Vítězslav Lavička - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Lavička: Jesteśmy zawiedzeni

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Vítězslav Lavička (trener Śląska): Trudno coś powiedzieć, bo jesteśmy zawiedzeni. Walczyliśmy o punkty, choć wiedzieliśmy, że rywal jest trudny. Byliśmy blisko wywiezienia stąd lepszego wyniku. Szczególnie po przerwie zagraliśmy lepiej. Nie dało to jednak bramek. Gratuluję więc Legii wygranej.

W pierwszej połowie graliśmy słabo w ofensywie. Słabo prezentowały się nasze skrzydła. Nie będę komentował sytuacji z rzutami karnymi, bo nie widziałem jeszcze powtórek.

Pracuję w Śląsku od kilku miesięcy. Na każdym treningu pracujemy nad naszym stylem. Ale potrzebuję czasu, żeby wszystko zaczęło dobre działać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Remek - 17.03.2019 / 09:50, *.chello.pl

@Lukas :
Ja mam nadzieję nigdy więcej nie zobaczyć Magiery w szeregach Legii Warszawa.

odpowiedz
Brasu - 17.03.2019 / 00:05, *.t-mobile.pl

@SNS: w punkt!

odpowiedz
Robson - 16.03.2019 / 23:55, *.net.pl

Jeszce będzie głośno o trenerze Vítězslav Lavička,to Trener który nie koloryzuje .

odpowiedz
Marcel - 16.03.2019 / 23:52, *.t-mobile.pl

Weź nie marudź, weź się przytul :-D

odpowiedz
lw73 - 16.03.2019 / 23:11, *.chello.pl

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo czego im serdecznie życzę

odpowiedz
Lukas - 16.03.2019 / 23:07, *.play-internet.pl

Vítězslav Lavička, Jacek Magiera albo trener Rakowa, chętnie bym ich zobaczyl w Legi, Pinto nie jest słaby, ale to taki dzikus ma swój świat i gra na wynik, jak legia strzeli na 1:0 to już nie da się oglądać jej gry...

odpowiedz
SNS - 16.03.2019 / 23:00, *.play-internet.pl

Akurat trener Śląska mógł pojechać tekstem Punto "Byliśmy lepsi, patrząc na drugą połowę Legia nie zasłużyła na zwycięstwo"...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.