedz
Bródno - 16.03.2019 / 15:06, *.play-internet.pl

@Piaseczno: gamoniu jak nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj

odpowiedz
Hg - 16.03.2019 / 15:47, *.play-internet.pl

@Piaseczno: byłeś ,widziałeś?
To się nie wypowiadaj

odpowiedz
Warszawa - 14.03.2019 / 21:12, *.t-mobile.pl

Jś!!!

odpowiedz
R - 14.03.2019 / 19:14, *.chello.pl

Tyru76 pelna zgoda , obecnie bywa roznie miedzy nami ale szacunek w strone WKS .

jedna z pierwszych ekip co nas na zakazie kiedys wpuscila na stary stadion na swoje trybuny ...i stara zgoda :)

odpowiedz
Lemiesz Grochów - 15.03.2019 / 07:13, *.centertel.pl

@R: Przypomnij sobie przyśpiewki w szatni Śląska w stronę Legii
O jakim szacunku Ty piszesz .

odpowiedz
Marcinwawa77 - 15.03.2019 / 12:18, *.virginm.net

@R: Dla Śląska szacunek zawsze, za stare czasy, za patriotyzm, jako pierwsi w Polsce podjęli walkę o pamięć o Żołnierzach Wyklętych. Wiem że teraz jest kosa, ale sam pamiętam za małolata w autopku nocnym na Polach Mokotowskich kibiców Legii i Śląska razem w melanżu, bez oficjalnej zgody. Takie to były czasy. Po za tym, na fanslask mają te same poglądy na pewne sprawy jak ja i tyle.
Legia mistrz.

odpowiedz
acab - 14.03.2019 / 18:44, *.vectranet.pl

Do (L)
Ale Miedzianka z nami będzie.

odpowiedz
R - 14.03.2019 / 17:38, *.tpnet.pl

Samego motoru bedzie pewnie 200-300 głow...

odpowiedz
Karo(L) - 15.03.2019 / 06:33, *.t-mobile.pl

Motor zapewne zasiądzie w dolnym sektorze. Czy Lechia odważy się wejść do tego sektoru? Może być ciekawie...

odpowiedz
Stx - 15.03.2019 / 22:00, *.chello.pl

Motor ma tego dnia mecz z Avią Świdnik u siebie więc nie będzie ich 200

odpowiedz
Tyru76 - 14.03.2019 / 17:37, *.inetia.pl

Ta ekipa budzi szacunek więc fajnie że się stawią

odpowiedz
Boxer - 14.03.2019 / 20:56, *.plus.pl

@Tyru76: śmieci do śmieci ciągną!!!- do smietnika psy

odpowiedz
Tytus - 14.03.2019 / 17:11, *.plus.pl

Czy przyjedzie Roman

odpowiedz
Corey - 14.03.2019 / 17:58, *.t-mobile.pl

@Tytus: Roman nie chodzi na mecze nawet u siebie więc c nie sądzę. Mocno odjechał w strone prawicowej polityki

odpowiedz
(L) - 14.03.2019 / 16:29, *.cvmultimedia.cv

A Wisełki z nimi nie będzie i nie będą się razem bawić...

odpowiedz
Bidon - 14.03.2019 / 18:12, *.tpnet.pl

@(L):
popatrz na zawirowania we wlasnym ogrodku a pozniej patrz co u innych sie dzieje...

odpowiedz
Bolo ND. WROCŁAW - 14.03.2019 / 19:46, *.play-internet.pl

@(L): ale ty jesteś pajac

odpowiedz