Mateusz Wieteska, Mateusz Praszelik, Sandro Kulenović przed meczem z Rakowem Częstochowa - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut Praszelika w Legii

Fumen, źródło: Legionisci.com

Mateusz Praszelik zadebiutował w pierwszej drużynie Legii Warszawa. 18-latek zmienił Michała Kucharczyka w 110. minucie przegranego meczu z Rakowem Częstochowa. Praszelik trafił na Łazienkowską w 2014 roku i po dwóch latach został włączony do zespołu rezerw. W rundzie jesiennej wystąpił w 10 spotkaniach III-ligi, w których zdobył 4 bramki. W przerwie zimowej przygotowywał się wraz z zespołem Ricardo Sa Pinto na dwóch zgrupowaniach w Portugalii.

- To jest dla mnie ciężki debiut w Legii, bo zaraz po wejściu straciliśmy bramkę i w efekcie odpadliśmy z rozgrywek. Niemniej jednak jestem wdzięczny za tych kilka minut na boisku. To trener decyduje na ile jestem mu potrzebny. Dziś byłem mu przydatny przez 10 minut - powiedział po spotkaniu Praszelik.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
hajdukL - 14.03.2019 / 14:47, *.com.pl

Przyjęcie fatalne, fakt ale nie czepiajmy się chłopaka bo powinien zagrać od początku albo wejść ok 60 min i wtedy o wiele wcześniej mógł popełnić taki błąd. A tak wyszło jak wyszło i jedynym wymuszonym młodzieżowcem w kadrze był Majecki. Co z tego wyszło wszyscy widzieliśmy. Trener łamie wszystkie schematy i do niczego dobrego to Legii nie prowadzi. Dość!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 14.03.2019 / 14:26, *.com.pl

Jednego krosa pamiętam z tego meczu. Źle debiutować w takich meczach. Ale zabrakło więcej ogórków na ławce to go trener wpuścił na boisko. Jeszcze pokaże się z dobrej strony.

odpowiedz
Jano - 14.03.2019 / 12:29, *.110.254

Hamalainen po 82 minutach już nawet swoich spodni nie jest w stanie znaleść i założyć.

odpowiedz
życzliwy - 14.03.2019 / 09:58, *.mm.pl

Młody - ogarnij się... takie przyjęcie piłki nie przystoi... rozumiem nerwy, debiut, ale skup się i zapierdzielaj na treningach!

odpowiedz
tomiacab - 14.03.2019 / 10:06, *.159.132

@życzliwy: miałem być ostrzejsze w swojej wypowiedzi ale przeczytałem twój komentarz i tylko się pod nim podpisze

odpowiedz
oLaf - 14.03.2019 / 12:20, *.vectranet.pl

@tomiacab : racja, te przyjęcie piłki było tragiczne. Młody weź się do roboty!!!!

odpowiedz
Maciek - 14.03.2019 / 18:18, *.centertel.pl

@oLaf: taki kiks moze sie kazdemu przydarzyc. A widzieliście jakim tumanem jest Agra ze we własnym polu karnym przy dośrodkowaniu przeciwnika wystawia łapska jak do bloku siatkarzy. To dopiero jest bezmózg!!

odpowiedz