fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

179 zdjęć

Trzy fotoreportaże z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

18342 kibiców stawiło się w sobotni późny wieczór na stadionie Legii, by obejrzeć kolejny ligowy mecz. Legioniści po słabym widowisku pokonali Śląsk 1-0, a jedyną bramkę zdobył z rzutu karnego Carlitos. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Łazienkowskiej.

Fotoreportaż z meczu - 83 zdjęcia Mishki
Fotoreportaż z meczu - 50 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 46 zdjęć Marcina Banaszkiewicza

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
C4di85@vp.pl - 17.03.2019 / 19:46, *.t-mobile.pl

Do Remi:Została w domu z Tobą JANUSZU

odpowiedz
Remi - 17.03.2019 / 15:36, *.chello.pl

A gdzie ta hucznie zapowiadana oprawa?

odpowiedz
Filip - 17.03.2019 / 15:01, *.bbox.fr

Gowno nie gra żadnych konkretnych akcji karny ich uratował bo inaczej remis . O mistrzostwie zapomnijcie z taka grą . Sa pinto to żaden trener tylko dyktator na którego szatnia juz zaczyna grać do końca sezonu i go nie ma

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.