Paweł Stolarski - fot. Mishka / Legionisci.com

Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

Wiśnia i Fumen, źródło: Legionisci.com

Mateusz Praszelik: To jest dla mnie ciężki debiut w Legii, bo zaraz po wejściu straciliśmy bramkę i w efekcie odpadliśmy z rozgrywek. Niemniej jednak jestem wdzięczny za tych kilka minut na boisku. To trener decyduje na ile jestem mu potrzebny. Dziś byłem mu przydatny przez 10 minut i już. Co do meczu, to braliśmy wszystkie scenariusze pod uwagę, włącznie z rzutami karnymi, które wczoraj trenowaliśmy.
To jest futbol i mecz może się potoczyć w każdą stronę. Dziś, niestety spotkanie poszło nie po naszej myśli.

Paweł Stolarski: Nie możemy mieć dobrych humorów, bo to jest duża porażka dla nas. Przyjechaliśmy po zwycięstwo, ale niestety nie awansowaliśmy do kolejnej rundy. Przede wszystkim zabrakło nam skuteczności, tej kropki nad "i". Nie doszukiwałbym się powodów w taktyce gospodarzy. Nie możemy mówić, że mieliśmy trudności, bo Raków grał w ustawieniu 3-5-2.
Niemniej jednak musimy szybko zapomnieć o tym spotkaniu, bo w sobotę czeka nas rywalizacja ze Śląskiem Wrocław. Teraz powinniśmy poznać charakter drużyny. Czasu nie cofniemy, musimy pokazać, że to co się stało w Częstochowie jest już za nami. Najlepszą formą rehabilitacji będzie zwycięstwo w sobotę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Mateusz z Gór - 14.03.2019 / 18:07, *.inetia.pl

Dobry mecz Stolarskiego. Przypominał Jakuba Rzeźniczaka sprzed 10 laty. Wtedy często cały zespół grał piach, a on jedyny wyglądał profesjonalnie. No i tak było wczoraj ze Stolarskim. Najlepszy na boisku w Ekipie z Warszawy.

odpowiedz
Wolfik - 14.03.2019 / 20:35, *.mm.pl

@Mateusz z Gór: Może i najlepszy (z pewnością lepszy od Hlouska) ale bramkę na 1:2 zawalił koncertowo. Zresztą i on i Remy stali jak słupy soli gdy Niewulis wyskakiwał im zza pleców.

odpowiedz
Krzysiek - 14.03.2019 / 17:45, *.tpnet.pl

Oczywiście cała drużyna zagrała fatalnie.
Ale czy nie uważacie że Majecki bardzo słabo broni.
Kilka łatwych strzałów obronił a te kluczowe niestety nie.
Z tego co słyszałem ma kiepskie statystyki.

odpowiedz
Wolfik - 14.03.2019 / 20:38, *.mm.pl

@Krzysiek : Niestety to prawda. Ale jeszcze z niego może cos będzie, wszak dopiero zaczyna "dorosłe" granie.

odpowiedz
Agra - 14.03.2019 / 15:49, *.in-addr.arpa

Jestem Agra, uga buga, biegam i łapię mięso jak się rusza ;)

taki poziom tego.... ekhm... zawodnika

odpowiedz
WuPe - 14.03.2019 / 15:49, *.com.pl

Czy ktoś widział jakiś wywiad po porażce w którym piłkarz nie dukał by wyuczonej formułki? Każdy wywiad bez względu na piłkarza jest taki sam. Na cholerę to przeprowadzać i zamieszczać?

odpowiedz
Heniek - 14.03.2019 / 13:43, *.chello.pl

Przepraszam najmocniej, pomeczowe wypowiedzi kogo? PIŁKARZY?!?! To ma byc żart? Te wkłady do koszulek amatorami nie nazywać, bo obrazi się grających dla przyjemności.

odpowiedz
Ja1916 - 14.03.2019 / 12:37, *.centertel.pl

Zabrakło skuteczności? 1 gol z 3 celnych strzałów , to nie tak źle...

odpowiedz
KibicL - 14.03.2019 / 11:54, *.vectranet.pl

Do Sputnik.
Niby wszystko się zgadza jest tylko jedno ale. Już parę meczy na wiosnę rozegrali i widziałeś chociaż jeden kwadrans, żeby nasza gra Ci się podobała? Jak ktoś wcześnie zauważył, można przegrać, ale to musi być po walce i w jakimś stylu. Tymczasem my z meczu na mecz nie dość, że nie robimy postępu to gramy corza gorzej. Nawet jakby był majster to słabością innych a nie naszą siłą. A później baty np.od drużyny z Zielonego Przylądka.

odpowiedz
Jari - 14.03.2019 / 16:15, *.189.43

@KibicL: O majstra to w Poznaniu grają...

odpowiedz
piorek - 14.03.2019 / 11:52, *.tiscali.it

a może już nie wpuszczc tej agrafki z portugali nawet do 2 druzyny żeby ich nie oslabic

odpowiedz
Andrzejjj - 14.03.2019 / 10:05, *.154.179

Można przegrać ale po dobrej grze a takiej w tym meczu ze strony Legii nie było.

odpowiedz
Paweł - 14.03.2019 / 09:01, *.vectranet.pl

Charakter to trzeba pokazać podczas meczu, tak aby wygrać. Po meczu to trochę za późno Panie Stolarski.

odpowiedz
(L)odz - 14.03.2019 / 08:29, *.net.pl

Typowy szablon w wypowiedzi kopaczy,"musimy zapomnieć",tylko co z Kibicami,też mają zapomnieć o kolejnej wtopie?

odpowiedz
Mario - 14.03.2019 / 06:11, *.timplus.net

Zaraz będzie akcja " Wszyscy na stadion".

odpowiedz
Groch - 14.03.2019 / 06:51, *.play-internet.pl

@Mario:
Teraz to już raczej wszystkich Ch...j takie akcję będą obchodzić

odpowiedz
Sputnik 44 - 14.03.2019 / 08:50, *.cyfrowypolsat.pl

@Groch: ale na mistrzowską fetę pewnie będziesz pierwszy w kolejce. Ludzie czy wy kibicami jesteście tylko gdy wygrywamy!? Pamiętam sezon 92 gdy cała Polska czekała na nasz spadek - ci co byli wówczas ze mną na Ł3 mieli jaja. A wy co macie???

odpowiedz
Ryj - 14.03.2019 / 10:19, *.com.pl

@Sputnik 44: Dokładnie!

odpowiedz
Groch - 14.03.2019 / 14:16, *.play-internet.pl

@Sputnik 44:
Nie pójdę ani ja ani Ty ,bo z taką grą to ch...ja ugrają, a nie mistrza

odpowiedz
Jari - 14.03.2019 / 16:22, *.189.43

@Sputnik 44: 10/10 Na mistrza czekaliśmy kiedyś ponad 20 lat a teraz dzieci szczęścia narzekają...

odpowiedz
Pinocchio - 14.03.2019 / 01:32, *.fastwebnet.it

Niezłe jaja, akurat dali się wypowiedzieć tym, którzy zazwyczaj mają najmniej do powiedzenia, za to po wygranym meczu wszyscy pchali by jeden przed drugim klaty po ordery.

odpowiedz
Darek - 13.03.2019 / 23:40, *.t-ipconnect.de

Juz mi sie nie chce po raz kolejny wyzywac ich od gamoni bo to nic nie da.Albo odpowiednie grupy motywacyjne jakie mamy na trybunach wezmą ich za ryje albo mistrzostwo tez przegramy.

odpowiedz
Tomek - 14.03.2019 / 07:11, *.113.189

@Darek : Odpowiednie grupy motywacyjne nie wezmą ich za mordy, bo te grupy same potrzebują takiego wzięcia

odpowiedz
Tuskizm - 14.03.2019 / 12:22, *.plus.pl

@Tomek:
Dokładnie!!!

odpowiedz
zaba285 - 13.03.2019 / 23:18, *.lukman.pl

Stolarski akurat jeden z niewielu którzy w tym meczu nie dali ciała... ale ta wypowiedź... gdzie charakter? o jakim zapominaniu on mówi....

odpowiedz
majki - 13.03.2019 / 23:09, *.244.14

Wytłumaczcie mi co robi zawodowy piłkarz podczas tygodniowych treneningów.Bo ja czegoś tu nie kumam do qrwy nędzy .Jak jest mozliwe ,że te przepłacone jeb.. gwiazdory nie potrafią kopnąć lub zagrać kombinacyjnie jednej akcji !!!!!!.Przecież od tego oczy bolą ,tego nie da się oglądać to są piłkarscy analfabeci !!!! To co się dzieję w Legii to amatorka pełną gębą transfery agry i rochy pokazują ,że w naszym klubie pracują typowi amatorzy.Druga sprawa kto o zdrowych zmysłach podpisuję z tak słabym trenerem 3 letni kontrakt??? .Ponoć Legia współpracuję z gościem dzięki któremu fc basel stał się potęgą pytam się gdzie on jest .Żal patrzeć co robią z naszą Legią

odpowiedz
Filip - 13.03.2019 / 22:49, *.183.27

Szatnia załatwia trenera stąd te wyniki zobaczymy kiedy Mioduski to zrozumie oby nie za późno bo i mistrzostwo odjedzie . Mieszkania w złotych tarasach wszyscy pod telefonem musiało to je...ac na razie leki a jak to nie pomoże to sezon do śmieci a trener i tak wyleci tylko czy Mioduskiemu kasy jeszcze starczy by podnieść legie po tym pajacu .

odpowiedz
Loczek z kroczek - 13.03.2019 / 22:48, *.t-mobile.pl

Zapomnieć? Rehabilitacja? K * R W A O CZYM TY PIER**LISZ!!!! Sznur na łeb i za autokarem do Warszawy, a LOCZEK Z KROCZEK WOOOOON

odpowiedz
Ggg - 13.03.2019 / 22:40, *.com.pl

Walić was pajace i nieudaczniki

odpowiedz
Roma - 13.03.2019 / 22:34, *.vectranet.pl

No właśnie Panie Stolarski, Pan szybko zapomni o tym meczu, ja niestety nie.

odpowiedz
zibi - 13.03.2019 / 22:33, *.inetia.pl

W sobotę będzie większy obciach, bo u siebie

odpowiedz
Łuki - 13.03.2019 / 22:29, *.tpnet.pl

Ja już poznałem wasz charakter... cracovia, lech, raków... cdn...

odpowiedz
Mikolaj - 13.03.2019 / 22:21, *.chello.pl

Pinto! Co? Gdzie dymisja?!

odpowiedz
Mlody - 13.03.2019 / 22:20, *.centertel.pl

Charakter drużyny już dawno umarł. Nie ma charakteru nie ma gry nie ma ambicji. Co mecz te same gadanie. Brać się za robotę

odpowiedz