fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA

Z biletem na Śląsk duże zniżki w sklepie Legii

Woytek

W sobotę legioniści zmierzą się przy Łazienkowskiej 3 ze Śląskiem Wrocław. Kibice aktywnie zachęcają innych kibiców do wspierania Legii tego dnia, a teraz docierają informacje z klubu, że już w piątek ruszy wielka wyprzedaż w Legia FanStore. Z biletami na mecz ze Śląskiem na kibiców będą czekały zniżki nawet do 80 procent.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
krisu - 14.03.2019 / 09:13, *.centertel.pl

Za wynik z Rakowem Mioduski powinien zarządzić 100% zniżki.

odpowiedz
LWL - 13.03.2019 / 15:14, *.tpnet.pl

Oczywiscie ze na wszystko ! "L" !!!

odpowiedz
A - 13.03.2019 / 14:50, *.centertel.pl

Na cały asortyment czy wybrane artykuły?

odpowiedz
Juri - 13.03.2019 / 14:48, *.centertel.pl

No to zawitam do fanstore.

odpowiedz
G - 13.03.2019 / 13:24, *.play-internet.pl

Rekacjo, czy możecie potwierdzić jak jest z osobami posiadającymi karnet całosezonowy?

odpowiedz
zioLeg - 13.03.2019 / 12:36, *.maxon.pl

a z karnetami?

odpowiedz
Jacek - 13.03.2019 / 12:55, *.play-internet.pl

@zioLeg: nas karneciarzy maja gdzies. Od przyszlego sezonu nie kupuje karnetu

odpowiedz
NAS - 13.03.2019 / 13:08, *.centertel.pl

@Jacek: karnet=bilet (wejściówka, też na mecz ze Śląskiem). Więc co płaczesz

odpowiedz
eLmatador - 13.03.2019 / 15:04, *.com.pl

@zioLeg: z karnetami też.

@Jacek: masz zniżki, pierwszeństwo do zakupu karnetu, pierwszeństwo przy zamkniętej sprzedaży, pewnie też jakieś upominki od klubu. Ładne mi gdzieś

odpowiedz
Piotrek - 13.03.2019 / 18:26, *.t-mobile.pl

@eLmatador: gdyby J. miał karnet, to by wiedział. Dla mnie numizmat na stulecie Niepodległości Polski to bezcenna pamiątka.

odpowiedz
Karnetowicz - 14.03.2019 / 21:40, *.centertel.pl

@eLmatador: zamknięta sprzedaż to dawne dzieje.dlugo nie powrocą wiec argumenty sie konczą

odpowiedz