Mateusz Wieteska, Mateusz Praszelik, Sandro Kulenović przed meczem z Rakowem Częstochowa - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut Praszelika w Legii

Fumen, źródło: Legionisci.com

Mateusz Praszelik zadebiutował w pierwszej drużynie Legii Warszawa. 18-latek zmienił Michała Kucharczyka w 110. minucie przegranego meczu z Rakowem Częstochowa. Praszelik trafił na Łazienkowską w 2014 roku i po dwóch latach został włączony do zespołu rezerw. W rundzie jesiennej wystąpił w 10 spotkaniach III-ligi, w których zdobył 4 bramki. W przerwie zimowej przygotowywał się wraz z zespołem Ricardo Sa Pinto na dwóch zgrupowaniach w Portugalii.

- To jest dla mnie ciężki debiut w Legii, bo zaraz po wejściu straciliśmy bramkę i w efekcie odpadliśmy z rozgrywek. Niemniej jednak jestem wdzięczny za tych kilka minut na boisku. To trener decyduje na ile jestem mu potrzebny. Dziś byłem mu przydatny przez 10 minut - powiedział po spotkaniu Praszelik.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
hajdukL - 14.03.2019 / 14:47, *.com.pl

Przyjęcie fatalne, fakt ale nie czepiajmy się chłopaka bo powinien zagrać od początku albo wejść ok 60 min i wtedy o wiele wcześniej mógł popełnić taki błąd. A tak wyszło jak wyszło i jedynym wymuszonym młodzieżowcem w kadrze był Majecki. Co z tego wyszło wszyscy widzieliśmy. Trener łamie wszystkie schematy i do niczego dobrego to Legii nie prowadzi. Dość!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 14.03.2019 / 14:26, *.com.pl

Jednego krosa pamiętam z tego meczu. Źle debiutować w takich meczach. Ale zabrakło więcej ogórków na ławce to go trener wpuścił na boisko. Jeszcze pokaże się z dobrej strony.

odpowiedz
Jano - 14.03.2019 / 12:29, *.110.254

Hamalainen po 82 minutach już nawet swoich spodni nie jest w stanie znaleść i założyć.

odpowiedz
życzliwy - 14.03.2019 / 09:58, *.mm.pl

Młody - ogarnij się... takie przyjęcie piłki nie przystoi... rozumiem nerwy, debiut, ale skup się i zapierdzielaj na treningach!

odpowiedz
tomiacab - 14.03.2019 / 10:06, *.159.132

@życzliwy: miałem być ostrzejsze w swojej wypowiedzi ale przeczytałem twój komentarz i tylko się pod nim podpisze

odpowiedz
oLaf - 14.03.2019 / 12:20, *.vectranet.pl

@tomiacab : racja, te przyjęcie piłki było tragiczne. Młody weź się do roboty!!!!

odpowiedz
Maciek - 14.03.2019 / 18:18, *.centertel.pl

@oLaf: taki kiks moze sie kazdemu przydarzyc. A widzieliście jakim tumanem jest Agra ze we własnym polu karnym przy dośrodkowaniu przeciwnika wystawia łapska jak do bloku siatkarzy. To dopiero jest bezmózg!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.