Eintracht Frankfurt na wyjazdowym meczu z Interem - fot. eintracht-online.net
REKLAMA

NSŚ: Europejskie puchary 2018/19 (18)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Około 15 tysięcy kibiców Eintrachtu Frankfurt wybrało się na niedaleki wyjazd do Mediolanu, gdzie ich klub mierzył się z Interem. Niemcy mieli do pokonania zaledwie 670 kilometrów (ok. 8h jazdy) i, oprócz głośnego dopingu, w sektorze gości zaprezentowali flagowisko i odpalili kilka rac. Młyn Interu prezentował się dość blado, biorąc pod uwagę liczną delegację Eintrachtu.

Bliski wyjazd mieli także fani Olympique Lyon - do Barcelony mieli 640 kilometrów. Do Hiszpanii udało się ok. 5 tysięcy Francuzów. Chuligani z Lyonu próbowali umówić się na spotkanie z Boixos Nois, ale Hiszpanie nie stawili się. W dniu meczu dwustu fanów z Lyonu pojawiło się przy knajpie ekipy z Barcelony, ale nie doczekali się rywali. Doszło natomiast do starć Francuzów z policją, w efekcie której kilkanaście osób doznało obrażeń, a trzech kibiców zostało aresztowanych. Na stadionie Olympique zaprezentowało flagowisko.

Kibice Bayernu Monachium na meczu z Liverpoolem kolejny raz nie bali się uderzyć w Europejską Federację Piłkarską, prezentując transparent "Modern football kills emotions. Fuck VAR! Fuck UEFA!".

Fani Slavii Praga na meczu z Sevillą zaprezentowali kartoniadę na trzech trybunach.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Eintracht Frankfurt na wyjazdowym meczu z Interem Mediolan:


Inter Mediolan na meczu z Eintrachtem Frankfurt:


Bayern Monachium na meczu z Liverpoolem:


Schalke Gelsenkirchen na wyjazdowym meczu z Manchesterem City:Slavia Praga na meczu z Sevillą:


Sevilla na wyjazdowym meczu ze Slavią Praga:


Napoli na wyjazdowym meczu z RB Salzburg:
Dinamo Zagrzeb na wyjazdowym meczu z Benfiką Lizbona:


Rennes na wyjazdowym meczu z Arsenalem:


Atletico Madryt na wyjazdowym meczu z Juventusem:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.