fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Rakowem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wszyscy zawodnicy Legii otrzymali bardzo niskie oceny za środowy mecz w Częstochowie. Dostatecznie oceniliście jedynie grę Jędrzejczyka, Kucharczyka i Stolarskiego. W sumie oceniało 2066 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,0.

Jędrzejczyk 2,6
Kucharczyk 2,6
Stolarski 2,5
Majecki 2,3
Carlitos 2,2
Remy 2,1
Medeiros 2,0
Praszelik 1,9
Kulenović 1,8
Hlousek 1,7
Antolić 1,7
Cafu 1,7
Hamalainen 1,7
Nagy 1,7
Salvador Agra 1,4


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
M3 - 16.03.2019 / 00:00, *.vectranet.pl

Cafu zagrał poniżej krytyki. Z zagrań Hlouska śmiali się kibice. Antolić nie wiedział gdzie jest i co robi.. Agra ma tylko jeden program - do przodu. On jest nieporozumieniem. Dodam bezbarwność Nagya i Hamalainena. Wychodzi ponad połowa składu. A są jeszcze Stolarski, Majecki no i niebiegający Kulenovic...

odpowiedz
Remek - 15.03.2019 / 19:45, *.chello.pl

Kuchy to chyba sobie przyznał ocenę, że ma taką zawyżoną

odpowiedz
jim - 15.03.2019 / 18:35, *.tpnet.pl

Sporo za wysoko

odpowiedz
kokos - 15.03.2019 / 14:13, *.orange.pl

Hamalainen kolejny porywający występ. Tym razem został zweryfikowany przez pierwszoligowca. Zdecydowane podium wśród najbardziej przepłaconych drewniaków.

odpowiedz
Filip - 15.03.2019 / 13:45, *.bbox.fr

Żaden z tych grajkow 3 nie zaliczył moim zdaniem tym piłkarza nie zalezy na LEGII . Graja teraz po to by pozbyć się trenera jeżeli Mioduski nie zmieni go zaraz to o mistrzostwie też można zapomnieć ja juz do końca rundy ani jednego meczu nie obejrzę bo szkoda mi moich oczu na takie granie

odpowiedz
Darek - 15.03.2019 / 11:49, *.t-ipconnect.de

Prosze jakie nam Pinto wzmocnienia zalatwil.Agra co mecz najslabszy.Napisac ze to podróba pilkarza to tak jakby nic nie napisac.Rocha nie gra wcale.A po sezonie odejda Radovic,Hamalajnen i zapewne jeszcze kilku innych a na ich miejsce Pinto sprowadzi kolejne wynalazki do pobierania pensji.
Z takim skladem to druga maksymalnie trzecia runda eliminacji europejskich pucharow i jest po nas.
Trzeci rok bez gry w europie moze byc koncem pana Mioduskiego w Legii.Sam ciezko na to pracuje by pogrzebac Legie.Kolejne transfery i wyniki druzyny dobitnie to pokazuja.Chyba ze kolejny raz wylozy ze swoich 40 baniek.Ale z jakich swoich jak i tak te pieniadze nowy właściciel ktory chcialby przejac Legie bedzie mu musial oddac.
Prawda jest taka że klub sie stacza i zadluza.Za rok lub dwa moze nie byc w Legii Pinto czy Mioduskiego a zostana ogromne dlugi po calym zaciagu chorwackim i portugalskim.Ucierpi na tym druzyna i zwykly kibic.A ten co narobi burdelu zabierze sie w dluga i pojdzie w cholere.

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 15.03.2019 / 10:49, *.tpnet.pl

Agra 1,4?????????
Dla niego brak skali

odpowiedz
Gienek - 15.03.2019 / 09:03, *.netfala.pl

A Pento powinien dostać mniej niż ZERO.

odpowiedz
SENIOR - 15.03.2019 / 08:50, *.play-internet.pl

Hlousek już od dawna pokazuje,że nadaje się do trzeciej drużyny.Trenerze lub pseudo trenerze,trzeba być ślepym,żeby tego nie widzieć.




odpowiedz
Wolfik - 15.03.2019 / 23:52, *.mm.pl

@SENIOR: To prawda. Adam notuje stały zjazd. Ale nie mówmy tego głośno, bo treneiro zastapi go Rochą. Ja już się boję....

odpowiedz
LWL - 15.03.2019 / 08:11, *.tpnet.pl

Najnizsza srednia ocena druzyny od rozpoczecia rundy wiosennej ! "L" !!!

odpowiedz
Maciek - 15.03.2019 / 07:53, *.warszawa.pl

Za wysokie!!!
Hlousek 1,7 - szok tu powinno być max 0

odpowiedz