Raków Częstochowa 2-1 Legia Warszawa | fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Z Częstochowy na kolanach

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa żegna się z Pucharem Polski. Mistrzowie Polski po dogrywce okazali się słabsi od pierwszoligowego Rakowa Częstochowa. Dramat, kompromitacja, dno. Tylko takie słowa cisną się na usta.

Raków rozpoczął mecz od śmiałych ataków. Pierwszoligowcy nic nie robili sobie z tego, że ich rywalami byli mistrzowie Polski. Już w 5. minucie ich ofensywne usposobienie dało o sobie znać. Piotr Malinowski dostał podanie na prawym skrzydle, uderzył po krótkim rogu, Majecki nie sięgnął piłki. Ta odbiła się od słupka prosto w niego i wtoczyła się do siatki… Zespół Marka Papuszuna starał się rozgrywać akcje skrzydłami, gdzie upatrywali swoich kolejnych okazji do zdobycia bramki. W 21. minucie znów składna akcja częstochowskiego klubu. Zachara dostał piłkę przed polem karnym i w ostatniej chwili zablokował go William Remy. Niebawem na pierwsze odważne uderzenie zdecydował się Kasper Hamalainen. Było ono dalekie od ideału.

Kwadrans przed końcem pierwszej połowy fatalny błąd w rozegraniu popełnili gospodarze. Kucharczyk ostatecznie znalazł się sam na sam z Szumskim, uderzył po ziemi i mieliśmy remis! Był to zarazem pierwszy gola stracony przez Raków w tej edycji Pucharu Polski. Niewiele przed końcem pierwszej połowy znakomitą okazję miał Raków. Po wrzutce z rzutu wolnego jeden z gospodarzy uderzył piłkę z powietrza, lecz na szczęście dla mistrzów Polski trafił wprost w Majeckiego. W 45. minucie znów groźnie było po stałym fragmencie gry. W dużym zamieszaniu obronną ręką wyszedł jednak bramkarz „Wojskowych”. Pierwsza połowa upłynęła jednak po znakiem przewagi Rakowa, którzy gdyby nie popełnili prostego błędu w obronie, to prawdopodobnie prowadziliby do przerwy. Do szatni piłkarze zeszli jednak przy remisie.

Niedługo po zmianie stron pierwsze groźne uderzenie graczy Rakowa. Z daleka szczęścia spróbował Listkowski, ale spokojnie interweniował Majecki. Legioniści odpowiedzieli już w 54. minucie. Kasper Hamalainen dostał podanie z lewej strony boiska, lecz jego uderzenie poszybowało wysoko ponad poprzeczką. Legia atakowała coraz mocniej. Za kilka minut obrońcami zakręcił Medeiros i jest piękny strzał z największym trudem odbił na rzut rożny Jakub Szumski. Po stałym fragmencie jeszcze wolej Carlitosa, jednak ponad celem. W drugiej połowie gra wyrównała się i na boisku oglądaliśmy bardzo ciekawą rywalizację.

Po godzinie gry bardzo dobra, aczkolwiek instynktowna obrona Szumskiego, którą uratował swój zespół. Minuty mijały i coraz mocniej w oczy obydwu drużyn zaczęło zaglądać widmo dogrywki. W 73. minucie dośrodkowanie do Carlitosa, lecz jego strzał głową nie mógł zagrozić golkiperowi Rakowa. Pięć minut przed końcem Szczepański stanął przed szansą na pokonanie Majeckiego i... zupełnie nieatakowany przez nikogo nie fatalnie skiksował. Pod sam koniec regulaminowego czasu gry sędzia musiał sprawdzić w systemie VAR, czy nie było zagrania ręką we własnym polu Agry. Na szczęście nie i Raków zyskał tylko rzut rożny. Ostatecznie do końca regulaminowego czasu gry utrzymał się remis, więc do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka.

Po rozpoczęciu dogrywki dwie okazje Legii. Najpierw zablokowany został Kulenović, a za chwilę w doskonałej pozycji chybił Carlitos. Goście nie czekali na to, co zrobią rywale. Chcieli szybko zepchnąć ich do obrony i strzelić gola, dającego prowadzenie. Wkrótce po raz pierwszy po swoim transferze do Legii czymś pozytywnym wyróżnił się Salvador Agra. Z jego strzałem poradził sobie na raty Szumski. Raków odpowiedział niedługo przed końcem pierwszej połowy dogrywki. Majecki złapał uderzenie głową Petraska.

Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia Szczepańskiego, które minęło lewy słupek bramki Majeckiego. To jednak nie zwiastowało tego, co się stanie niebawem. Dośrodkowanie z prawej strony i najlepiej w polu karnym zachował się Andrzej Niewulis i głową pokonał bramkarza Legii. To był prawdziwy wybuch radości na stadionie Rakowa, ale nic dziwnego.

Raków Częstochowa 2-1 (1-1) Legia Warszawa
1-0 5’ Majecki (samobój.)
1-1 30’ Kucharczyk
2-1 112' Niewulis

Raków: 29. Jakub Szumski - 2. Tomáš Petrášek, 6. Andrzej Niewulis, 28. Arkadiusz Kasperkiewicz - 13. Piotr Malinowski (117, 26. Łukasz Góra), 17. Petr Schwarz, 10. Igor Sapała, 20. Mateusz Zachara (58, 30. Miłosz Szczepański), 19. Marcin Listkowski (85, 27. Daniel Bartl), 23. Patryk Kun - 96. Sebastian Musiolik (95, 45. Patrick Friday Eze).

Legia: 30. Radosław Majecki - 41. Paweł Stolarski, 44. William Rémy, 55. Artur Jędrzejczyk, 14. Adam Hloušek - 45. Iuri Medeiros (75, 23. Salvador Agra), 26. Cafú, 7. Domagoj Antolić, 22. Kasper Hämäläinen (82, 99. Sandro Kulenović), 21. Dominik Nagy (46, 27. Carlitos) - 18. Michał Kucharczyk (110, 50. Mateusz Praszelik).

żółte kartki: Schwarz, Kun - Cafú, Jędrzejczyk, Carlitos.
czerwona kartka: Cafú (115. minuta, Legia, za drugą żółtą).

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
widzów: 3990.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (345)

+dodaj komentarz
Maniek_Wo(L)a - 15.03.2019 / 21:36, *.com.pl

Sa Pinto to najlepszy trener jaki się mógł trafić Legii bo ma niesamowitą charyzmę i zobaczycie że jeszcze zrobi taką robotę, że będziemy go na rękach nosić. Wywalić z 3-4 drewniaków ze składu próbować ściągnąć z powrotem Nikolica z Chicago Fire. Odezwać się do Ljuboji by poszukał kilku kozaków z ligi serbskiej i polecimy z tematem. Prawda jest taka że tylko łączony skład polsko-serbski dawał Legii dużą jakość.

odpowiedz
Wolfik - 16.03.2019 / 00:04, *.mm.pl

@Maniek_Wo(L)a : Ja rozumiem, że jest poczatek weekendu... :).

Ściągnięcie Nikolicia jest tak samo prawdopodobne jak ściągnięcie Bastiana. Kierunek ten sam....

odpowiedz
Krzysztof Struski - 15.03.2019 / 19:36, *.play-internet.pl

Na kolanach z Częstochowy do Warszawy a nie autobusem na miejsce dupy zawieść nie zasługują pieniądze nie wygrały meczu

odpowiedz
Przewidujący - 15.03.2019 / 15:46, *.elartnet.pl

Mnie wynik nie zaskoczył. Gdzie się podziali ci "znafcy", którzy wypisywali głupoty w stylu "co to jest ten Raków"? "Ten Raków" w tym roku namiesza w Ekstraklasie, może znowu z nami wygrać, jak niedawno Nieciecza. Teraz, kiedy już wiadomo, co to jest "ten Raków", trochę pokory mości panowie, bo jak tak dalej pójdzie, to uszy nam mogą spuchnąć od pewnej starej przyśpiewki o Legii ze Szpakowskim w tle. Nie będzie PP, więc nie będzie "alibi", że jesteśmy zmęczeni grą na kilku frontach. Teraz idziemy na mistrza.

odpowiedz
ROBERTO - 15.03.2019 / 08:02, *.chello.pl

PANOWIE A MOZE KTOS POWIE MI CO ZA IMBECYL PODPISAL UMOWE Z PINTO NA 3LATA ????????????????????

odpowiedz
dino - 15.03.2019 / 16:14, *.108.201

@ROBERTO:
Jego inicjaly to DM

odpowiedz
Szpilordzik - 14.03.2019 / 23:52, *.t-mobile.pl

Ci ktorzy jatrza pod trenera jak i mioduskiego(nie jestem jego zwolennikiem) to ja sie pytam po raz kolejny: trener gra czy pilkarz?? Rozumiem ze trener ustawia taktyke jak i wpuszcza danych zawodnikow na trawe... Ale ludzie ogarnijcie sie, pojdzie pod orliki pod stadiony i tam zauwazycie ze sie gra jak chce a nie tak jak trener karze... Pewnie 90% z Was gralo na podworkach jak i boiskach gdzie nie bylo albo moze byl trener i sie gralo po swojemu ze swoja glowa
... A tu dany pilkarz w L zarabia sporo i nagle wychodzi ze on nie potrafi kopnac tej pilki...a czemu? Bo nie potrafi uzyc swego mozgu...meideiros hlousek i carlitos sa tego przykladem ze graja swoje, i jakos trener ich nie karci, a czemu to dowodzi? Tylko temu ze jak sie chce grac pilkarzowi czy to za 2tysie czy za 200tysi to sobie pograja... W koncu za lebka grali i nie trzymali sie zasad tylko naparzali na bramke... Dlatego nie oskarzajcie pudla jak i pinto za to ze pilkarzom nie kazano strzelac...kazdy pilkarz z danej pozycji grajacy chcialby miec bude zaliczona...wiec w czym problem? Chce zdobyc bramke to napieram i strzelam...proste zadnej logiki tu nie ma..ze slunskiem 4doJaja minimum... Pozdro Siostry i Bracia... Brzeg.woj.opolskie

odpowiedz
artic - 15.03.2019 / 05:34, *.t-mobile.pl

@Szpilordzik: Moze jednak pDariusz powinien sie udac do Pragii na staz do klubu Slavia i po wczorajszych zawodach z Sevilla przyobserwowac jak sie prowadzi klub pilkarski inie kupowac na przyszlosc rencistow typu Eduardo.

odpowiedz
tomtomtom - 14.03.2019 / 21:35, *.as13285.net

Dlaczego na spokojnie nie mozna zbudowac zespolu zlozonego z polskich ambitnych zawodnikow. Antolic to jest jakas porazka, przyjecie pilki, potem obrot do przeciwnika plecami i podanie w bok, tylko tyle potrafi.Agra juz widac ze niczego do druzyny nie wniesie.Remy ....pinokio caly z drewna, czy ta kloda ma w ogole jakies stawy w konczynach?Hamalainen .....KYRIE ELEISON...ehhhh po co oni tu sa?Tylu fajnych mlodych chlopakow w lidze a Legia ciagle jest pilkarska utopia dla tego calego "elitarnego grona odpatkow" Nie ma wynikow........nie ma kasy.Przyjdzie nam znowu stracic tytol zeby sie ocknac...

odpowiedz
CałaPrawdaOLegii - 14.03.2019 / 21:29, *.centertel.pl

Przestańcie zwalać całą winę na Sa Pinto. To nie on gra na boisku! Tylko nasi marni kopacze! W większości ci sami którzy zawalili europejskie puchary - kompromitując się z pół-amatorami z Luxemburga! więc nie oczekujcie cudu, że Sa Pinto nagle zrobi z nich international level. Pół składu jest do wymiany, a pieniędzy na wzmocnienia brak... Trzeba w lecie pożegnać najsłabsze ogniwa lub graczy którzy wogole nie grają czyli Hamalainena, Pasquato, Radovicia, Hlouska i Antolicia, a w ich miejsce ściągnąć 2-3 ale naprawdę konkretnych graczy którzy dadzą jakość bo na boisku widać, że Legii brakuje lidera.

odpowiedz
na kopach te dwa pudle - 14.03.2019 / 21:11, *.forcepoint.net

won dziady kalwaryjskie

odpowiedz
Reej - 14.03.2019 / 20:34, *.centertel.pl

Kiedy info o rezygnacji pajaca?

odpowiedz
News⚽️Legia for Legia Warsaw - 14.03.2019 / 20:24, *.200.51

WWL - 9 godzin temu, *.play-internet.pl
Ostatnia szansa by zmienić trenera inaczej będzie tekst "straciliśmy szansę na mistrzostwo"
Real po fatalnej grze to zrozumiał, bierzmy przykład z najlepszych!

odpowiedz
Zawisza - 14.03.2019 / 20:15, *.chello.pl

Ale się ulało żółci pewnym osobom z mierną znajomością języka polskiego.
Każdy medal ma dwie strony, więc i to odpadnięcie też. Mianowicie można wyjechać na długi majowy weekend z Warszawy i porządnie odpocząć, od piłki też.
Pozdrawiam wszystkich.

odpowiedz
m4 - 14.03.2019 / 16:43, *.51.162

Ktos pisze o Stasku na trenera ;D ludzie nie ma piniendzy chyba ze prezes wylozy znowu 200 mln swoich :D latwo gadac jak sie nie ma kasy

odpowiedz
Władeczek - 14.03.2019 / 15:24, *.netfala.pl

A naiwny kudłaty myśli, że frekwencja będzie rosła po takich meczach faken! Widziołem ten mecz na swoim TV i było bardzo słabo. To był kryminał na Rakowieckiej jak oni grali. Kudłaty Portugalczyk już chyba nadwyrężył cierpliwość naszego kudłatego prezesa, już jego posatka wisi na włosku pewnie, chociaż mówi, że jest nie zagrożony. Tak samo było z Jackiem Magierą, pewnie niektórzy kibice jeszcze to pamiętają, bo ja tak. Powinni wziąć znowu Czerczesowa to by pozamiatał ten bałagan faken a i frekwencja by wzrosła.

odpowiedz
lob - 14.03.2019 / 15:13, *.chello.pl

Połowa z tych piłkarzyków co jeszcze została, natychmiast do wywalenia po sezonie..............

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANCIE - 14.03.2019 / 14:39, *.telefonica.de

Mioduski ile jeszcze sa pento potrzebuję na aklimatyzacje siebie i tych drewniakow z portugalii. Suma kompromitacji Legii za twojej kadebcji sie juz skaczyl te twoje transfery ci twoi trenerzy te twoje tlumaczenia MIODUSKI OSZUSCIE TWOJ CZAS DOBIEGL KONCA OKRADLES LEGIE I JESZCZE SMIESZ TWIERDZIC ZE KLUB JEST NIERENTOWNY TY SKONCZONY IDIOTO I AMATORZE.

odpowiedz
McA - 14.03.2019 / 22:29, *.as9105.com

@MIODUSKI KONFABULANCIE: wyjdz i nie wracaj.

odpowiedz
Wolfik - 14.03.2019 / 14:36, *.179.238

Przed meczem pisałem: "...jeśli wyjdziemy na ten mecz odpowiednio skoncentrowani a RSP nie będzie kombinował ze składem, jestem przekonany że będzie dobrze".

Gdy usłyszałem skład przed meczem, byłem przekonany że wygrać będzie bardzo ciężko. Jeśli ktoś kiedykolwiek widział choćby jeden mecz częstochowian musiał wiedzieć, że największe zagrożenie czyha ze skrzydeł a szczególną uwagę należy poświęcić obrońcom. My wystawiliśmy skład dokładnie taki, jakiego chciał Raków. Nasi rywale obawiali się głownie Carlitosa, no to RSP posadził go na ławie w towarzystwie Kulenovicia a zagrał Hamalainen, którego można było posądzać wszystko tylko nie o fakt, że jest w rytmie meczowym. Nie było zatem czym straszyć i było to widać, szczególnie w 1-ej połowie.

Na dodatek nasza koncentracja była taka, że już po 4-ech minutach rywale świętowali a akcja z golem poszła tam skąd można było się spodziewać - ze skrzydła.

Na ocenę poszczególnych zawodników przyjdzie czas. Na razie w skrócie:
-katastrofalny występ na LO Hlouska. Im dłużej jest on w Legii tym gorzej to wygląda. Szybki, filigranowy Malinowski robił z niego wiatrak praktycznie w każdej akcji;
-warty (podobno) 5mln euro Medeiros był zagubiony jak dziecko we mgle. Kilka podań i jeden strzał, to stanowczo za mało jak na gracza o takiej cenie;
-jeśli ktoś zastanawia się dlaczego piłkarz Cafu nie gra na zachodzie, odpowiedź dostał wczoraj. Głupi, bezsensowny faul w chwili gdy do końca zostają minuty a zespół musi odrabiać straty praktycznie zakończył mecz. Debilizm nie spotykany chyba nawet w zespołach amatorskich (faul na środku boiska).


Raków wygrał zasłużenie. Mecz powinien zakończyć się w 90 minutach po ewidentnej ręce w polu karnym.

Od mistrza Polski i obrońcy trofeum wypada i należy wymagać więcej. A od trenera odpowiedniego przygotowania do zawodów. Zabrakło wszystkiego. A trzeba powiedzieć, że Raków wcale nie zagrał mega meczu. Ale byli ambitni i grali swoje. Dlatego duże gratulacje.

odpowiedz
Kibic kiedyś, teraz obserwator dziadostwa - 15.03.2019 / 05:51, *.play-internet.pl

@Wolfik: jeżeli się dobrze przyjrzałem to ręka była przed polem karnym, widać to dobrze po stopach zawodnika Legii, które są tuż za linia pola

odpowiedz
Chelsea London - 15.03.2019 / 15:49, *.as13285.net

@Kibic kiedyś, teraz obserwator dziadostwa: Dlatego sedzie zagwizdal rzut rozny..... Karny byl ewidentny ....

odpowiedz
L fan - 14.03.2019 / 14:14, *.t-mobile.pl

Wszyscy tutaj „jadą” po Pinto i pewnie maja racje. Ale skąd ten człowiek u nas wziął i kto za to odpowiada? Ano nasz „wspaniały” prezes Mioduski który „udowodnił” wiele razy ze zna się na tym biznesie i ma nosa do trenerów i piłkarzy.

Efekty widać gołym okiem....
Legia nie ma stylu, piłkarze udają ze pracują, a trener pajacuje i prowadzi nas do przepaści.

Za ten cały obraz odpowiada tylko JEDNA osoba Dariusz Mioduski

odpowiedz
Warszawiak1234 - 14.03.2019 / 13:29, *.chello.pl

.....ciezko byc Legionista w taki dzien jak dzisiejszy......kogo winic??? Chyba wszystkich po trochu....sytuacja podobna do tej z Jozakiem sprzed roku..........ale w tym roku moze byc gorzej i ciezej.........

odpowiedz
Banio - 14.03.2019 / 13:21, *.t-mobile.pl

Prawda jest taka że tu nawet Zidane nic nie pomoże, bo jak ma pomóc skoro od kilku lat nasz sklad jest jakościowo gorszy od poprzedniego! To nie wina Pinto ,czy Magiery była, to wina nieudolnych właścicieli , którzy wietrząc szybki zarobek robią sezonową wyprzedaż!!! Główny problem tkwi pazerności i głupocie Mioduskiego korpo ludka! P.s Żyleta ile wam miodek dopłaca do naganiactwa? P.s tylko pusty stadion! A teraz możecie po mnie jeeeeechać!!!

odpowiedz
dino - 14.03.2019 / 13:55, *.108.201

@Banio:
Niestety masz rację. Głupota korpo ludzi doprowadziła ten klub nad przepaść. Głupocić to mozna w korpo a nie w najpopularniejszym polskim klubie.

odpowiedz
odp. - 14.03.2019 / 14:36, *.tpnet.pl

@Banio:
jest sporo osób trzeźwo myślących, którzy od jakiegoś już czasu piszą o pogonieniu miodka i akcji pusty stadion
i zawsze znajduje się całe stado łosi, którzy jadą po nich, że pikniki, że na dobre i na złe itp.
nie pozwolą złego słowa powiedzieć o pudlu
ciekawe czy jak wszystko już się rozwali, będą tak ochoczo chodzić na mecze w 4 lidze - zawsze wierni
pod rządami obecnego prezeso-właściciela to jest upadek i degrengolada - kiedy przyjdzie otrzeźwienie????

odpowiedz
LGZ - 14.03.2019 / 12:15, *.tpnet.pl

Teraz czas na Lechie lub Jagiellnonie chyba ze ze soba zagraja !

odpowiedz
Lukas - 14.03.2019 / 12:03, *.play-internet.pl

Jak mistrz Polski może tak grać, smutno się na to patrzy. Zastanawia mnie ten Agra co gra to coś zawali nic nie pokazuje, a dostaje szansę...

odpowiedz
antyk - 14.03.2019 / 12:15, *.207.238

@Lukas : to jakiś znajomek pinto,pewnie w kontrakcie ma zapis ze musi ileś minut zagrać żeby premie dostać i dlatego go wstawia żeby sobie zarobił bo innego powodu tu nie widzę

odpowiedz
Maciek - 14.03.2019 / 18:11, *.centertel.pl

@antyk:albo typowy skur... ski uklad z menadzerem. Trenerze niech gra jak najwiecej to ci odpalimy dziale z nastepnego transferu

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 12:03, *.tpnet.pl

Rakow Cz. rewelacja tegorocznej edycji pucharu RP ! "L"!!!

odpowiedz
Darek - 14.03.2019 / 11:49, *.t-ipconnect.de

W Legii co chwila zmieniaja się pilkarze i trenerzy.Czy dzieki tym zmianą druzyna gra lepiej?
Otoz nie.Z sezonu na sezon jest coraz gorzej.Gramy coraz gorzej.
Mistrzostwa zdobywamy bo bardzo slabej grze.Psim swedem.Pozniej poziom naszej ligi przeklada sie na europejskie puchary.A raczej na pierwsze rundy eliminacyjne.To nie przypadek ze dwa razy z rzedu odpadamy w eliminacjach do ligi mistrzow z amatorami.To nie przypadek ze dwa razy z rzedu odpadamy w eliminacjach do ligi europy z amatorami.
To nie przypadek ze pierwszoligowcy wczoraj z nami pojechali jak z fura gnoju.
Wezmy ostatnie transfery.Jeszcze nie pozbylismy się Philippsa a juz mamy Agre i Roche kolejnych ogorow do pobierania pensji.Bo w ich przypadku o wzmocnieniach mowic nie mozemy.Przeciez ten Agra to kolejny Ogbuke lub Berto.Ile jeszcze takich bezsensownych pilkarzy Legia tu sprowadzi?Za duze pieniadze.Brac tych mlodych chlopakow z Rakowa.Beda tu zasuwac za 10 razy mniejsza pensje niz ma taki Agra czy Rocha.
W Legii pan Mioduski mowil do tej pory ze musi posprzątać po poprzednich wspolwlascielach.Ale dochodze do wniosku ze za jego rzadow bedzie tylko gorzej.Dlaczego?Bo z roku na rok jest coraz gorzej. Takie sa fakty.
W Legii na obecna chwile jest zaklamywanie rzeczywistosci.Druzyna ma problem by wygrac dwa mecze z rzedu.Trzy wygrane z rzedu to juz mozemy pomarzyc.Taka jest Legia za pana Mioduskiego.A po kazdym meczu slyszymy ze bylismy lepsi.Tylko w czym?W kompromitowaniu sie to na pewno.
Za tych rzadow bedzie tylko gorzej.Jak nie zmieni sie wlasciciel to staniemy sie za chwile ligowym sredniakiem.A na kolejne mistrzostwo Polski znowu nam przyjdzie poczekac ladnych kilka lat.Tak jak czekamy na nastepce Ofoe lub Nikolicia.


odpowiedz
Pab(L)o_81 - 14.03.2019 / 11:47, *.3s.pl

Witam,
jak czytam niektóre komentarze to nie wierzę...
Wyrzućmy Pudla... Zróbmy porządek... Od dwóch lat upadek klubu... itp.

Piszą to chyba osoby kibicujące od kilku lat. Dosłownie od kilku.
Wystarczy spojrzeć na historię - co ile lat Legia Warszawa zdobywała Mistrzostwo Polski? 55/56, 69/70, 93/94/95, 2002, a w ostatnich 6 latach 5 razy Mistrz!!!!
Jak to mówi mój Tata - młodzi kibice są rozpieszczeni, ciągle puchar albo mistrzostwo....... j To ja chyba nie jestem młody.......
Jeśli chcecie wyrzucić Mioduskiego bardzo proszę - wystarczy kupić Klub. Przecież to takie proste.

odpowiedz
antyk - 14.03.2019 / 12:02, *.207.238

@Pab(L)o_81: troszkę żeś się zagalopował,ludziom nie chodzi o to ze przegrywamy tylko oto w jakim stylu i jak prowadzona jest drużyna(trenerzy,transfery) ja bym nie miał nic przeciwko jakbyśmy wczoraj przegrali po dobrym meczu,trudno nie zawsze można wygrać ale powtórzę to po raz enty,Legii od dwóch lat nie da się oglądać,ok żeby oni zarabiali po 2tys miesięcznie i byli amatorami to można było by wybaczyć taką kopaninę ale to podobno są zawodowcy więc wymagajmy od nich jak od zawodowców

odpowiedz
L - 14.03.2019 / 13:24, *.tpnet.pl

@Pab(L)o_81: Ja akurat jestem rocznik 97 ale mój ojciec również pamięta tamte czasy o których mówisz i wiesz co trochę masz racji ALE kiedyś to Jak sracovia przyjeżdżała na Ł3 to w Krakowie cały tydzień przed meczem modlono się o jak najnizszy wymiar kary. Jak graliśmy w pucharze z klubem z niższej ligi to tamci drżeli o to by nie doatać 10:0. Wszystkim tym o których piszesz chodzi o to ze jakieś leszcze przyjeżdzają na nasz ukochany stadion jak po swoje. Przegrywamy z jakimś rakowem to co mamy się cieszyć bo sporo mistrzostw było w ostatnich latach? Zresztą największa różnice to widzę jaknprzypomne sobie mój pierwszy mecz na Ł3 czyli 2006 rok z Górnikiem Łęczna. Było 5:0 a przyjezdni oddali tylko jeden niecelny strzał ( po błędzie naszych obrońcow) - pamietam to jak dziś. Obecny właściciel trener oraz piłkarzyki hańbią mój ukochany klub wiec nie mów mi ze to jest rozpieszczenie sukcesami.

odpowiedz
dino - 14.03.2019 / 17:27, *.108.201

@Pab(L)o_81:
Kiedyś taki Widzew grał w półfinale Ligi Mistrzów, nasi jak równi z równym potrafili rywalizować nawet z Barceloną, teraz odpadają z drużynami z Mołdawii czy z Luksemburga więc sam sobie odpowiedz ile to mistrzostwo Polski w naszych czasach jest warte,

odpowiedz
O - 14.03.2019 / 18:07, *.orange.pl

@dino: Kiedy Widzew grał w półfinale Ligi Mistrzów? bo ja jakoś nie kojarzę grali raz w fazie grupowej Ligi Mistrzów, ale nie wyszli z grupy, jedyną drużyną, która grała w półfinale Pucharu Europy który zmienił nazwę na Ligę Mistrzów była właśnie Legia w 1970 roku i nikt nigdy nie był w tych rozgrywkach wyżej. No i nie kojarzę aby ktokolwiek grał z Barcelona jak równy z równym był owszem taki mecz Wisły w eliminacjach do Ligi Mistrzów kiedy przez chwilę Wisła nawet była blisko wyeliminowania Barcelony, ale niestety to była tylko chwila.

odpowiedz
dino - 14.03.2019 / 19:40, *.108.201

@O:
To słabo kojarzysz. W Pucharze Mistrzów Widzew grał w półfinale w 1983 z Juventusem po wyeliminowaniu Liverpoolu. Z Barceloną jak równy z równym grał Lech w Pucharze Zdobywcow Pucharów w 1988 (Hiszpanie awansowali po 2 remisach 1-1 i karnych) i my rok pózniej (1:1 w Barcelonie, nieuznany gol bodajże Koseckiego plus kontrowersyjny karny dla Barcy w '85, w rewanzu porazka 0-1)

odpowiedz
Wolfik - 14.03.2019 / 21:10, *.mm.pl

@Pab(L)o_81: Kolego, bardzo uprościłeś temat. Owszem, długo czekaliśmy na mistrzostwo od roku 2006, fakt niezaprzeczalny. Teraz tych mistrzostw sporo nam przybyło, drugi fakt.

Ale mim zdaniem nie mozna ciągle patrzeć do tyłu. Trzeba iśc do przodu. To raz. Dwa - jednak mamy (podobno) budźet przekraczający kilkaktotnie budźety innych klubów. A skoro tak, to nalezy się podziewać LEPSZEJ organizacji klubu, LEPSZYCH zawodników i LEPSZYCH wyników. Powiedz mi, dlaczego może seriami zdobywać trofea Bayern w Niemczech czy duet barcelońsko-madrycki w Hiszpanii, ba, może to robić Bate Borysow a nie może tego zrobić Legia???

Pamiętam co mówiono po awansie do LM. Jak to mieliśmy na lata odjechać innym. Czy były ku temu przesłanki? Pewnie tak. Ale jak to w Polsce bywa...kasę przesrano a właściciele wzięli się za łby.

A może dlatego, że wiemy jak cięzko było budować swoją pozycję w tym dziesięcioleciu i widzimy do czego to zmierza często krytykujemy? Bo i z czego mamy się cieszyć? Z tego, że towar który jest ładnie opakowany trąci malizną?

odpowiedz
WWL - 14.03.2019 / 10:45, *.play-internet.pl

Ostatnia szansa by zmienić trenera inaczej będzie tekst "straciliśmy szansę na mistrzostwo"
Real po fatalnej grze to zrozumiał, bierzmy przykład z najlepszych!

odpowiedz
Piotrek - 14.03.2019 / 10:28, *.t-mobile.pl

Agr(a)biznes w pełnej krasie. Na casting do "Rolnik szuka żony" idealny.

odpowiedz
gutek - 14.03.2019 / 10:27, *.chello.pl

Legia cudzoziemska nie dała rady pokonać Rakowa Cz-dupa

odpowiedz
Pixie - 14.03.2019 / 10:17, *.186.14

Ciekawe, że Carlitos w 24 minucie "łatwo stracił piłkę i zaprzepaścił szansę na atak", a wszedł dopiero po przerwie.

odpowiedz
kibo(L) - 14.03.2019 / 10:11, *.lsas.aero

Prawie 300 wpisów a nie widać żadnego , który by czcił tego nieudacznika z portugalii .... gdzie ci wszyscy znaFcy co się zachwycali metodami pracy tego kłótliwego typa...
sześć spotkań na wiosnę: wymęczone trzy zwycięstwa z przedostatnią wisłą płock, słabą arką, która przegrywa wszystko i u siebie z beniaminkiem z legnicy... i trzy razy w plecy... pyry, cracovia i raków...

odpowiedz
Ja - 14.03.2019 / 10:04, *.chello.pl

Ryszardo SaPindol kompromituje naszą Legię. Najgorzej, że i tak zrobi majstra i będzie "sukces". A potem kolejne żenujące eurowpier...le...

odpowiedz
H0L0GR4M - 14.03.2019 / 09:52, *.kielce.pl

agra sragra dupagraa !!!!!!!!!!!!!! won z Legii nieudacznicy

odpowiedz
Robi45 - 14.03.2019 / 09:18, *.knc.pl

No tak mentalnie wygrała Legia..........ciekawe co powie ten obłąkany trenerzyna po przegranej ze ślunskiem

odpowiedz
Franco - 14.03.2019 / 09:15, *.plus.pl

Dziś Raków był poza zasięgiem. Ale chłopaki walczyli jak równy z równym. Jednak coś z charakteru zostało po meczu z Realem Madryt. Straciliśmy decydującą bramkę dopiero w dogrywce. Widać, że klub się rozwija na wielu płaszczyznach. A prezes wie co robi umiejętnie dobierając trenerów. Taka jest piłka nożna że czasem się przegra. Więc piłkarze, Panie Trenerze no i Panie Prezesie uszy do góry.

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 09:14, *.tpnet.pl

Brak konkretnej taktyki i motywacji do gry ! "L" !!!

odpowiedz
Wiesiek - 14.03.2019 / 09:02, *.netfala.pl

Wont z Legii! Wszystkie!

odpowiedz
Bzura7 - 14.03.2019 / 08:52, *.play-internet.pl

Do :Lychu jesteś spoko ziom trochę mnie wczoraj poniosło ale to nie tylko przez wczorajszy mecz to przez pryzmat tego co się ostatnio dzieje w tym naszym kochanym klubie, pozdrawiam

odpowiedz
Rafix - 14.03.2019 / 08:46, *.chello.pl

Do tego klubu trzeba chyba zaprosić piłkarską Magdę Gesller.
Uświadomiła by właściciela że nie wie jak prowadzić klub piłkarski,
że otacza się nie właściwymi osobami.
Że dobra restauracja potrzebuje dobrego szefa kuchni.
Że ma bajzel na zapleczu, bo kucharz uważa się za najmadrzejszego i nikt inny nie ma nic do gadania.
Że Ci którym zależy na restauracji są z pychani na margines.
Że nie można oszczędzać na produktach.
Że nie ma co mieć restauracji portugalskiej, chorwackiej, brazylijskiej, bo mamy bardzo dużo dobrej regionalnej kuchni.

odpowiedz
oLaf - 14.03.2019 / 12:38, *.vectranet.pl

@Rafix: dobre! : )

odpowiedz
Lewy - 14.03.2019 / 08:32, *.play-internet.pl

Pinto won.

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 14.03.2019 / 08:29, *.t-mobile.pl

Panowie,nie pierwszy raz Legia dała ciała.WArto się zastanawiać nad przyczynami ostatniej wpadki ale na spokojnie.Każdy ma prawo do własnej oceny.Moim zdaniem przyczyny są takie:
1.fatalni doradcy właściciela lub jego osobisty nietrafny wybór
2.trener mający przerost ambicji ale za to marne pojęcie o taktyce oraz preferujacy swoich protegowanych,nie zauważając ich słabości
3.mizerny poziom zawodników
To są podstawy słabości Legii !!!
Na koniec stwierdzam, że nigdy nie widziałem tak słabej drużyny, fatalnego trenera oraz braku konsekwencji Prezesa razem wziętych -a kibicuję Legii od 65 lat,będąc kontynuatorem kibicowania Legii od początku jej istnienia!

odpowiedz
równie stary - 14.03.2019 / 10:52, *.chello.pl

@Kibic Legii od zawsze: Zgadzam się z Twoimi opiniami.Dodał bym jeszcze,że kiedyś przedstawiano jakiegoś faceta ,podobno doradcę prezesa Mioduskiego -który był poprzednio związany z FC BASEL.Nie bardzo rozumiem - czy ten doradca jest taki słaby czy prezes go nie słucha? Bo od czasu zwolnienia Jacka Magiery pan Mioduski popełnia same błędy personalne i traci kasę....

odpowiedz
janex333 - 14.03.2019 / 08:18, *.plus.pl

Gdzie są teraz Ci wszyscy , którzy tu pisali o gładkim 3:0 i sprowadzeniu Rakowa na ziemie...???

odpowiedz
Abc - 14.03.2019 / 08:16, *.play-internet.pl

Pełne trybuny buRAKÓW cieszące się jakby zdobyli Mistrzostwo.

odpowiedz
Kita - 14.03.2019 / 08:41, *.132.186

@Abc: obili mistrza.

odpowiedz
Rafix - 14.03.2019 / 08:51, *.chello.pl

@Abc: My do tej pory jaramy się remisem z Realem Madryt.

Chociaż może masz rację obecnie każdy może wygrać z Legia, to już nie jest żaden wyczyn.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 14.03.2019 / 09:03, *.t-mobile.pl

@Abc: Raków i Jego kibice mnie ani ziębi, ani grzeje, ale źdźbło w oku innego klubu widzisz belki w oku swojego nie dostrzegasz. Przypomnij sobie, jak kilka dni temu w meczu w Gdyni, gdy nasi strzelili gola Arce (której poziom jest taki, że nie umiała wymienić 4-5 dokładnych podań w jednej akcji), to uskuteczniali radość jakby co najmniej awansowali do półfinału Ligi Mistrzów. Kolego to co napisałeś, to najczystszej wody hipokryzja.

odpowiedz
Buuu - 14.03.2019 / 09:41, *.tvksmp.pl

@Abc: ale to Legia na kolanach : hahhaha

odpowiedz
Wolfik - 14.03.2019 / 14:55, *.179.238

@Saska Kępa (L): Nie hipokryzja, tylko debilizm.

odpowiedz
Ałtor - 14.03.2019 / 08:13, *.tpnet.pl

Kilka kwestii do dyskusji:
1. kolejny puchar tak naprawdę jest nam na grzyba - ważniejsze jest mistrzostwo; tylko po co było się męczyć jeszcze w dogrywce, jak w sobotę czeka mecz ze ślunskiem?
2. gra wygląda tragicznie, mieszanie składem także, taktyki zero, Nagy bez formy, Hlousek - dno, Agra - na tego to już brak określeń; kto za to odpowiada? To trener dobierał piłkarzy i szykował ich na zgrupowaniach...
3. kolejna kwestia to kto wybrał takiego trenera i zarządza klubem? Pan Mioduski to jest człowiek, który ma słodkopierdzące gadki korporacyjne, ale nie ma absolutnie żadnego pojęcia o zarządzaniu klubem piłkarskim tak, aby osiągał wyniki; widać już, że sam na to nie wpadnie i wypada, żeby wreszcie kibice mu to głośno i dobitnie wyartykułowali
4. i tu dochodzimy do kwestii najważniejszej - najbardziej zastanawiające jest, że grupy kibiców, tzw. podobno kumaci nie wykonują żadnych ruchów w kierunku naszego cudownego prezesa-właściciela (może jeszcze mianuje się trenerem to będzie święta trójca nieomylna..)???
Od dwóch lat następuje powolny (???) upadek sportowy klubu, prezes opowiada bajki, zmienia trenerów, z których każdy miał mieć wizję, DNA, itp. na lata, a ze strony kibiców CISZAAAA
Żadnych okrzyków, żadnych haseł, żadnych transparentów (jak za ITI)... To zastanawiające - macie jakiś układ??? Swój prywatny interes??!!
Tylko jak to się kończy pokazuje przykład skisłej.
Dopóki nie wywalimy pudla z klubu, źle się będzie działo.
I ostatnie dwa mistrzostwa tylko zamazują obraz sprawy, bo mistrza nikt nie chciał zdobyć i spadł na nas, ale w żenującym stylu. Cieszy Was to?
Ledwo wywalczony mistrz tej żenująco słabej ligi - a potem bęcki w europucharach od cieniasów.
Tego chcecie? A przecież prezes obiecywał rozwój i podbój Europy...
Zapraszam do dyskusji, ale merytorycznej, a nie wyzywania od pikników i kibiców sukcesu.
Może ktoś zorientowany odpowie: DLACZEGO JEST TAKI CARITAS NA MIODUSKIEGO???

odpowiedz
Rafix - 14.03.2019 / 08:55, *.chello.pl

@Ałtor: pomysł ze jeżeli Agra gra to jak cienki musi byc Rocha, co lepsze jest on zmiennikiem Hlouska który gra również tragicznie, a i tak gra 90 min w meczu pucharu.
Czy Pasquato jest gorszy od Medeirosa?

Ale to już jest standard w tym klubie że grają koledzy trenera.

odpowiedz
Afro - 14.03.2019 / 10:08, *.centertel.pl

@Ałtor: Czy zauważyliscie jak Nagy zjechał z formy? Jak wrócił z Węgier to wymiatał i strzelał ważne bramki. Kilka miesięcy w WWA i bez formy... to wina nocnego życia czy słabego treningu?

odpowiedz
KowaL - 14.03.2019 / 08:12, *.vectranet.pl

W tym roku spadku z ekstraklapy nie będzie ale srinto ma kontrakt na jeszcze dwa pełne sezony więc taka realna szansa istnieje. Do zobaczenia w 1 lidze a może i 2.

odpowiedz
Do Przemek 36LS - 14.03.2019 / 07:53, *.telkab.pl

Piszesz ta wiadomość z pokoju prezesa ? A taki Raków jakie zakupy zrobił za 100 czy 1000 zł ? Kompromitacja za kompromitacja !!! Liczę ze wkłady do koszulek dostaną po kieszeni za wyniki !

odpowiedz
Przemek36LS - 14.03.2019 / 07:43, *.play-internet.pl

Witam kolegów po szalu.
Czytam komentarze i zaczynam się irytować powoli. Panowie co znaczy najlepszy generał bez wojska? Mamy pretensje do trenera? Ok, to zrozumiałe. Ale od kad pamiętam, przez jakieś ok 20 ostatnich lat mamy pretensje do każdego-bez wyjątku-trenera. Co trener ma zrobić z tak lichym materiałem? Nie ma już Panowie Ofoe, Niko, Gui, Prio, Moulina i choćby Pazdana w formie. Nie było awansu do pucharów i nie ma kasy na porządne transfery! Nie rozumiecie, że Agra czy Rocha to kopacz na których możemy sobie teraz pozwolić? Kasa jest pusta niestety a RSP ściągnął to co mógł. Jak masz 100zl i musisz zrobić imprezę kupujesz chipsy i dwie butelki wódki, jak masz tysiąc wynajmujesz stolik w restauracji. Jednych i drugich można za to ocenić. My mamy teraz te przysłowiowe 100zl i musimy sobie radzić! Ale to, że mamy slabych grajkow i brak pieniędzy na właściwych piłkarzy nie jest wina RSP! Ma facet przeszłość, doświadczenie i charyzme. Jest odpowiednim facetem na odpowiednim stanowisku. Należy dać mu czas i zaufanie.
Uważam, że w obecnej sytuacji i Klopp i Guardiola też nie zrobili y z Legia wyniku bo poprostu nie ma kim!

odpowiedz
antyk - 14.03.2019 / 07:54, *.207.238

@Przemek36LS: proszę cię,oglądałeś wczoraj mecz?oprócz ostatnich 15 minut "piłkarze" w ogóle nie biegali,jak jeden stracił piłkę to drugi zamiast podbiec i pomóc koledze stał i patrzył w niebo,co to ma być to Legia Warszawa czy ośrodek wypoczynkowy dla niepełnosprawnych?a trener jest od tego żeby jakoś te puzzle poukładać i zmotywować,niestety u nas jest jeden wielki chaos a najgorsze jest to że pinto nie uczy się na swoich błędach a to świadczy tylko o tym że po prostu jest głupi

odpowiedz
Całaprawda - 14.03.2019 / 08:02, *.chello.pl

@Przemek36LS: Pinto wyrzucił ze składu starych Polaków bez formy i zamienił ich starymi Portugalczykami bez formy

odpowiedz
piotr74 - 14.03.2019 / 10:09, *.t-mobile.pl

@Przemek36LS: Zgadzam się, ale czy Raków miał lepszych graczy? Miał lepsza drużyne a to tworzy Trener - odpowiedni trener

odpowiedz
tekken (L) - 14.03.2019 / 07:29, *.230.92

Dwóch trofeów nie pociągnęlibyśmy. Dobrze, skupić się na mistrzostwie i tyle.
P.S. Brakuje Kante i Niezgody, którzy są groźni w ataku.

odpowiedz
Widgett - 14.03.2019 / 07:06, *.play-internet.pl

Dość upokorzeń, dość złych muraw, dość gadania głupot i sprowadzania beztalenci. Panie Mioduski miej honor i pozbądź się Pinto. Jak długo to jeszcze będzie wyglądać ?

odpowiedz
Znawca - 14.03.2019 / 07:00, *.tpnet.pl

Pinto wsiądz w punto zabieraj,te swoje portugalskie dziewuchy i wracaj do domu.Braki trenerski krzykami,nie naprawisz.

odpowiedz
kiki - 14.03.2019 / 06:58, *.tpnet.pl

"Dramat, kompromitacja, dno" To przecież taktyka i styl naszego treneiro. Sa Pinto won bucu!!!

odpowiedz
Animowy(34278) - 14.03.2019 / 06:52, *.alfanet24.pl

Raków najlepszy mecz A wy jesteście tacy pierd*****ci że waszych kibiców na stadion nie wypuścili

odpowiedz
jarekk - 14.03.2019 / 06:34, *.metrointernet.pl

Po euforii z Miedzią I Arką wszystko wróciło do normy

odpowiedz
Uwieziony0789 - 14.03.2019 / 05:58, *.zapnet-isp.net

Czy my chociaż zagramy minimum trzy mecze tym samym składem , a nie co mecz kombinacje? Kuchy już chyba wszystkie pozycje obleciał .

odpowiedz
XXX - 14.03.2019 / 05:42, *.net.pl

Agra! Co? Gdzie twoja Viagra?

odpowiedz
Endrju - 14.03.2019 / 05:26, *.centertel.pl

Ja pi*****e żeby z ogórkami przegrać w pucharze...Tak tak z ogórkami i nie gadajcie że to nie ogórki że Raków jest dobry itp.
To jest Legia panowie mistrz Polski i tak dawać dupy? I co jeszcze gadanie że Legia mistrz itp.
Na choooj nam ten mistrz jak nie umiemy trzech meczy pod rząd wygrać?
Jak mamy walczyć w Europie jak na własnym podwórku nic nie gramy i tylko czekamy jak komuś się noga podwinie to fartem wejdziemy na 1 miejsce...

odpowiedz
Medalik - 14.03.2019 / 06:43, *.play-internet.pl

@Endrju: Legia, co tu dużo pisać, gra od wielu lat przeciętnie. W meczu z Rakowem było widać ileLegii brakuje. Pieniądze na boisku nie grają.

odpowiedz
janex333 - 14.03.2019 / 09:22, *.plus.pl

Gdzie są teraz Ci wszyscy , którzy tu pisali o gładkim 3:0 i sprowadzeniu Rakowa na ziemie...???

odpowiedz
Lebaid - 14.03.2019 / 05:09, *.vectranet.pl

W opisie meczu brak informacji o czerwonej kartce ... choć ta sytuacja paradoksalnie nie miała wpływu na przebieg gry ...

odpowiedz
Zonk - 14.03.2019 / 04:30, *.sky.com

Nie tylko trener zawiódł,czekam na plusy i minusy

odpowiedz
toomik - 14.03.2019 / 01:41, *.mm.pl

ciekawe skąd się biorą te teksty o brak kondycji rakowa? za dużo polsatu?
Moze ktoś przestanie p.. i sprawdzi statystyki. W tym mecz wygrał lepszy, po kopaninie ale lepszy. i to boli

odpowiedz
Rafał N. - 14.03.2019 / 00:56, *.t-mobile.pl

Gratulacje, jestem pod wrażeniem. Dobra robota panowie. Masakra...

odpowiedz
Lychu - 14.03.2019 / 00:59, *.chello.pl

@Rafał N.: Życie przewiduje rózne scenariusze . Pozdrawiam

odpowiedz
Lychu - 14.03.2019 / 00:42, *.chello.pl

Do redakcji: Czy usunęliscie wpis pewnej osoby o nicku RKS?. Jeśli tak to chyba dobrze :). Pozdrawiam !!!

odpowiedz
jo - 14.03.2019 / 00:22, *.co.th

@Ra (L)f - majster to na budowie albo we wronkach...

odpowiedz
Szpilordzik - 14.03.2019 / 00:14, *.t-mobile.pl

Mozna bylo sie spodziewac min remisu wg bukmacherki...przyszedl mecz i...kupa grajkom sie chce grac po swojemu... Czemu Pinto latal z nerwami przy lini? Co sie stalo grajkom ze nie spelnili oczekiwan i taktyce trenerowi? Zastanowcie sie nad tym...trener tzw daje rozkazy i maja pilkarze je wykonywac a jak ich nie wykonuja to zawsze bedzie winny trener... Dobra dostalismy i tyle...zakonczmy ten cyrk... W przyszlosci pykniemy rakow do jaja i tyle...dziwne ze kazdy zyje smiesznym pucharem a nie liga...puchar? Po co i na na co, najwazniejsze mistrzostwo..i nie zalcie sie pod Pinto bo on zdobedzie MP2019... I pozniej pomyslimy...dajcie mu pracowac...pozdro Bracia i Siostry... Woj.Opolskie/Brzeg

odpowiedz
Roma - 14.03.2019 / 07:35, *.vectranet.pl

@Szpilordzik: po co puchar? Dla nas kibiców. Jakbyś był raz na finale na narodowym, to byś wiedział co straciliśmy.

odpowiedz
L - 13.03.2019 / 23:48, *.tpnet.pl

Magiera>Jozak/Klafuric>Sa pinto

odpowiedz
filand - 14.03.2019 / 01:17, *.t-mobile.pl

@L:
Leśniodorski >>>> Mioduski

odpowiedz
Duarte - 13.03.2019 / 23:39, *.play-internet.pl

Dość pośmiewiska! Sa Pinto, wynoś się z Legii razem ze swoim portugalskim szrotem.

odpowiedz
bbk - 14.03.2019 / 04:01, *.comcast.net

@Duarte: wez ochlon i poloz sie spac synu

odpowiedz
Afro - 14.03.2019 / 06:08, *.chello.pl

@Duarte: pewnie chętnie pójdzie tylko trzeba mu zapłacić kasę za całe 3 lata jakie ma w kontrakcie.

odpowiedz
Ale jaja - 13.03.2019 / 23:25, *.skranetcan.pl

Przychodzę z 2 zmiany i nie wierzę kopacze pokazali moc
Przynajmniej majówkę można planować

odpowiedz
Rysiek - 13.03.2019 / 23:19, *.play-internet.pl

Za taką kasę co oni zarabiają powinni mieć motorki w dupie i zabiegać ten cały Raków jeśli im umiejętności brakuje. Brak słów o grze Legii. Ku.wa z pierwszoligowcem dostać baty. Co za frajerzy.

odpowiedz
Arek - 13.03.2019 / 23:17, *.tpnet.pl

Ale syf i padlina. A zwłaszcza w I połowie. No i cóż, wspomnienia z Sanoka wracają. Skompromitowali się masakrycznie. No i ciekawe, co dalej.

odpowiedz
Lychu - 13.03.2019 / 23:47, *.chello.pl

@Arek: Witam . Myślę że w Sanoku była dużo większa kompromitacja ale dobrze że wspomniałeś bo Ja pamiętam to wstyd był ogromny wtedy. Przeżylismy prawda? . Z (L)egią na dobre i na złe zawsze !!!

odpowiedz
agra - 13.03.2019 / 23:17, *.209.212

w rewanżu odrobimy

odpowiedz
Darek - 13.03.2019 / 23:15, *.t-ipconnect.de

Widac że w druzynie sami fachowcy.Podwyzke im dac bo za malo zarabiaja.

odpowiedz
matus007 - 13.03.2019 / 23:05, *.play-internet.pl

DNO,DNO,DNO

odpowiedz
Jozin - 13.03.2019 / 23:00, *.centertel.pl

Prawda jest taka, AGRA SSA PINTO RICARDO DE BEST

odpowiedz
OTWOCK - 13.03.2019 / 23:25, *.play-internet.pl

Dość. Kompromitacji.

odpowiedz
Bear - 13.03.2019 / 22:59, *.orange.pl

Kompromitacja.
Inaczej tego opisać się nie da.
Przyjeżdża Mistrz Polski i zostaje zdominowany i ograny przez drużynę grającą na zapleczu ekstraklasy.
Po dzisiejszym meczu jestem już pewien jednego, nawet jeżeli jakimś cudem uda się obronić mistrzostwo to tego cudaka Pinto razem z jego portugalskim szrotem należy odesłać do Portugalii.
Bardzo smutny wieczór, już dawno nie czułem takiego wstydu.

odpowiedz
BR(L)DNO - 14.03.2019 / 05:26, *.vectranet.pl

@Bear: A ja ostatnio co weekend się wstydzę.

odpowiedz
kris - 13.03.2019 / 22:43, *.sky.com

gdzie jest Radovic sie pytam? kto dziala na szkode klubu? pilkarze ktorzy spedzili tu cale kariery odstawiani sa od skladu jedyne przez "widzi mi sie " tej kudlatej mendy ..kontrakty trzeba placic a w ich miejsce sciagany drozszy szrot ktorego bedzie sie ciezko pozbyc po sezonie gdy Pinto zostawi te spalona ziemie po sobie ..Mioduski to debil ktorego zatrudnil wiekszego debila od siebie

odpowiedz
Gepetto - 14.03.2019 / 00:04, *.chello.pl

@kris: w Chinach

odpowiedz
Ff - 14.03.2019 / 08:09, *.chello.pl

@kris: daj skopiuj Rado, to już emeryt.

odpowiedz
Szelka - 13.03.2019 / 22:35, *.chello.pl

Wielu, naprawdę wielu kibiców i sympatyków Legii już dużo wcześniej wyrażało swoje obawy o rezultat dzisiejszej konfrontacji z Rakowem Częstochowa. No, ale skoro pan Sa Pinto nie ma w zwyczaju śledzić aktualnych poczynań swoich najbliższych rywali, to o tym, że będzie to "trudny mecz" dowie się zapewne dopiero po lekturze...legijnych portali i oczywiście po końcowym gwizdku sędziego.
Osobiście uważam, że ten mecz był do wygrania i to w regulaminowym czasie gry. Pierwsza połowa, tradycyjnie do zapomnienia. Jednak już w drugiej, akcje ofensywne naszej drużyny zaczęły się zazębiać, szczególnie po wejściu Carlitosa. Gol, na prowadzenie, wisiał niemalże w powietrzu. I cóż "genialnego" w tym przełomowym momencie gry uczynił nasz szkoleniowiec? Ano, desygnował na boisko swojego kolejnego pupilka, niejakiego Agrę. Rzeczony kopacz na tyle odwdzięczył się swojemu futbolowemu promotorowi, że każdą otrzymaną piłkę niezwłocznie przekazywał do najbliższego kolegi z boiska. O inicjowaniu przez niego chociażby zalążka akcji ofensywnej można było co najwyżej pomarzyć. Efekt tej zmiany? Legia zaczęła grać praktycznie w dziesiątkę. W dalszej sekwencji piłkarskich zdarzeń "szybki i zwrotny" Cafu parokrotnie na tyle skutecznie interweniował, że dogrywkę kończyliśmy niemalże w dziewiątkę. Jak do tego dodamy zaprezentowaną przez Częstochowian: zadziorność, wolę walki i grę do upadłego, to końcowy rezultat tego meczu nie mógł być inny.
Niezależnie od smutnego i frajerskiego odpadnięcia z rozgrywek PP, bardzo mnie zdołowała (po raz kolejny) fatalna taktyka gry naszej drużyny obrana przez jej szkoleniowca. Na dowód tego warto uświadomić sobie, że w II cz. dogrywki graliśmy trzema (!) napastnikami. Niestety, to nie mogło przełożyć się na poprawę skuteczności, ponieważ nie miał ich kto obsługiwać! Nasz zacny treneiro nie raczył desygnować do gry, choćby jednego z dwóch ofensywnych pomocników, którzy do końca tego meczycha grzali ławę. W tym momencie rodzi się proste pytanie: gdzie tu sens i logika?! Obawiam się, że na tak podstawowe pytanie odpowie mi jedynie sapintowska cisza...lub pomeczowy magiel medialny...

odpowiedz
bbk - 14.03.2019 / 04:08, *.comcast.net

@Szelka: nastepny sie znalazl ktory lyka wszystko co w tv powoedza i sieje farmazony , trener nie analizuje , szatnia zatruta ze pikarze przeciwko Sa graja moze jeszcze Malarz na bramke, ochlon chlopie inpomysl przez chwile samodzielnie , nie zawsze sie wygrywa i z tego co widze szatnia jest jak najbardziej za trenerem , moga grac wszyscy nie tylko nazwiska tak jak bylo do tej pory a ze pregrali zdarza sie to sport glowa do gory i za rok Puchar bedzie Nasz i niesiej farmazonow jeden z drogim strzel kielicha albo w dzban i kladz sie spac

odpowiedz
Juliannnna - 13.03.2019 / 22:29, *.cyfrowypolsat.pl

RAKÓW! RAKÓW! RAKÓW! RKS!

odpowiedz
Ewelina - 13.03.2019 / 22:25, *.play-internet.pl

Kompromitacja. Nie będę firmowała tego bagna w którym jesteśmy. Tak długo jak Sa Pinto będzie trenerem tak długo nie przyjdę na stadion. Myślę, że spadek frekwencji jest najlepszym naciskiem na Mioduskiego aby zwolnił tego nieudacznika z problemami psychicznymi.

odpowiedz
Maciek - 13.03.2019 / 22:55, *.t-mobile.pl

@Ewelina: ja poszedłem dalej i po zwolnieniu Magiery i wielu klamstwach które padly z ust Mioduskiego powiedziałem sobie ze nie pójdę dopoki on będzie prezesem

odpowiedz
Lychu - 13.03.2019 / 23:14, *.chello.pl

@Maciek: I pewnie nie chodzisz do dziś na Ł3?. Ja mam taki charakter że nic nie piszę jak Legia wygrywa a jak przegrywa to nie wyszydzam i nie bluzgam na piłkarzy a dlaczego?. Dla Mnie jak już napisałem liczy się klub tradycja ludzie się zmieniają owszem można mieć żal do piłkarzy czy też trenera . Od paru lat fakt nie jeżdżę na mecze ale bacznie przyglądam się temu co dzieje się w naszym ukochanym klubie . Myślę że ten się nie myli co nic nie robi . Myslę że zrozumiałeś to ostatnie zdanie . Pozdrawiam

odpowiedz
Maciek - 14.03.2019 / 19:07, *.centertel.pl

@Lychu: jak sie powiedzialo A to trzeba powiedzieć B. To taki moj prywatny protest. Nie moge patrzec radosnie na to jak kudlacz niszczy moj klub. Co innego jest probowac cos robic a co innego udawac ze sie probuje. Są pewne granice ktore łatwo przekroczyc. a bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w sporcie straty są nie do odrobienia. Nigdy nie wybacze Mioduskiemu jego bezmyslnych posunieć rodem z komedii Barei powodowanych chęcią zysku lub korpocięć. Jego marzenia ktore miak realizowac Jozak i biznes plan sprawily ze cofnelismy sie w rozwoju o dekade. Jak sie nie ma pieniędzy na prowadzenie klubu pilkarskiego to sie tego po prostu nie robi.bo mozna latwo zawiezc oczekiwania ludzi którzy ten klub kochają. Pilka nozna to prosta gra ale dla myślących. Trzeba miec tez nocne nerwy. Ale to co jest nam dzisiaj serwowane na talerzu jest nie do ugryzienia. Te rzesze przecietnych obcokrajowców zalewajacych nasz klub są juz nie do zniesienia. Ktos chyba zapomnial o tym ze jak sie bierze obcokrajowca to musi byc on dwa x lepszy. Nawet na chlopski rozum z gowna sie bata nie ukreci. A Miodusji myslal ze z tanim zagranicznym szrotem podbije europe. Wpadl w polapke. bo z łatwością awansowalismy do LM.a z ludzmi z trybun ja sie moge spotkac przed i po meczu jak zawszę

odpowiedz
Mallory - 13.03.2019 / 22:23, *.227.151

Ten mecz idealnie pokazał jak Legia rozmieniła się na drobne po czasach Czerczesowa i Ligi Mistrzów. Nikt nie ma sensownego pomysłu w którą stronę iść , jaką wizję rozwoju obrać - wszystko robione jest po omacku, na czuja albo na alibi i takie są efekty. Wszystko pod kątem sportowym i organizacyjnym wygląda tak jak wygląda, ponieważ obowiązki powierzone większości ludzi, przerastają ich malutkie kompetencje. Nie nadają się do ich wykonywania a jednak to robią i taki mamy efekt - z roku na rok przyrasta on na sile co widać gołym okiem i zapewne będzie przyrastał jeszcze mocniej jeśli jeden człowiek nie przyzna się do błędu i nie ustąpi swego miejsca komuś kto ma kompetencje a nie tylko dziwaczne, niczym niepoparte ambicje. Dzisiejszy wynik to po prostu naturalna konsekwencja całego nieudacznictwa jakie nazbierało się w klubie - każdy kto kibicuje od powiedzmy lat 90 i obejrzał trochę tych meczy, ten pewnie gdzieś w głębi ducha to przeczuwał - znowu mamy taką kaszanę jak w 97/98 czy 11/12 - nie widać u nikogo jakichś większych ambicji więc pewnie skończy się tak jak wtedy.

odpowiedz
VAR - 13.03.2019 / 22:23, *.t-mobile.pl

Bramki na wyjezdzie licza sie podwojnie. Tragedii nie ma.

odpowiedz
czlowiek - 14.03.2019 / 10:54, *.tpnet.pl

@VAR: od tej edycji PP jest jednomecz.

odpowiedz
Czaro - 13.03.2019 / 22:23, *.t-mobile.pl

Żenua

odpowiedz
filand - 13.03.2019 / 22:20, *.t-mobile.pl

Czy trener podał się do dymisji czy nadal będzie preferował portugalski szrot?

odpowiedz
Makrzanewi - 13.03.2019 / 22:16, *.tpnet.pl

Większość z Was ma zdecydowanie łatwiej ... bo jesteście z WW
Ja jestem kibicem Legii od 93 roku (wojsko)
Jestem z rejonu gdzie Legia jest znienawidzona i to ja jutro muszę iść do pracy i brać na klatę dzisiejszy wstyd ( ale już pisałem gratulacje dla Rakowa )
Wszyscy z poza WW wiedza o co mi chodzi !
Mozna przegrać ... nawet najlepsi przegrywają ale po co ta cała szopka panie Mioduski o wielkiej Legii
99 % widzi ze idziemy w złym kierunku poza właścicielem !
Odstawienie Polaków od składu a 70 % kopaczy ma to w DUPIE .. dla nich sie liczy stan konta (czytaj port)
wcale się nie zdziwię jak w następnej kolejce Maka zmotywuje swoich kolegów i klepnie Nas na Naszym stadionie ( stadionie gdzie dziś kazdy wygrywa a kiedyś był twierdzą nie do pokonania )
AVE



odpowiedz
nie jedz słonych paluszków - 13.03.2019 / 22:47, *.play-internet.pl

@Makrzanewi: Kiedy ten stadion był twierdzą nie do pokonania, bo nie przypominam sobie? Odkąd został wybudowany to co jakiś czas przytrafiały się frajerskie porażki. Twierdzą nie do zdobycia to był stary stadion bodajże w 95 roku kiedy Legia miała serię 49 meczy bez porażki u siebie i przerwał tą serię Lech wygrywając 1-0.

odpowiedz
Specu - 13.03.2019 / 22:15, *.chello.pl

MOCNO LEGIA !!! HAHAHAHA

odpowiedz
Lychu - 13.03.2019 / 22:58, *.chello.pl

@Specu: Co w tym śmiesznego jest ?. Może humor posuniety do granic absurdu chociaż dla Mnie większy wstyd był po Stali Sanok pamietasz?

odpowiedz
Kris - 13.03.2019 / 22:14, *.kompex.pl

Panie pseudo trenerze czas skończyć dziwne eksperymenty - jak można zacząć mecz bez napastnika ( z kuchego podobno miał być obrońca )

odpowiedz
Janusz - 13.03.2019 / 22:11, *.telkab.pl

Ludzie bez napiny jak gimbusy...Tu trzeba sie zastanowic kogo zatrudnic nowego? Kogo? Jaki trener ma warsztat i charyzme zeby prowadzic Legie...bo ten cyrk bedzie sie powtarzal co roku...

odpowiedz
Kulibali - 13.03.2019 / 22:13, *.chello.pl

@Janusz: Piłkarzy brakuje a nie trenera. Grają jak ostatnie patałachy

odpowiedz
Do Żylety - 13.03.2019 / 22:07, *.tpnet.pl

Ile jeszcze będziecie tolerować tego pseudo trenera??? Na meczu ze Śląskiem koniecznie trzeba dać do zrozumienia że mamy dosyć tego chama z portugalii. Odpadnięcia z PP temu trenerzynie nigdy nie wybaczę. Każdy kto był na finale PP na narodowym ten wie że to najfajniejszy mecz w roku.

odpowiedz
Nieznany - 13.03.2019 / 22:03, *.tpnet.pl

Mimo wszystko

odpowiedz
griff - 13.03.2019 / 22:03, *.chello.pl

Mioduski-zwolnij frajera
Niech wraca Jacek Magiera.
Zwolnij frajeera.
Niech wraca Jacek Magieera!

odpowiedz
Pak - 13.03.2019 / 22:02, *.34.148

Takiego słabej gry nie było nigdy, nawek Jozaka Legia tą by rozniosła

odpowiedz
News⚽️Legia - 13.03.2019 / 21:57, *.122.181

#rspout !

odpowiedz
Maciek - 13.03.2019 / 21:56, *.t-mobile.pl

Prezesie Mioduski sprawiedliwie by bylo zwolnic Sa Pinto tak jak zwolnil pan Jacka Magiere. W koncu ta sama strata punktow do lidera

odpowiedz
Mati - 13.03.2019 / 21:55, *.centertel.pl

Pinto zniszczył Pazdana i Mączyńskiego.... zniszczył Legie.... parodia westernu z nim... szukać trzeba trenera

odpowiedz
cze100chowa - 13.03.2019 / 21:53, *.65.113

macie wieśniaków z Częstochowy.... wstyd dla Legi mistrz Polski hahahaha

odpowiedz
L - 13.03.2019 / 22:09, *.tpnet.pl

@cze100chowa: A ty to masz jakies kompleksy że tu wchodzisz?

odpowiedz
On - 13.03.2019 / 21:51, *.76.102

Pucharu już nie ma, mistrza nie będzie! Trener tragedia! Co tu więcej pisac... Pinto Weg. Pozdrawiam kibiców Legii.

odpowiedz
Boger - 13.03.2019 / 21:48, *.vectranet.pl

Wstyd i hańba

odpowiedz
an - 13.03.2019 / 21:48, *.chello.pl

Wreszcie z Legii spadl niewygodny obowiazek gry w PP, teraz bedzie mogla spokojnie skupic sie na walce o MP

odpowiedz
fantom - 13.03.2019 / 21:45, *.chello.pl

to byl w pewnym stopniu SAbotaz. a ten agra to sie na ch nadaje.

odpowiedz
evo69 - 13.03.2019 / 21:44, *.multiplay.pl

Na łokciach wracać ta remontowaną "jedynką" powinni a nie na kolanach...w nagrodę

odpowiedz
valgodesko - 13.03.2019 / 21:43, *.vectranet.pl

żenujące gówno...

odpowiedz
Gepetto - 13.03.2019 / 21:43, *.chello.pl

Po pierwsze nie ma prezesa, tych z góry od transferów po zarządzanie, trenera, piłkarzy oprócz 6 (liczę w tym Praszelika i Majeckiego). Po drugie intensywność to miał wczoraj Juventus. Po trzecie wychodzimy po trofeum 4-6-0 w tym ilu defensywnych pomocników? Po czwarte osłabia trener zespół wpuszczając jakiegoś kolesia co się zwie Agra. Koleś kiwa się sam z murawą i jak by była taka jak na Arce to by leżał albo dostał by czerwoną kartkę za kopanie się po własnych nogach. Po piąte jaki sens wpuszczać Kulenovicia jak koleś po 20 min łapie się za mięśnie co chwilę, a biegi ma takie nie mówiąc o sprintach jak ja po dobrym melanżu na autopilocie. Po szóste schemat gry ten sam do rogu, niech się Raków ustawi i wrzutka o ile jeszcze gwiazdeczką wyjdzie pyk na wieżowiec Rakowa (ten co ma 198cm zapomniałem nazwisko), a w polu karnym gęsto od Rakowa. Po siódme Pinto jesteś tak mocny w wypowiedziach to pokaż tą moc weź walizki, do nich włóż wynalazki swoje typu Salwador i wyjedź z Polski najlepiej do Hondurasu i tocz tam mecze ze swoim Salwadarosem. Przygotowanie fizyczne na poziomie naszej trzeciej ligi. Mioduski gdzie jest tych 30 dobrych zawodników? Pinto ogląda inne mecze, prezes ogląda fma na kompie i obaj żyją w wyimaginowanej rzeczywistości...

odpowiedz
Lychu - 13.03.2019 / 21:39, *.chello.pl

Przeżyłem wiele porażek naszej ukochanej Legii . Oczywiście złość nerwy bluzgi itd .. . Z klubem jestem na dobre i na złe i tak juz jest od ponad ćwierć wieku . Co Nas nie zniszczy to Nas wzmocni . Dumni po zwycięstwie , wierni po porażce !!!!!

odpowiedz
Chris - 13.03.2019 / 21:37, *.t-mobile.pl

Jak to możliwe że klub z 1 Ligi ma o niebo lepszą murawę niż klub marzący o Lidze Mistrzów który gra na kartoflisku, Legia dzisiaj to seria pomyłek transferowych i nieporozumień trenerskich ,np Kucharczyk zaczynał w przygotowaniach grę na obronie, później trybuna, lewa strona a dzisiaj atak,panie RSP gdzie tu logika...a na marginesie odstawiony Pazdan robi furorę w podrzędnym klubie e Turcji,ale na Legię był za słaby....

odpowiedz
WarMaster - 13.03.2019 / 23:31, *.165.49

@Chris: Był za drogi a to różnica ....

odpowiedz
Daniel - 13.03.2019 / 21:37, *.com.pl

Dla kazdego z tych chlopcow do bicia nalozym bym kary finansowe takie zeby sie posrali z wrazania a samego pseldo trenera wyslal na syberie.

odpowiedz
Ochota (L) - 13.03.2019 / 21:37, *.play-internet.pl

Won przebierańcu

odpowiedz
raf - 13.03.2019 / 21:37, *.btcentralplus.com

i tak Legia bedzie mistrzem taka liga

odpowiedz
Rafix - 13.03.2019 / 21:38, *.chello.pl

@raf: nie będzie i pucharu juz nie ma

odpowiedz
Zagłebiak - 13.03.2019 / 21:34, *.cyfrowypolsat.pl

Wie ktoś dlaczego nie było kibicòw legi na tym meczu?

odpowiedz
do Zagłebiak - 13.03.2019 / 21:40, *.vectranet.pl

@Zagłebiak: ... chcieli wpóścić 300 było ponad 500 osób więc solidarnie nikt nie wszedł

odpowiedz
tuskizm - 13.03.2019 / 21:49, *.207.123

@do Zagłebiak:
po co jechać w 500 osób, jak wiadomo, że może wejść 250?!
to nie lata 90-te, ktoś nie zauważył?

odpowiedz
B - 13.03.2019 / 22:54, *.centertel.pl

@tuskizm: idziesz do klubu, chcą dołączyć twoje ziomki, idziecie razem. Pijecie piwko, wapomianacie state czasy. Ciebie chcą wpuścić , kumpli nie bo jest full. Co robisz? Jak zostawiasz ich pod wejściem jestes... teraz rozumiesz?

odpowiedz
oLaf - 14.03.2019 / 12:50, *.vectranet.pl

@B: ,,,, jesteś pośmiewiskiem miejscowych bo Twój zespół przegrywa decydujący mecz a z fanatycznym dopingiem kibiców może by wygrał w 2-giej połowie meczu, gdzie Raków już się słaniał na nogach.... taka różnica.

Ale fajnie, ze kumple napili się piwka i solidarnie nie weszli.... są przecież ważniejsi niż Legia....są ponad to... tak słodko...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 14.03.2019 / 18:34, *.play-internet.pl

@B: Stary,o ile się zgodzę,że trzeba być solidarnym i jak wszyscy,to wszyscy,albo nikt,to również zgodzę się z przedmówcą,że jak Raków dał 250 biletów,to po kiego grzyba pojechało 500?.Faktycznie,to nie lata 90-te.I powiem szczerze,że w takiej sytuacji nie opłaca się jeździć na wyjazdy,bo i tak nikogo nie wpuszczą z powodu nadmiernej liczby chętnych.Pozdrawiam myślących.

odpowiedz
Zlb82 - 13.03.2019 / 21:28, *.t-mobile.pl

Panowie z Legia zawsze czy dobrze czy źle,lecz nie można patrzeć na to co loczek z pinto robi z Naszą Legia!!!!

odpowiedz
Lychu - 13.03.2019 / 21:52, *.chello.pl

@Zlb82: Jakie rozwiązania proponujesz odnośnie takiej sytuacji?.

odpowiedz
Puzon - 13.03.2019 / 21:28, *.dtr.is

No i git wygramy ligę, dwa lata temu też odpadliśmy z pierwszoligowcem i wygraliśmy.

odpowiedz
Misza_Praga - 13.03.2019 / 21:27, *.plus.pl

Witam wszystkich kibiców naszej Legii:( to co dzisiaj się wydarzyło jest ogromnym ciosem poniżającym nas kibiców naszego ukochanego Klubu,mam ogromną prośbę do kibiców którzy mają coś do powiedzenia albo do tych którzy mogą go przekazać takim osobom,moja jedyna prośba chciałbym i proszę by na meczu ze Śląskiem wszyscy kibice na Żylecie weszli w ciszy żeby osoby decyzyjne powiesili jakiś naprawdę mocny przekaz do wszystkich piłkarzy trenera i prezesa z takim mocnym pier...ieciem i żebyśmy w 5 minucie w ciszy opuścili cała żyletę i wyszli z meczu,mam takie ogromne marzenie bo naprawdę chyba nie jeden z nas dzisiaj dostał ogromnego bólu jak i smutkach i szału na to co się wydarzyło,pozdrawiam was Koledzy i Koleżanki po szalu,QUO VADIS Legio

odpowiedz
Jane - 13.03.2019 / 21:24, *.110.254

Mioduski więcej portugalskiego szrotu!

odpowiedz
Rob71 - 13.03.2019 / 21:23, *.chello.pl

Wygrała lepsza drużyna. Niestety jest tego kilka powodów. Wystawienie kilku pozorantów Antolić który spowalnia grę i podaje do tyłu lub wszerz boiska, Holuszek który nie umie dośrodkować piłki, Agra to nieporozumienie totalne, Kucharczyk poza bramką bezbarwny już w kilku meczach, Hama niewie o co chodzi na boisku i to machanie łapami po każdej decyzji sędziego przez zawodników normalna załamka. Obrazu dopełnia Sa Pinto i jego niezrozumiałe decyzje personalne

odpowiedz
Tomek 82 - 13.03.2019 / 21:23, *.play-internet.pl

Mistrzowie to my byliśmy w sezonie 94-95 teraz to my jesteśmy popierdulki.Jeszcze za Wdowczyka to może ale nie teraz pany...
Takie reality..

odpowiedz
wj - 13.03.2019 / 21:20, *.ip-point.pl

ŻENADA

odpowiedz
evo69 - 13.03.2019 / 21:19, *.multiplay.pl

Na łokciach powinni iść

odpowiedz
Lychu - 13.03.2019 / 21:27, *.chello.pl

@evo69: Powiem tak pamiętam taki mecz w Stalowej Woli sezon bodajże 94/95 niedziela g. 11 mecz Stal St W - Legia . Faworyt murowany bez słów i co przegrali 1-0 jak to nie możliwe a jednak . zdobyli mistrzostwo i może dlatego mało się o tym mówi

odpowiedz
magoo - 13.03.2019 / 21:30, *.chello.pl

@evo69: na ch..ch skakać, a to i tak nic nie zmieni.

odpowiedz
tom - 13.03.2019 / 21:15, *.centertel.pl

ddd n n o o
d d n n n o o
d d n n n o o
d d n n n o o
ddd n n o o

odpowiedz
Jano - 13.03.2019 / 21:14, *.tpnet.pl

A nie mówiłem!!!

odpowiedz
Bie (L)any - 13.03.2019 / 21:14, *.vectranet.pl

Dobrze, że Mioduski miał nosa i podpisał kontrakt z tym nieudacznikiem z Portugalii tylko na trzy lata. .. szybko zleci .... ja pier.... jaki wstyd to KLUB LEGENDA to LEGIA WARSZAWA. ..
Ciekawe co na to ci wszyscy znawcy że świetny trener doborze robi że zmiany w szatni czyt. terroryzm. ..

odpowiedz
Mundial w Rosji - 13.03.2019 / 21:18, *.orange.pl

@Bie (L)any: człowieku jeszcze rok nie minął a oni z pierwszoligowcami przegrywają. W przyszłym roku odpadną z Kotwicą Kołobrzeg

odpowiedz
Ko(L)obrzeg - 13.03.2019 / 22:29, *.chello.pl

@Mundial w Rosji : a co Ty chcesz od Kotwicy Kolobrzeg? To dobra ekipa i Kołobrzescy Legioniści!

odpowiedz
Mundial w Rosji - 13.03.2019 / 22:36, *.orange.pl

@Ko(L)obrzeg: Nic nie mam. Prawdę mówię. Chyba lepiej z Kotwicą jak z Huraganem Morąg

odpowiedz
Lychu - 13.03.2019 / 23:33, *.chello.pl

@Bie (L)any: Witam wstyd to wiesz co.... większe wstydy były w historii naszego klubu . Ciekawe co myślałeś po wygranej w Gdynii np? a tu po trzech dniach taki komentarz .? Zespół gra nierówno wiadomo nie podejrzewam żeby zlekceważyli przeciwnika mimo wszystkiego . Trener bo też widziałem komenty że bez napastnika wystawił od początku . Terroryzm to mocne słowa ciekawe skąd takie wnioski wyciagasz?. Obowiązki i odpowiedzialność za nie to podstawa w jakiej kolwiek pracy i zaufanie od przełożonego czyli w tym momencie trenera. Pozdrawiam

odpowiedz
kamyk - 13.03.2019 / 21:13, *.play-internet.pl

Ten mecz nie do końca może być sromotną porażką a wybawieniem Legii , warunek taki że piepr..ny Sa jutro dostanie wilczy bilet i kopa z Legii inaczej brniemy w kanał i jest dalej tylko ślepy zaułek . Niech wreszcie Loczek pokaże że ma jaja i portugalską kolonie puści z torbami bo inaczej oni z nas puszczą na waleta i cała Polska będzie z Nas lała a już dziś mają niezły ubaw..... BRAK SŁÓW !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
TMR - 13.03.2019 / 21:13, *.elartnet.pl

Tabela nie klamie. Pierwszy zespol lepszy od drugiiego. No cudow nie ma.

odpowiedz
Maciek - 13.03.2019 / 21:11, *.t-mobile.pl

Nie chcę za bardzo nikogo obrażać ale ci goście nie nadają sie do pilki nożnej poza moze Carlitosem i Medeirosem. To są zwykle tumany o ilorazie inteligencji ameby. To samo tyczy sie dwoch kudlatych klaunow ktorzy niszczą nasz wspanialy klub

odpowiedz
mrsn - 13.03.2019 / 21:11, *.axaubezpieczenia.pl

Ostatnio wyszli z Miedzią i zagrali rewelacyjnie a dziś mało zawału nie dostałem. Na czym polega problem ? Nie wiem...

odpowiedz
klaudi30i - 13.03.2019 / 21:23, *.centertel.pl

@mrsn: Jakie rewelacyjnie? Zagrali w miarę z beznadziejną Miedzią Punto jest był i będzie chu...wy

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 13.03.2019 / 21:27, *.vectranet.pl

@mrsn: na braku zgrania, monolitu i chęci większej niż tylko bieganie i rozkminka ze na papierze jesteśmy lepsi to tamci się podłoża.
Dziś raków w obięciach przed i po meczu a nasi w słuchawkach ręce w kieszeniach i ch&j kasa wpływa na konto to o co chodzi?

odpowiedz
mrsn - 13.03.2019 / 21:28, *.axaubezpieczenia.pl

@klaudi30i: Beznadziejna czy nie mieli pomysł na grę, klepa, kombinacje, dynamika i gra bez piłki. A dziś zaryli ryjem o dno jakiego dawno nie widziałem.

odpowiedz
Zlb82 - 13.03.2019 / 21:10, *.t-mobile.pl

BRAWO SA BRAWO LOCZEK!!!!PIŁKARZE WINNI?DAJCIE SPOKÓJ!!!KAŻDY WIDZI JAK DZIAŁA KLUB I JAK PROWADZONA JEST DRUŻYNA!!!!

odpowiedz
Makrzanewi - 13.03.2019 / 21:10, *.tpnet.pl

myślałem ze nigdy tego nie napiszę
jest mi wstyd za Legie a właściwie ze jej prezesa
bo to on zatrudnił mi tego trenera
ten trener zatrudnił sobie sztab i tych niby piłkarzy
a odwalił mi ze składu ludzi którym w sercu bila L
nikt nad tym nie panuje
PSSSS
Gratulacje dal RAKOWA i TRENERA Papszun!!!

odpowiedz
Śmiech na pustej sali - 13.03.2019 / 21:09, *.vectranet.pl

Hahahahahah i ha ha ha jeszcze długo będzie słychać

odpowiedz
Messenjah - 13.03.2019 / 21:09, *.cyfrowypolsat.pl

Jaki błąd Majeckiego? Ten sam mecz oglądaliście?

odpowiedz
1948 - 13.03.2019 / 21:09, *.xs4all.nl

Szkoda, ale oby ta lekcja nie wam wyszła na marne.

odpowiedz
Mundial w Rosji - 13.03.2019 / 21:09, *.orange.pl

Tak myślałem. Z taką gra to 3liga. Dno dno i jeszcze raz dno. Podczas czytania live z meczu w 24 minucie było napisane:24′ Carlitos łatwo stracił piłkę i zaprzepaścił szansę na atak. Od autu Raków. Sorry ale Carlitos wszedł po przerwie. Śląsk już ręce zaciera na 3 punkty. A Pinto i tak na konferencji powie że byli lepsi i Raków nie zasłużył na awans.

odpowiedz
Zlb82 - 13.03.2019 / 21:07, *.t-mobile.pl

Do yyy.Nie zgadzam się z Tobą kolego!!!Dzięki Sa nie ma Mąki,Malarza który w szatni robił kozak atmosferę. Potrafił wprost powiedzieć że jest lipa,A to Naszemu trenerzynie nie pasowało!!!Kuchy traktowany jak szma...rzucany to tu to na trybuny itd...Despota który nie widzi że to zje..... Bardzo źle się dzieję,A jak źle to dopiero wyjdzie jak Sa odejdzie i ludzie zaczną mówić!!!!

odpowiedz
GCW - 13.03.2019 / 21:06, *.play-internet.pl

Sezon wstydu ciąg dalszy. Porażka z amatorami z Luksemburga nic ich nie nauczyła. Skandal. Jak Mistrza dla Legii w tym sezonie nie będzie to Mioduski spier...aj!!!

odpowiedz
Hawryl74 - 13.03.2019 / 21:05, *.virginm.net

Drewniaki jakich nie mało w polskiej lidze.
Legia jak nie skończy sezonu na pudle, to możliwe że pudla się pozbędziemy
Qurwa jaki wstyd z tym PP.

odpowiedz
felek - 13.03.2019 / 21:05, *.vectranet.pl

Co za debil z tego Punto, za najlepszego na boisku Medeirosa wpuszcza tego paralityka Agrę, na koniec w ważnym momencie wpuszcza jakiegoś wystraszonego juniora Praszelika. Ku.wa ręce opadają...

odpowiedz
Mich - 13.03.2019 / 21:05, *.play-internet.pl

Generalnie nie pisze jakiś komentatrzy w necie bo mnie to nie kreci i wolę wpsiarac dopingiem na codzien , ale krwa jest bardzo źle , decyzję pinto dramat , sam pinto jako czlowiek oszolom , gwiazdeczki brak serducha wola kasę , cała Legia bardzo słaba , tam nie ma.kim grać i z kim grać , miodek daj ty spokój to nie dla ciebie ,nie nadajesz.sie do tego biznesu , nie hejtuje ale te piłkarzyki do nie zepol tylko portugalsko szrotowy gniot , z gamoniem na czele , mecz na narodowym to święto o to trzeba walczyć , to jest piękny dzień 2 mają tysiące kibiców legii na największym stadionie , piękne oprawy kozacki doping kibicowsko najlepszy mecz w roku , i co ..... Rakow

odpowiedz
Kasztelan - 13.03.2019 / 21:04, *.inetia.pl

Po czymś tak skandalicznym to powinien być pusty stadion a nie akcja na całą Warszawę z zielonymi banerami...

odpowiedz
Robson - 13.03.2019 / 21:04, *.chello.pl

MIODUSKI OUT

to jest jedyna szansa na wyjście z marazmu

odpowiedz
Kieł - 13.03.2019 / 21:03, *.t-mobile.pl

A tak w ogóle to Agra przy Antoliću to normalnie Cristiano. Antolić to najgorszy piłkarz odkąd pamiętam. A Cafu ma chyba jakąś schizofrenię. Boi się jak jakiś amator. Kulenović... cóż, każda epoka ma swojego Romana Oreszczuka :)

odpowiedz
Okęcie - 13.03.2019 / 21:03, *.chello.pl

Mniej niż zero
ZERO AMBICJI
ZERO DRUŻYNY
ZERO POMYSŁU NA COKOLWIEK
Poniżej zera
SA PINTO SA PINTO SA PINTO
POZIOM POMYSŁ GRA
ZAWODNICY PONIŻEJ GODNOŚCI REPREZENTOWANIA NASZEGO KLUBU
.......... !!!!!!
TAK WIELU ŻE BOLI W HUK

odpowiedz
ziutek - 13.03.2019 / 21:03, *.vectranet.pl

Majstra to macie na budowie. A później się śmieją ze w Warszawie to same chamy ze wsi. A co do gry i trenera,to trudno w to uwierzyć ale Legia grała lepiej za Berga czy Hassiego.

odpowiedz
Kieł - 13.03.2019 / 21:05, *.t-mobile.pl

@ziutek: niestety masz rację.

odpowiedz
JANUSZ - 13.03.2019 / 21:03, *.vectranet.pl

HAHAHHA AWY DALEJ DOPLACAJCIE DO KLUBU I PENSI SA PINTO

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 13.03.2019 / 21:32, *.ip-point.pl

@JANUSZ: 101%poparcia też przestałem sponsorowac szkoda że nikt tego nie rozumie

odpowiedz
Lychu - 14.03.2019 / 00:39, *.chello.pl

@JANUSZ: Czy dopłacasz czy nie dopłacasz nieważne. Kibicem się jest na dobre i na złe chyba ze tak reagujesz że tam gdzie lepiej to idę?. Takim panom dziękujemy. (L)egię ma się w sercu a nie jakieś fochy !!!. Zgadza się można być wściekłym na wiele rzeczy

odpowiedz
Norbi - 13.03.2019 / 21:02, *.orange.pl

RSA i DM słowo taczka - mówi wam to coś???

odpowiedz
Tagi - 13.03.2019 / 21:02, *.chello.pl

Nie wiem co Oni robią na treningach ? Chyba tylko się boją pseudo trenera , bo dali pokaz ja nie wygląda gra w piłkę. Nie dość że nic nie mogą zrobić nogami , to z myśleniem na placu jest jeszcze gorzej , a tu winny jest tylko i włącznie trener. Żeby opisać błędy , nawet skupiając się tylko na pseudo trenerze , trzeba by napisać poemat... , a nie chcę mi się.

odpowiedz
Pawulon - 13.03.2019 / 21:01, *.play-internet.pl

To k.rwa jakaś parodia nie potrafimy wyrównać zaraz po stracie gola zajęło to 25 min . Pora wypier..lić agre pinto i zacząć od nowa z nowym trenerem bo tutaj już szału nie będzie dramat!!!

odpowiedz
Sen o - 13.03.2019 / 21:01, *.chello.pl

Wygrali lepsi taka prawda. Przygotowanie do sezonu to sciema. Raków wybiegany swobodnie oferujący piłką. Trzeba trenera A nie szarlatana. Był kiedyś Vejvoda teraz też trzeba trenera z naszego kręgu kulturowego. Bez pomysłu i lidera drużyny. Wybijanie na oślep przez obrońców co to za taktyka? Mieszanie składem i znowu Agra. Co oni robią na treningach? W sobotę będą zmęczeni.

odpowiedz
antyk - 13.03.2019 / 21:00, *.207.238

czyli jednak mi przyznacie racje ze nie mamy trenera,właściciela i piłkarzy czy nadal będziecie po mnie jechać a te przygłupy w koszulkach Legi co udają piłkarzy i że biegają po boisku WYPIE.DALAĆ!!! ps mam nadzieję że to dla wszystkich już nie jest zabawne i nawet wygrana w następnym meczu z jakimiś patałachami nie zmieni tego,pozdrawiam

odpowiedz
piotrek9mln - 13.03.2019 / 21:00, *.unitymediagroup.de

Może to głupie co piszę, ale cieszę się! Serce krwawi ale się cieszę!!! Ten sezon trzeba niestety poświęcić żeby się pozbyć dwóch pudlów!!!

odpowiedz
Rafal - 13.03.2019 / 21:00, *.play-internet.pl

Jak już są pod Jasną Górą to niech wstapia pomodlić się aby jeszcze gorzej nie grali niż dziś. Dramat, zero wytlumaczenia dla każdego. Mioduski ten klub stoczy do sredniaka... ale ekstraklasy, a nie ligi europejskiej, bije minimalizmem w każdym calu, przespane okienko transferowe prezes nie ogarniajacy tematu i SA Pinto który cóż, ale nie ma pomysłu na to co teraz pokazują kopacz. Wstyd, porażka, niech już szuka kasy Mioduski na kolejną dziurę w kasie

odpowiedz
Bzura7 - 13.03.2019 / 21:00, *.pirx.pl

Do (Lychu i yyy) jestem kibicem Legii Warszawa od 95r. a nie legii warszawa poziom pierwszej ligi przepraszam jeżeli kogoś uraziłem

odpowiedz
Lychu - 14.03.2019 / 00:57, *.chello.pl

@Bzura7: O ile pamietasz jak twierdzisz ten poziom 1 ligi dał nam 1/4 Ligi Mistrzów sezon 95/96 . Nazwa sie zmieniła na Ekstraklasę tak?. Nie przepraszaj bo wszystko sie zmieniło od tamtych czasów ale My nadal uwielbiamy nasz klub i obyśmy dalej trwali przy tym . Ja pamiętam jeszcze sezon 92/93 kiedy to pewna instytucja ukradła nam Mistrzostwo Polski . Pozdrawiam

odpowiedz
Lugi - 13.03.2019 / 20:59, *.direct-adsl.nl

Jaki prezes taki trener.. jacy piłkarze takie wyniki

odpowiedz
Andrzejjj - 13.03.2019 / 20:59, *.154.179

W Legii jest 3 może 4 piłkarzy na grę w Ekstraklasie reszta to szrot który zarabia po 500tyś euro rocznie nie dając nic w zamian.

odpowiedz
Gienek - 13.03.2019 / 20:58, *.vectranet.pl

Co ten patałach Punto trenował w Portugalii, że zamykał sparingi przed dziennikarzami??? Pytam się co??? Gra Legii to jakiś dramat bez ładu i składu, totalny chaos bez pomysłu. Bramka strzelona po błędzie Rakowa. Nie no ręce opadają jak się patrzy na grę Legii. Drużyna, która ma na celu zaistnienie w Europie dostaje baty od pierwszoligowca. Pogratulować włodarzom wyborów personalnych! Dno! Mioduski gdzie ty prowadzisz Legię? Sprzedaj lepiej swoje udziały i odejdź stąd bo jest coraz gorzej.

odpowiedz
tramwaj271 - 13.03.2019 / 20:58, *.chello.pl

jestem kibicem LEGII od 1972 roku nigdy nie pisałem zawsze jakoś było ale to co pokazuje legia za pajaca pinto to śmiech on nazywa sie trenerem mój syn lub kazdy z nas by lepiej taktykę ułożył może ktoś mu coś powie ze jedyny zawód jaki powinien wykonywać to klaun w cyrku a te wzmocnienia wysłać ich na łąkę ser pinto miej honor i zrezygnuj wtedy jakiś szacunek jeszcze bede miał do ciebie

odpowiedz
antek - 13.03.2019 / 20:57, *.verizon.net

Sadynki lapac patalachy

odpowiedz
Kieł - 13.03.2019 / 20:56, *.t-mobile.pl

Nie będzie PP, mistrza ani europejskich pucharów. Nie będzie nic. SaP to kolejny wuefista a Mioduski to... sam nie wiem? Pan z kiosku?

odpowiedz
Stary kibic - 13.03.2019 / 20:55, *.orange.pl

Od paru ładnych lat nie cieszę się z Pucharu Polski, czy mistrzostwa Polski. Legia przypomina mi mojego znajomego z podwórka. Niby na naszym podwórku był najsilniejszy, ale jak poszedł na inne podwórko, to zawsze wracał z obitym ryjem. Gdzież Legii do europejskich pucharów???

odpowiedz
Lychu - 13.03.2019 / 20:59, *.chello.pl

@Stary kibic: Masz rację coś w tym jest ale (L)egia to nie przywiązanie do piłkarzy bo bywali rózni ale do klubu a tego nie zmienia się jak rękawiczek . Pozdrawiam

odpowiedz
Stary kibic - 13.03.2019 / 21:15, *.orange.pl

@Lychu: To prawda. Legię mamy w sercu, a niektórych piłkarzyków z pół metra niżej. :)

odpowiedz
zibi - 13.03.2019 / 20:55, *.inetia.pl

Po prostu wstyd. Słów brakuje

odpowiedz
word!up - 13.03.2019 / 20:55, *.inetia.pl

Skandal. Banda matołów i nieudaczników. Po 2 niech Mioduski wynosi się z Legii. Gdzie są transfery? Przecież oni nikogo nie sprowadzili zimą.

odpowiedz
Stary kibic - 13.03.2019 / 20:55, *.orange.pl

Od paru ładnych lat nie cieszę się z Pucharu Polski, czy mistrzostwa Polski. Legia przypomina mi mojego znajomego z podwórka. Niby na naszym podwórku był najsilniejszy, ale jak poszedł na inne podwórko, to zawsze wracał z obitym ryjem. Gdzież Legii do europejskich pucharów???

odpowiedz
powiślak - 13.03.2019 / 20:54, *.t-mobile.pl

Geniusze futobolu

odpowiedz
MarcinWLD - 13.03.2019 / 20:54, *.chello.pl

To jakieś k.... żarty są.
Rzygać się chce od patrzenia na to gó...
Co to k.... jest??
To była kopanina na poziomie okręgówki - ja bym się wstydził na miejscu większości tych kopaczy poziomu jaki pokazuje.
Jest oczywiście kilka pozytywnych wyjątków, ale dla mnie najgorszym zawodnikiem ( jak się na nim znajduje ) jest Salvador Agra - ja nie wiem co ten zawodnik robi na tym boisku?? pupilek trenera.
Gra bez pomysłu, głowa boli od oglądania w T

odpowiedz
Sebek - 13.03.2019 / 20:53, *.vectranet.pl

Hahaha!!!!Macie swoje MOCNO LEGIA!!!To nie jest Legia.To jest grupa paralityków,nieudaczników,pajacy,wiecznie się kompromitujących.Nie potrafią nawet podać do siebie celnie z 2 metrów.A ten cały niby trenerzyna.Marny sa pinda.Wychodzi bez ani jednego napastnika i myśli że I ligowiec położy się przed jago " wielką" Legią.Kolejna kompromitacja i wstyd na całą Polskę.Te lafiory co grają w Legii nie zasługują na szacunek nas kibiców.

odpowiedz
S11111 - 13.03.2019 / 20:53, *.plus.pl

No to "szmaciankę " roku już mamy ,bo co gorszego jeszcze się może stać niż odpadnięcie z Pucharu Polski z klubem z 1 ligi ?!

odpowiedz
Kibic - 13.03.2019 / 20:53, *.plus.pl

(...) przykro w h... J. Parafrazując Pana Niemena: Dziwny jest ten..... K(L) UB..... Nie "kupuje" żadnych tłumaczeń. Ten mecz Nasz ukochany Klub powinien wygrać, dla kur....a pieprzonej zasady!!! Dlaczego ludzie zarządzający Klubem, Trener i nie którzy zawodnicy "wyrzygali" się na Klub z takimi tradycjami..... Przykro się na to patrzy.... Ale oczywiście "pijarowsko" coś wymyślą..... Debili macie Nas KIBICÓW.... Fuck YOU "urobku" przczół....

odpowiedz
KibicL - 13.03.2019 / 20:53, *.vectranet.pl

Jedno trofeum już jest, drugie będzie za około 2 miesiące a trzecie czyli wygrany finał LM w następnym roku. Treneiro rotuje składem jak kiedyś Berg. Z tego nic dobrego nie bedzie, gra bez ladu i składu. Z tych kopaczy bo przecież mając szacunek do prawdziwych piłkarzy powinni zoatać tylko Madeiros, Majecki, Carlitos, Nagy i Jędza, reszta to nędza. A to co wyprawiają Agra czy Antolić to jest niczym innym jak plucie w twarz oddanym kibicom. Nie jestem zwolennikiem zmiany trenerów w trakcie sezonu, ale po tym jakie wieści dochodziły (jeśli wogóle) z obozu przygotowawczego jestem za tym aby tego Ricardo pogonić, czym prędzej tym lepiej.

odpowiedz
yyy - 13.03.2019 / 20:53, *.chello.pl

I co nam da kolejna zmiana trenera? To samo, czyli nic innego niż dno i kilometr mułu. Bo z grajkami bez ambicji to nawet Guardiola nic by tu nie ugrał... Znowu będzie sraczka czy stawiać na Polaków czy na Portugalczyków czy jeszcze może ku.wa na Eskimosów...Znowu nie będzie spokojnie można czytać o Legii w internecie... Zamiast utrzeć nosa tym co obstawiali porażkę Legii, to dali im satysfakcję... Czuję się zupełnie jak po Dudelange, ten sam poziom żenady.

Gratulacje dla Rakowa, szkoda tylko jednak że bardziej niż w Częstochowie cieszą się we wronkach i w białorustoku ;/
Piłkarzyki bez ambicji - albo zacząć grać albo wypad z Legii!

odpowiedz
pl - 13.03.2019 / 21:29, *.centertel.pl

@yyy: Mylisz sienkolego z Warszawy ( nie syfylicy ). My w Bialymstoku cieszymy sie z naszego awansu i czekamy na rywala w polfinale. Przegraliscie bo Rakow byl lepszy. Tyle, swiat sie nie skonczyl.

odpowiedz
yyy - 13.03.2019 / 21:42, *.chello.pl

@pl: Wymieniłem was, bo akurat my wiemy jak bardzo "lubicie" Legię. Ale miło że jesteś jednym z nielicznych tamtejszych kibiców, który pisze bez napinki na naszym forum. I też jestem zdania, że Raków był lepszy, byłoby idiotycznie stwierdzić inaczej...

odpowiedz
pl - 13.03.2019 / 22:03, *.centertel.pl

@yyy: W nazwach miast i klubow tez mozna sie szanowac :) Nie lubimy sie z wzajemnoscia, ale proponuje minimum szacunku. Jestesmy Polakami. Z Bialegostoku nie bialorustoku. Zostaje Wam liga. Jesli macie ja wygrac, wygrajcie na boisku. A w ramach naszej chwilowej konwersacji dzieki za jasna postawe apropo inicjatywy Rafalka :)

odpowiedz
Guru429 - 13.03.2019 / 23:30, *.chello.pl

@yyy: echhh, nie masz człowieku pojęcia, co się dzieje teraz w Częstochowie, a zwłaszcza na Rakowie :) pozdrowienia spod Jasnej Góry, czekamy na losowanie półfinałów, liczę, że będzie ciekawie ;)

odpowiedz
yyy - 14.03.2019 / 07:44, *.chello.pl

@Guru429: Wiem że dla was to wielkie święto wyeliminować Legię, absolutnie nie dziwię się, bo wygraliście w końcu z mistrzem Polski, do tega grając w I lidze. Też pozdrawiam i życzę dalszego powodzenia Rakowowi w PP, zasługujecie przynajmniej na finał :)

odpowiedz
yyy - 14.03.2019 / 14:22, *.plus.pl

@yyy: ejej, proszę się tu pode mnie nie podszywać!

odpowiedz
yo11 - 13.03.2019 / 20:52, *.chello.pl

dramat, to co się wyprawia w naszym klubie to jest skandal!!!

odpowiedz
Micha - 13.03.2019 / 20:50, *.14.27

Mieli piłkarzyki Raków na kolanach. Goście oddychali rękawami, ale mimo to dali ciała. Mówiłem to już pół roku temu: w tym sezonie 0 trofeum. I nie mówię tego po złości, ale przyda się temu nadętemu do granic możliwości balonowi pt. Legia wielkie bum. Powiem szczerze, dla dobra naszej Legii, nie chcę, aby ugrali miejsca w pucharach. Woda do tyłka w końcu się naleje. Ile można jechać na farcie i frajerstwie innych? Póki co, na grzbiet włosienica, na kolanach na Jasną Górę i prosić o wybaczenie za grzech pychy.

odpowiedz
lk - 14.03.2019 / 09:43, *.centertel.pl

@Micha: 0 trofeum, ojej :( nie musicie wcale ich zdobywac. Mozecie, jak kazdy.

odpowiedz
Yoka. - 13.03.2019 / 20:50, *.chello.pl

To nie moja Legia wstydzę się za tych graczy to nie moja Legia , moja Legia to ogień to szał to pogoń za dobrym wynikiem autonomia biega nigdy nie powinni nosić koszulek naszego klubu.

odpowiedz
Romcio - 13.03.2019 / 20:50, *.com.pl

Chwała bohaterom. Ech

odpowiedz
Artur L - 13.03.2019 / 20:50, *.plus.pl

1. SALVADOR AGRA TO JEST NIEPOROZUMIENIE
2. PZPN NIE CHCIAL LEGI W PP... SEDZIA POMAGAL CZESTOCHOWIE
3. Slaby trener... rozpoczol mecz bez napastnika???!!!!???!!!!

odpowiedz
x - 13.03.2019 / 20:53, *.vectranet.pl

@Artur L: pomagał im sędzia? Co brałeś? :D

odpowiedz
Cyprian NSZ - 13.03.2019 / 20:49, *.online.no

No odszczekajcie to wszystko. Tak tu pisaliscie jaka ta Legia wielka i historia. Nasmiewaliscie sie i dupa blada. Mimo ze jestem kibicem Legii niestety dobrze sie stalo,mam nadzieje ze sloiki nauczycie sie troche szacunku i pokory.

odpowiedz
Manekin - 13.03.2019 / 20:49, *.net.pl

Trenerowi podziękować miech spada i zatrudnić pana Probierza

odpowiedz
Lechita - 13.03.2019 / 21:13, *.icpnet.pl

@Manekin: Pan Probierz nie jest zainteresowany pracą w Wielkiej Legi

odpowiedz
Remek - 13.03.2019 / 20:49, *.chello.pl

Wcześniej się zastanawiałem dlaczego Kuchy nie dostaje powołań...teraz już wiem. Koleś więcej czasu stał strzelając fochy niż biegał...
Obecnie gorszy od niego to jest chyba tylko Agra.

Ogólnie to katastrofa, skład niezrozumiały, Hama (z całym szacunkiem ale grał chyba ze względu na powołanie (zawsze to dodatkowa kasa dla klubu)). Martin byłby bardziej pożyteczny.
Było to pewne, że Raków przeciwko Legii wyjdzie zmotywowany jak żadna wcześniej drużyna.

Generalnie to...eh...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 13.03.2019 / 21:07, *.chello.pl

@Remek: Zgoda. Kucharczyk strzelił bramkę, ale żadnego celnego dośrodkowania, mnóstwo podań do nikogo, brak przyjęcia, idiotyczne "piętki", nonszalancja i brak zaangażowania. Hama i Agra, nawet nie chce się komentować...

odpowiedz
Do Ra(L)f - 13.03.2019 / 20:49, *.tpnet.pl

U nas gramy o mistrza nie o jakiegoś "majstra", to Warszawa a nie kraina zgniłej pomarańczy

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 13.03.2019 / 20:49, *.t-mobile.pl

Majecki dostał lekcję pokory. Tak cwaniakował przy karnych w Gliwicach z Piastem, tak gardłował do piłkarzy Piasta. Dzisiaj pierwszy gol wbił sam sobie (nie przekonuje mnie gadanina, że to bramkarski pech - dobry bramkarz ma szczęście i refleks, aby taki nie najsilniejszy przecież strzał jak Malinowskiego sparować w bok), a przy drugim stał i nawet nie spróbował się rzucić. Piłka nie leci w Majeckiego, to koleś nie jest w stanie nic wybronić.

Kolejna kwestia to żenujące zachowanie Sa Pinto, który nie umie przegrywać ewidentnie zaraziło kilku naszych grajków, bo zamiast pogratulować tym z Rakowa ambicji i momentami, jak na drużynę z I ligi, niezłej gry, to szukali zaczepki. Zamiast pokazać klasę, pogratulować i uznać wyższość Rakowa, to szarpią się ja g...o w przeręblu. Niektórzy po prostu nie rozumieją, że grają w klubie ze stolicy i pewne zachowanie po prostu nie przystoi.

Samej gry produktów piłkarskopodobnych zwanych szumnie piłkarzami naszej Legii nawet nie chce mi się komentować. Już w Gdyni widać było, że jest coś nie tak, bo po zdobytym golu cieszyli się, jakby co najmniej przeszli do półfinału Ligi Mistrzów. A oni taką dziką radość uskuteczniali po strzeleniu gola Arce, która nie umiała w jednej akcji wymienić 4-5 dokładnych podań.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 13.03.2019 / 20:53, *.inetia.pl

@Saska Kępa (L):

Bramkarz będzie popełniał błędy. I tak puszcza znacznie mniej takich bramek niż Boruc. Nie on jest winny dzisiejszej porażki. A cwaniakowanie to jego metoda na karne. Jak na razie znakomita.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 13.03.2019 / 21:00, *.t-mobile.pl

@Mateusz z Gór: Gdzie Majeckiemu do Artka Boruca...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 14.03.2019 / 14:23, *.com.pl

@Saska Kępa (L):

Nie wiem. Ale Boruc też puszczał śmieszne bramki. I to mnóstwo. Moja ulubiona to z Amiką z wolnego. Ja bym obronił. Wtedy było widać, że ma talent, ale gra niepewnie. Potem był świetny. Po Majeckim też widać, że to nieprzypadkowy bramkarz i ja w niego wierzę z całej kadry najbardziej.

odpowiedz
Pnk - 14.03.2019 / 16:29, *.centertel.pl

@Saska Kępa (L): pamiętasz 1 sezon Artura? Wybityny nie był.

odpowiedz
Ja - 13.03.2019 / 20:48, *.chello.pl

Mówcie że nie jestem kibicem ale po czymś takim po raz kolejny nie wytrzymałem, mam dość oglądania tej bandy pokurczów i niekształtow, moja noga na stadionie nie zawita póki nic coś się nie zmieni, przecież Agra nawet biegać nie umie a tylko pecha przynosi, Pinto też już na wylocie za brak ambicji drużyny. Od 92 były momenty gorsze ale teraz podobno jesteśmy hegemonem, sami profesjonaliści a bierzemy w d*pe z kim się da.

odpowiedz
Bany211 - 13.03.2019 / 20:48, *.play-internet.pl

Są Punto won z Legji mioduski otwieraj oczy co się dzieje

odpowiedz
Kibic(L) - 13.03.2019 / 21:04, *.icpnet.pl

@Bany211:
Czy naprawdę nie widzisz, że to Mioduski jest problemem? Ktoś SA Pinto zatrudnił. A wcześniej kilku innych ogórków z zaciagiem chorwackim na czele.

odpowiedz
Greg - 13.03.2019 / 20:48, *.centertel.pl

Jesteście zalosni

odpowiedz
Wilq - 13.03.2019 / 20:48, *.chello.pl

Upokorzenie i pośmiewisko na całą Polskę. Mioduski i Pinto są osobiście winni za to dno które musimy oglądać. Legii potrzebny jest właściciel. Porządny nie pajac. Inaczej wiecznie trenować będą nas świry, trenerzy koszykówki damskiej czy dzieci z akademii...

odpowiedz
PrzemoL - 13.03.2019 / 20:48, *.chello.pl

Takiego meczu właśnie się obawiałem. Raków grał na tyle na ile potrafił, walczyli z zaangażowaniem, a nasze "gwiazdy" kolejny mecz chciały wygrać najmniejszym nakładem sił. Cóż, zamiast wygrać to przegrali, a i sił stracili jeszcze więcej. Ile jeszcze w tym sezonie będzie historycznych wtop? Mam szczerą nadzieję, że w meczu ze Śląskiem nasłuchają się, co ludzie myślą o ich zaangażowaniu.

odpowiedz
kibicL - 13.03.2019 / 20:48, *.t-mobile.pl

Hlousek Najgorszy !!!

odpowiedz
Anete - 13.03.2019 / 20:59, *.centertel.pl

Do @kibicL: nie najgorszy Ale zawsze najbardziej przewidywalny tylko lewa noga

odpowiedz
Ałtor - 13.03.2019 / 20:48, *.207.123

3...2...1... obrońcy Mioduskiego dawać głos, kasztany...

odpowiedz
m4 - 13.03.2019 / 20:48, *.chello.pl

Poprosze o wlacznie minusowej skali ocen !! przeciez nie mozna dac 1 fatalczykowi normalnie z -3

odpowiedz
Cch - 13.03.2019 / 20:59, *.cyfrowypolsat.pl

@m4: żaden z tych wkładów do koszulek nie zasłużył nawet na 0

odpowiedz
zaba285 - 13.03.2019 / 20:47, *.lukman.pl

to pierwszy mecz Legii jaki w całości udało mi się obejrzeć w tym roku. myślałem, że trochę przesadzacie z tą słabą grą i narzekaniem na Pinto.
dziś wszystko zrozumiałem, narzekanie na Agrę też
Medeiros zmieniony, chyba tylko on stwarzał jakieś minimalne zagrożenie to zastąpił go Pinto kolesiem, który jest chyba na poziomie naszej 3 ligi

kompromitacja na poziomie Dudelange...

za taki mecz Pinto OUT, większość piłkarzy OUT

Kulenovic... on by się w Rakowie nawet na ławkę nie załapał...

odpowiedz
JB - 13.03.2019 / 20:47, *.chello.pl

Zamiast zgrywać skład żeby rozumieli się na pamięć to mamy melanż z jakąś taktyką którą rozumie tylko trener bo piłkarze wcale

odpowiedz
AliMario - 13.03.2019 / 20:47, *.tpnet.pl

Osiągnęli dno...poprzedni trener nie przegrałby tego meczu...cieszę się bo może to w końcu spowoduje radykalne zmiany

odpowiedz
MP(L)87 - 13.03.2019 / 20:47, *.02.net

Haha ale komedia. Ja juz nawet nie komentuje. Bracia jedziemy w dol miodek niszczy Legie. Zdajcie sobie sprawe ze bedzie jeszcze gorzej... Ja juz daje sobie spokoj z tym syfem i nadziejami na Legie o ktorej ostatnimi latami marzylem. Miodek nie nawidze cie!

odpowiedz
Robin(L) - 13.03.2019 / 20:47, *.play-internet.pl

Brak słów ...... co oni wyprawiają

odpowiedz
Mateusz z Gór - 13.03.2019 / 20:47, *.inetia.pl

No niestety wejście Agry nie poprawiło stanu murawy. Kluczowy moment, błąd taktyczny trenera, wpuszczenie matoła za najjaśniejsze ogniwo. Za jedynego piłkarza, który jednym kontaktem próbował robić w meczu różnice.

odpowiedz
Remek - 13.03.2019 / 20:47, *.chello.pl

Wcześniej się zastanawiałem dlaczego Kuchy nie dostaje powołań...teraz już wiem. Koleś więcej czasu stał strzelając fochy niż biegał...
Obecnie gorszy od niego to jest chyba tylko Agra.

Ogólnie to katastrofa, skład niezrozumiały, Hama (z całym szacunkiem ale grał chyba ze względu na powołanie (zawsze to dodatkowa kasa dla klubu)). Martin byłby bardziej pożyteczny.
Było to pewne, że Raków przeciwko Legii wyjdzie zmotywowany jak żadna wcześniej drużyna.

Generalnie to...eh...

odpowiedz
Pierrr - 13.03.2019 / 20:47, *.ip-point.pl

Tego już się nie da oglądać. Zero ambicji i jakiejkolwiek chęci grania dla Legii. 80% drużyny to kopacze nadający się do III ligi. SA Pinto To dno nie trener

odpowiedz
Plaskacz - 13.03.2019 / 20:47, *.chello.pl

Sezon 18/19 sezonem bicia rekordów. Tym razem padło na Raków, który po raz pierwszy wygrywa z Legią w historii. A sezon się jeszcze nie skończył.

odpowiedz
yyy - 13.03.2019 / 21:07, *.chello.pl

@Plaskacz:
W punkt. Oto rekordy grajków:
-pierwszy raz w historii dwie porażki z Zagłębiem Lubin u siebie z rzędu
-pierwszy raz odpadnięcie polskiego klubu ze słowackim klubem
-pierwszy raz odpadnięcie Legii z klubem z Luksemburga (wbrew pozorom to nie jest pierwsze odpadnięcie polskiego klubu z luksemburskim klubem, ŁKS odpadł wcześniej)
-najwyższa porażka w lidze na Ł3 od... 1973.
-pierwsza porażka z Cracovią od 2005, a na Ł3 od 1951(!!!)
-no i dzisiaj pierwsza w historii porażka z Rakowem

A jeszcze jest kilka rekordów do pobicia dla naszych "asów", ale mi się już nie chce kolejny raz pisać, co tylko jest doskonałym podsumowaniem "gry" Legii w tym sezonie, bo bym musiał już kolejny raz wymieniać. O dziwo z Miedzią nie przegrali, aż jestem ku.wa pod wrażeniem...

odpowiedz
krisu - 15.03.2019 / 09:55, *.centertel.pl

@yyy:Dobre podsumowanie Bracie.

odpowiedz
L - 13.03.2019 / 20:47, *.t-mobile.pl

Jaka kompromitacja ? Przegraliście po prostu. Nie pójdziecie po swoje ? Żaden dramat. Wygrał lepszy.

odpowiedz
kibic - 13.03.2019 / 20:46, *.chello.pl

....... To sie dzieje naprawde.... Raków byl naprawde od naszych kopaczy lepszy .... 2 lata od LM i taki piach.... A tak mieliśmy odjechać za kase z LM na lata...... A tu takie dno..... Szkoda. Wielka Szkoda. Do Soboty na Ł3

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 13.03.2019 / 20:46, *.centertel.pl

Pełny stadion za Śląskiem i jedziemy z wysokiego ceeee

odpowiedz
Ibor - 13.03.2019 / 20:46, *.209.182

No i 2 maja wolne ......k.wa mać

odpowiedz
Bzura7 - 13.03.2019 / 20:46, *.pirx.pl

Dawno nie widziałem takiej nędzy w grze ,ale mamy trenera pajaca ha ha ha legia warszawa ha ha ha jest mi po prostu wstyd

odpowiedz
zaba285 - 13.03.2019 / 20:46, *.lukman.pl

to pierwszy mecz Legii jaki w całości udało mi się obejrzeć w tym roku. myślałem, że trochę przesadzacie z tą słabą grą i narzekaniem na Pinto.
dziś wszystko zrozumiałem, narzekanie na Agrę też

kompromitacja na poziomie Dudelange...

za taki mecz Pinto OUT, większość piłkarzy OUT

Kulenovic... on by się w Rakowie nawet na ławkę nie załapał...

odpowiedz
Ololo - 13.03.2019 / 20:46, *.historica.press

Dobrze, że nie gramy w pierwszej lidze, bo by był poważny problem z awansem, a tak w ogóle jak można przegrać mecz z mając swoich bramkarzy w jednej i drugiej bramie?

odpowiedz
Dickson Chotowski - 13.03.2019 / 20:45, *.btcentralplus.com

Godzine temu okladalem skrot meczu Legia Celtic 4-1 na you tube. Ku...mac myslalem ze ogladalem Barcelone tak dobrze gralismy. a teraz...Mioduski wyp............Lesny wroc !!

odpowiedz
Lychu - 13.03.2019 / 21:21, *.chello.pl

@Dickson Chotowski: Tak (L)egia trzech prezesów była potrójna patrząc pozytywnie bo co 3 głowy to nie jedna ale zyski rozchodziły sie inaczej no i zabrali co włożyli a jeden nie zarobi tyle co trzech :). Pozdrawiam

odpowiedz
kris 74 - 13.03.2019 / 20:45, *.plus.pl

mam nadzieje ,że grupy kibicowskie skomentują grę tych mocno opłacanych grajków,To wszystko.

odpowiedz
Madzia Legia - 13.03.2019 / 20:45, *.chello.pl

LEGIA TO MY...żenada wstyd....co oni robili...nawet piłki sobie dobrze podać nie potrafili...zaraz będzie wina na murawę deszcz,tyle kasy dostają ,za kupe kasy ich kupują ,a co robią?nic.....człowiek chodzi na mecze,kibicuje,kocha,ma nadzieje do końca a tu....zero gry..poraz kolejny ..trener?chyba gorszego nie bylo:(

odpowiedz
benio@wp.pl - 13.03.2019 / 20:45, *.inetia.pl

można wygrać zaangażowaniem i determinacją!!!!! prawie sami Polacy w ekipie Rakowa. A nasi 3/4 Portugalia, Węgry Fin i zero ambicji. Przecież nie nadają się do pucharów. Ludzie gdzie jest NASZA LEGIA!!!

odpowiedz
art - 13.03.2019 / 20:44, *.play-internet.pl

sa pinto out

odpowiedz
Mariol - 13.03.2019 / 20:44, *.wanadoo.fr

Dramat.To trwa juz kilka lat,ale jest coraz gorzej.Jak długo jeszcze tak bedzie?

odpowiedz
Daniel (R) - 13.03.2019 / 20:44, *.vectranet.pl

WSTYD!!! JAKIM CUDEM TAKI AGRA CZY ANTOLIC KOPIĄ SIĘ W CZOŁO W NASZYM KLUBIE ?!?!?! PAN TRENER TERAZ NA CO ZGONI???? NIEDLUGO ZABRAKNIE MU POMYSŁÓW

odpowiedz
(L) - 13.03.2019 / 20:44, *.tpnet.pl

Szrot zagraniczny, gwiazdeczki..

odpowiedz
Tom - 13.03.2019 / 20:44, *.t-mobile.pl

Sa pinto wypierdala....j

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 13.03.2019 / 20:44, *.play-internet.pl

Bez jaj, bez charakteru, bez umiejętności. Z całym szacunkiem dla Rakowa, to Legia powinna go wciągnąć nosem, a to Raków wciągnął Legie. Pierwsze trofeum poszło w pi..u, a zaraz pójdzie kolejne jak dalej ten szrot portugalski będzie grał.

odpowiedz
Kris - 13.03.2019 / 20:43, *.play-internet.pl

Ciekawi mnie jakie będzie tłumaczenie kudłatego tym razem?

odpowiedz
Gustaw - 13.03.2019 / 20:43, *.t-mobile.pl

Pycha kroczy przed upadkiem. Idziemy po swoje hehe.

odpowiedz
DO PRZEWIDZENIA... - 13.03.2019 / 20:43, *.chello.pl

Portugalskie OBOZY
Portugalskie SPARINGI
Portugalski ZACIĄG !!
Idź Pan w C.... Panie MIODUSKI !!

odpowiedz
Sukces - 13.03.2019 / 20:43, *.vectranet.pl

Sukces!!!
Nie było pogromu!!!!
Chwilami toczylismy wyrównany pojedynek!!
A przecież mogło być dużo gorzej!!!!

odpowiedz
Sukces - 13.03.2019 / 20:43, *.vectranet.pl

Sukces!!!
Nie było pogromu!!!!
Chwilami toczylismy wyrównany pojedynek!!
A przecież mogło być dużo gorzej!!!!

odpowiedz
Tommybielany - 13.03.2019 / 20:43, *.chello.pl

To co po 60 min wyprawiał Cafu razem z Hlouskiem to pilarski kryminal!!!straty,bezsesowne podania!!dramat!!!!czemu zostali na murawie???no i oczywiscie slawny AGRA ktory nie portafi zablokowac dosrodkowania i jest nawijany 3 razy a niby taki techik...zenada

odpowiedz
Tarcho - 13.03.2019 / 20:43, *.mm.pl

Pinto won

odpowiedz
lenio - 13.03.2019 / 20:43, *.79.31

ten przebieraniec niech wyp……….. co on robi z naszą L

odpowiedz
Pysior - 13.03.2019 / 20:43, *.com.pl

Jak do tego doszło nie wiem....

odpowiedz
Git - 13.03.2019 / 20:42, *.chello.pl

Punto won

odpowiedz
Nam Nam - 13.03.2019 / 20:42, *.chello.pl

Fajny doping, trochę jak 15 lat temu.

odpowiedz
r - 13.03.2019 / 20:42, *.orange.pl

nie ma nawet co tu komentowac ... ci pajace nie nadaja sie na poziom pierwszej ligi .. po co nam mistrzostwo i oklep i wstyd w eurpoie ... w dupie mam takie tytuly

odpowiedz
eth - 13.03.2019 / 20:42, *.tpnet.pl

Z Wisłą padaka, z Cracovią w du*ę, z Lechem w du*ę, z Miedzią jeszcze gorsza padaka, z Arką padaka. A teraz w du*ę z pierwszoligowcem. A Cafu zamiast strzelać, wali się po łbach i schodzi. Agra zamiast wypie**alać po tej tragedii do szatni w podskokach jeszcze wszczyna kłótnie. Drugi, kur*a, Dudelange. Kto tam gra? Kto bierze pensje? Jeśli nie potrafią wygrać z pierwszoligowcem to my chcemy do Europy? Oni chcą europejskie pensje? Te ćwoki nie powinny grać powyżej 4 ligi. Co oni teraz zamierzają? Co zrobią żeby zmazać tą żenadę? Mam dość tego gówna, po tych wszystkich Szeryfach, Dudelange’ach, Kazachstanach i Rakowach. Reakcją na widok któregokolwiek z nich powinny być gwizdy, a dopóki nie będą grać jak za Magiery, wszelki doping powinien być zawieszony. Bo to nie pojedyncza wpadka, tylko seria kompromitacji, od 3 lat. Wszelkie im pobłażanie powinno się skończyć. Róbmy oprawy, róbmy przemarsze, chodźmy na mecze, ale niech śpiewy zastąpią gwizdy i milczenie. A do końca sezonu wszystkie te zas*ane gwiazdy stłamsić w rezerwach. A rezerwistów wysunąć na front kopania się po czołach (to znaczy się, walki) o mistrzostwo. I jeszcze raz – koniec pobłażliwości i grobowa cisza.

odpowiedz
Madzia Legia - 13.03.2019 / 20:52, *.chello.pl

@eth: dokładnie

odpowiedz
Daniel (R) - 13.03.2019 / 20:42, *.vectranet.pl

WSTYD !!!!!!!!!!!! ZERO WALKI ZERO AMBICJI !!!! JAKIM CUDEM TACY ZAWODNICY JAK AGRA ANTOLIC ITP GRAJĄ W NASZYM KLUBIE !! PRZEPRASZAM KOPIĄ SIĘ W CZOŁO NIE GRAJĄ!!! PAN TRENER PEWNIE TERAZ ZGONI NA ....JUZ BRAK MI POMYSŁU

odpowiedz
Tdi13 - 13.03.2019 / 20:42, *.centertel.pl

No to Agra zagrał... Prawie karny na nim. A poza tym trener out.

odpowiedz
Xray(L) - 13.03.2019 / 20:42, *.net.pl

Co to ku**ma być, wstyd jak ch**

odpowiedz
piotr_zabki - 13.03.2019 / 20:42, *.jjs.pl

Pinto won z tym jego agrą. Zero koncepcji. Zero pomysłu. Się k... mafia kudłatych zebrała. (Miodek, Ricardo, Pinto)!!!!!!!!!!

odpowiedz
Marianek - 13.03.2019 / 20:42, *.tpnet.pl

Co tu pisać to jest SKANDAL i KOMPROMITACJA

odpowiedz
Bzura7 - 13.03.2019 / 20:41, *.pirx.pl

legia ha ha ha legia specjalnie z małej litery bo jest taka cienka

odpowiedz
Lychu - 13.03.2019 / 20:45, *.chello.pl

@Bzura7: kim jesteś ? . kibicem sukcesu ? Wszystko na to wskazuje . Tyle ode Mnie. Pozdro dla kumatych i prawdziwych kibiców. (L) jak zawsze od x lat !!!!

odpowiedz
Misiek - 13.03.2019 / 20:41, *.play-internet.pl

Żenada...gdyby chociaż Nasi mieli 10-15% chęci i ambicje, które mieli piłkarze rakowa..

odpowiedz
PROSTY - 13.03.2019 / 20:41, *.arkomnet.eu

WSTYD !!! Rozumie odpasc, ale po takiej grze?! Zero premii ... kopanina jakich mało...

odpowiedz
PROSTY - 13.03.2019 / 20:41, *.arkomnet.eu

WSTYD !!! Rozumie odpasc, ale po takiej grze?! Zero premii ... kopanina jakich mało...

odpowiedz
Danie(L) - 13.03.2019 / 20:41, *.itcomp.pl

Miarka się przebrała. Koniecznie trzeba wyj...ć tego pajaca. On totalnie nie ma ambicji. Na trenera tylko Stasiu Cz.

odpowiedz
LW - 13.03.2019 / 20:41, *.tpnet.pl

PATAŁACHY!!!

odpowiedz
sochaczew444 - 13.03.2019 / 20:41, *.interkam.pl

Mioduski miej jaja zwolnij pseudo trenera!My juz dawno nie gramy nic!NIC

odpowiedz
MIT O WIELKIEK LEGII UMARŁ - 13.03.2019 / 20:41, *.206.104

NIE MAMY TRENERA , NIE MAMY PIŁKARZY KTÓRZY ROBILI BY RÓŻNICĘ NAWET NA WIOSKOWYM POZIOMIE POLSKIEJ LIGI W EUROPIE . WYNIK ZATEM NIE MOŻE DZIWIĆ . PINTO DUŻO GADA - MAŁO EFEKTÓW Z TEGO JEST . ALE PEWNIE WIDZI JAKIM POTENCJAŁEM LEGIA DYSPONUJE - WIĘC NADRABIA CYRKIEM .

odpowiedz
Kibic - 13.03.2019 / 20:41, *.t-mobile.pl

Dno i tona mułu !!! Brak słów

odpowiedz
PLBBOY - 13.03.2019 / 20:40, *.227.22

Są z Mioduskim WYPIERDA...C!!!

odpowiedz
Ra(L)f - 13.03.2019 / 20:40, *.chello.pl

Przykra sprawa, ale coś czuje że majstra tak samo przegrają:(

odpowiedz
Ra(L)f - 13.03.2019 / 20:40, *.chello.pl

Przykra sprawa, ale coś czuje że majstra tak samo przegrają:(

odpowiedz
Xlc - 13.03.2019 / 20:50, *.chello.pl

@Ra(L)f: majstra to masz na budowie

odpowiedz
Jaaaaaa - 13.03.2019 / 23:17, *.cyfrowypolsat.pl

@Ra(L)f: gość z (L)w podpisie pisze o majstrze. O k.rwa

odpowiedz
Pinto - 13.03.2019 / 20:39, *.tpnet.pl

Kiedy wyp...dola błazna?

odpowiedz
Grochów - 13.03.2019 / 20:49, *.chello.pl

K... jaki wstyd. Agra niech nie wychodzi więcej na boisko!
Z takimi zawodnikami i trenerem nie prędko WIELKA LEGIA wstanie z kolan!!

odpowiedz