REKLAMA

Dobrzy Ludzie przekazali prezenty do CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii z grupy Dobrzy Ludzie przekazali do Centrum Zdrowia Dziecka, sprzęt zakupiony ze środków zebranych podczas drugiej odsłony akcji Ultras Art, która miała miejsce w grudniu zeszłego roku. Na odział Wieloprofilowego Oddziału Pediatrycznego CZD trafiły dwa nowoczesne telewizory - 32-calowy do świetlicy oraz 43-calowy z wysięgnikiem na stołówkę. Ponadto legioniści przekazali konsolę do gier PlayStation 4 wraz z zestawem sześciu nowych gier oraz mnóstwo zabawek. "Było nam niezmiernie miło, że powitał nas cały oddział wraz paniami pielęgniarkami, małymi pacjentami i ich rodzicami. Otrzymaliśmy podziękowania, prymulę oraz ręcznie wykonaną przez dzieci na oddziałowej świetlicy złotą kaczkę 'na szczęście'. Podziękowania, które trafiły na nasze ręce są podziękowaniami dla wszystkich Was, którzy wspierają nasze działania! Mamy nadzieję, że zakupiony sprzęt pozwoli dzieciom milej spędzać czas pobytu w szpitalu" - poinformowali Dobrzy Ludzie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Majki - 15.03.2019 / 07:41, *.84.56

Brawo!

odpowiedz
Kris - 14.03.2019 / 14:14, *.centertel.pl

Pełen szacunek - czekam na kolejna akcje aby wsiąść w niej udział Brawooo

odpowiedz
Pab(L)o - 14.03.2019 / 10:35, *.76.130

Świetna grupa, świetni ludzie... Kto jak nie kibice jest zdolny do takich rzeczy w przesiąkniętym 'pogonią za pieniądzem' mieście..

odpowiedz
majusL@legionista.com - 14.03.2019 / 10:20, *.174.42

Nie ma drugich takich Ludzi. Takich Kibiców!! Ukłon po pas. Szacunek.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.