fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Śląskiem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Mecz Legii ze Śląskiem nie porwał, ale jednocześnie trzymał w napięciu do końcowego gwizdka. Obie drużyny oddały po tyle samo strzałów i niemal po tyle samo czasu były przy piłce. Po strzeleniu gola legioniści tradycyjnie cofnęli się i bronili wyniku. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
rotuA - 20.03.2019 / 09:00, *.amazonaws.com

@lob: byc moze przez takie pomysly jak twoj na Żylecie jest coraz mniej osob. Wsiadz na rower i zobacz dokad siegaja bazgroly żydzewa, nastepnie sie zastanow zanim bedziesz wysylal kogokolwiek. Specjalnie wysylam cie rowerem zebys za daleko nie musial jezdzic. Pozdrawiam

odpowiedz
puzon - 20.03.2019 / 02:27, *.amazonaws.com

@Grzesiek: A skąd tych młodych Polaków, którzy wdług ciebie rzekomo zapewnią seryjną produkcję tytułów chciałbyś natrzepać?
Od takich najlepiej niczego nie oczekuj, bo jak przyjdzie presja, co jest nieuniknione w takim klubie, jak Legia, to się gubią i rozkładają, jak małe dzieci w chorobie, a głowę to mają najczęściej nie do tego, co trzeba i gdy tylko usłyszą najmniejszą pochwałę wypełnia ją przeważnie od razu woda sodowa po same brzegi, tak że wypływa przez wszelkie możliwe otwory, a przede wszystkim przez otwór gębowy, tak jak u tego Klimali z białegorustoku, który w wywiadzie oświadczył, że jakby wiedział, że całą karierę spędzi w nędzaklasie, to by już ją zakończył. Powiedział to koleś, który nie strzelił w lidze jeszcze ani jednej bramy, a gra na pozycji napastnika.

odpowiedz
Piter - 18.03.2019 / 14:15, *.net.pl

Carliots, 20 strat piłki?????? I to jest czołowy/najlepszy piłkarz Ligii???

odpowiedz
stg - 17.03.2019 / 16:28, *.vectranet.pl

:)))))

odpowiedz
L - 17.03.2019 / 15:27, *.tpnet.pl

@lob: wez gościu się ogarnij. Tylko się upokorzyles tym komentarzem. Ja mam karnet na Żyletę zdzisrałem gardło jak zawsze ale co do komentarza Grześka to popieram w 100%. Legia pinto gra antyfutbol. Wymęczone 1:0 ze Śląskiem a my się bronimy ostatnie 20 min. Podoba ci się to? Taki jesteś wierny kibic? To dobrze ale szkoda ze nie używasz mózgu.

odpowiedz
Radek - 17.03.2019 / 13:31, *.domynet.pl

@lob: Bo ty nie smęcisz właśnie przy kompie

odpowiedz
Paweł - 17.03.2019 / 11:37, *.chello.pl

@lob: po co ty się tak napinasz? Chciałeś podkreślić że chodzisz na stadion? No ok chodź zdziera gardło bądź z tego dumny ale to nie zmieni faktu że w Legii dzieje się źle i Grzesiek ma rację.
Twoja odpowiedź na jego wpis jest po prostu glupia i tyle.

odpowiedz
lob - 17.03.2019 / 10:30, *.chello.pl

@Grzesiek: kibicu w kapciach przed szklanym ekranem.........załóż sapogi i wybierz się na najbliższy mecz na Legii...........smędzić przy kompie to każdy potrafi, a zdzierać gardło na stadionie nie ma komu..........jak ci się Legia nie podoba to kibicuj amice...........

odpowiedz
Grzesiek - 17.03.2019 / 10:20, *.centertel.pl

Najgorsze jest to, że Legia zdobędzie to mistrzostwo mimo braku stylu co będzie się rownalo zostawieniem Sa Pinto. Pozniej na ziemię nas sprowadza jacyś pasterze z Mołdawii, dopiero Sa Pinto zostanie wywalony. Znowu zatrudnimy jakiegoś parodyste, może teraz z Włoch? Który nasciaga swoj szrot i tak w kółko. Jak najszybciej trzeba go wyrzucić i razem do samolotu zapakować Agre i paru innych. Tu trzeba zatrudnić kogoś z Polski, dac mu czas, wprowadzić młodych Polaków, z głową

odpowiedz
Trybcio - 17.03.2019 / 09:54, *.tpnet.pl

Srodek pola nieistnieje ! nie ma rado i jest wyrwa za napastnikami. 10 metrowa dziura a za nia cafu z martinsem w okolicach kola srodkowego. W polu karnym przy dpsrodkowaniu maks 2 zawodnikow ... sktzydlow cofaja sie tak gleboko ze ich rajdy koncza sie w okolicach polowy boiska bo do przodu juz nie ma komu grac. Nastepny trener musi byc z polski ! Znac specyfike ligi i systemy jakim graja nasi ligowcy.

odpowiedz
Tomek - 17.03.2019 / 08:48, *.centertel.pl

@WKS: piłka nożna to prosta gra. Lepszy jest ten, kto strzeli więcej goli. Ocen za styl nie ma.

odpowiedz