fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

FOTO I VIDEO

Trzy fotoreportaże z Częstochowy

Woytek, źródło: Legionisci.com

Ponad 700 kibiców Legii wybrało się na pucharowy mecz z Rakowem, ale nie zostali wpuszczeni na stadion. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Częstochowy i krótkiego materiału filmowego:

Fotoreportaż z meczu - 61 zdjęć Mishki
Fotoreportaż z meczu - 57 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 55 zdjęć Hagiego


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 15.03.2019 / 07:55, *.play-internet.pl

Czy"wszyscy albo nikt"działa tylko na wyjazdach?.Bo na Legie też nie wszyscy wchodzą(z różnych powodów),a solidarności nie widać.A poza tym na najbliższy wyjazd pojadę bez biletu-najwyżej nikt nie wejdzie w imię solidarności kibicowskiej.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 15.03.2019 / 07:22, *.play-internet.pl

Ludki-to nie lata 90-te,że się jeździło ekipą po 300 osób,żadnych list wyjazdowych,limitów na sektorach gości,że o zakazach nie wspomnę.Bilety(o ile się wogóle kupowało,bo często po prostu wjeżdżało się z bramą) nabywało się pod kasami i tyle.Teraz mamy rok 2019 i takie akcje,że jedzie kto chce,zwyczajnie nie mają sensu i tylko szkoda tych kibiców,którzy w ramach źle rozumianej solidarności zostali pod stadionem,mimo że zakupili bilety na mecz,a nie weszli nie ze swojej winy.

odpowiedz
Ehh - 14.03.2019 / 14:22, *.144.162

Wincej Wincej kibiców bez biletów mówiących że im się należy wejście i później marudzących, że piłkarze źle grali bez dopingu wincejjjj. Przecież wiadomo, że jak przyjeżdż 2,3 razy tyle co ma bilety to czasami wpuszczą a czasami nie i tyle w temacie. Akurat w Częstochowie doping był potrzebny ale Wy to olaliście bo teraz można pomarudzić jaki to Prezes zły.

odpowiedz
LZS Sandomierz - 14.03.2019 / 12:14, *.tpnet.pl

Sektor Gości na Rakowie może jest na 250 osób, ale na papierze. Śmiało się mieści 500 a nawet więcej osób. Zarząd Rakowa się przestraszył ewidentnie przyjazdu kibiców ze Sto(L)icy. Dla mnie to jest chore. Pozdrawiam (L)

odpowiedz
asd - 14.03.2019 / 11:51, *.orange.pl

Żenująca jest ta nasza liga , kibic wydaje kasę jedźi po kraju marnuje swój prywatny czas w tygodniu zarywa pracę , dom , rodzinę - a takie pseudo kluby z ich pseudo prezesami aby nie wydać za dużo kasy na organizację meczu woli zamykać trybuny i bramy dla kibiców ( nie licząc zakazów wyjazdowych ) . Dlaczego tym nie zajmie się rzecznik praw obywateli a pan panie Boniek weź się za robotę i pogoń prezesów klubów bo albo są w stanie organizować mecze na arenie krajowej albo niech zamykają kluby druga sprawa dlaczego w ogóle dostają licencje ? Widać , że chyba nie stać ich na organizowanie takich imprez .

odpowiedz
Alan - 14.03.2019 / 12:03, *.t-mobile.pl

@asd:
Kolego proponuje trochę faktów, kibice co mieli bilety weszli by bez problemu problem polegał na tym ze dużą część ich nie miała i niezostali wpuszczani przez to reszta też nie weszła wiec do kogo ty masz pretensje i o co ? O to ze ktoś respektuje przepisy ?

odpowiedz
oLaf - 14.03.2019 / 12:19, *.vectranet.pl

@asd: to nie tak. Miejscówek byłó na 250 osób i trzeba byłó wejść w 250 i dopingować piłkarzy bo ci - nie wiem czy zauważyliście- i tak ledwo-ledwo dają sobie radę!!!

A tak to możemy jechać nawet w 5 000 osób a i tak nie wymusimy żeby nas wpuszczono.

A wiecie dlaczego? bo jak będą zadymy albo panika albo jakiś wypadek to gość co wydaje decyzję o wpuszczeniu może pójść do więzienia, a na pewno będzie ciągany po sądach.

I jak myslicie- taki fan Rakowa będzie ryzykował pracę dla kibiców wrogiej drużyny????

no litości.... myślmy trochę. Nic więcej.

odpowiedz
Ja - 14.03.2019 / 21:23, *.47.25

Mogłeś zabrać kolegów i jechać dopingowac. Nie byłeś, nie zabieraj głosu w sprawach, które nigdy nie będą Cię dotyczyć.

odpowiedz
iuwerh - 14.03.2019 / 09:45, *.chello.pl

Raków kasę przytulił, ochrona się nie napracowała, wieśniakom jadącym po Legii nie miał nawet kto odpowiedzieć, drużyna nie miała dopingu - same zyski. Na drugi raz w ramach protestu powinniśmy od razu zostać w domach. Efekt identyczny a tanszy.

Czasami po takich decyzjach to wstyd się identyfikować z tzw grupami.

odpowiedz
rules - 14.03.2019 / 10:10, *.play-internet.pl

@iuwerh: plus koszty dojazdu samych kibiców, zmarnowany czas i pewnie większość z nich pobrała urlopy w pracy. Każdy w Częstochowie liczył na to, że kibice z Warszawy się pojawią na sektorze gości. Nie ma przecież co ukrywać, że Legia to top kibicowski na skalę europy. Dla fanów Rakowa, po latach spędzonych na tułaczce po niższych ligach, gdzie często na stadiony gospodarzy docierało się z GPSem, było to prawdziwe święto i możliwość pokazania się. Może uda się w przyszłym roku. Wiadomo, że stadion w Częstochowie to skansen do rozbiórki i dlatego 250 osób na sektorze do maks. Nie była to najrozsądniejsza decyzja, bo piłkarze zostali pozbawieni wsparcia, a mecz pod względem kibicowskim mógł być znacznie lepszy. Zresztą dla kibiców Legii wyjazd do Częstochowy też był jakaś atrakcją, wrócić po 20 kilku latach na Raków i uświadczyć sektora gości, który pamięta tamte lata.

odpowiedz
Jasio - 14.03.2019 / 09:00, *.telkab.pl

No to grupy tym razem nie błysnęły inteligencją.

odpowiedz
Pl - 14.03.2019 / 07:51, *.net.pl

Trzeba było w 1000 wchodzić na sektor dla 250. Piłkarze i kibice to obecnie ten sam poziom

odpowiedz
Michał - 14.03.2019 / 11:57, *.centertel.pl

@Pl: niestety prawda

odpowiedz
tomik - 14.03.2019 / 00:41, *.mm.pl

Mieli 250 biletów. Zabytek w Czestochowie ma sektor gości an 250 może 350 osób. Zażądali że wchodzą wszyscy albo nikt.. pomijając żenujący skansen w czwie- w ktoś jest zdziwiony, że nie zostali wpuszczeni?

odpowiedz
wsd - 14.03.2019 / 12:02, *.orange.pl

@tomik: jeśli to skansen to jakim cudem dostali licencje na grę w naszej lidze a takich skansenów w kraju jest za dużo i koła się zamyka . Szkoda , że prezes Boniek tego nie widzi i jeśli już kibice nie wejdą bo to kurnik i za małe sektory to przynajmniej dbając o kibiców mogliby zorganizować transmisję w kanale otwartym tv naziemnej lub przynajmniej w internecie po taniości - żadnych opłat za darmo kibic oglądający odpłaci oglądając reklamy. Chyba że NC+ ma układ z PZPN - tak czy inaczej to wszystko to draństwo a kibic jest nikim

odpowiedz
Wawa - 13.03.2019 / 21:54, *.124.248

Masloki
Masloki
Masloki
Niedorajdy

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.