#NALEGIĘ | fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Apel Nieznanych Sprawców przed sobotnim meczem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Drodzy Kibice!
Legia Warszawa rozgrywa swój mecz już za dwa dni.
Legia Warszawa, czyli dla wielu z nas całe życie.
Legia Warszawa to nie tylko piłkarze, to nie wyniki, ani nie awans do kolejnej rundy jakichś rozgrywek.
Legia Warszawa to atmosfera na naszym stadionie, który traktujemy jak drugi dom, to ludzie, którzy kochają ten klub, lata historii, wartości, jakie wspólnie wyznajemy i cel, w jaki razem wierzymy.
To powinno być bezapelacyjnie najważniejsze dla każdego Legionisty.
Biletów na Żyletę zostało około 2000.
Wszyscy wiemy, o co teraz walczymy.
Walczymy o Żyletę, która znowu zrobi taki ogień, że będziemy to wspominać długi czas.
Walczymy o to, żeby kolejne pokolenia młodych chłopaków zarażało się miłością do Legii.
Walczymy o to, żeby dzięki Waszej obecności na Żylecie, wypełnionej do ostatniego miejsca, oprawa mogła zostać zaprezentowana.
Walczymy o to, żeby nasz klub w trudniejszych chwilach czuł, że jesteśmy z nim! Tak pokazuje się charakter!
Kupujemy bilety, nie czekamy do ostatniej chwili.
Widzimy się w sobotę i robimy to, co do nas należy!

W SOBOTĘ WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ #NALEGIĘ!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (74)

+dodaj komentarz
AliMario - 16.03.2019 / 11:03, *.tpnet.pl

Szanowni Kibice...a czy nie przyszło wam do głowy że póki mi braku wyników braku zrozumiałej polityki kadrowej braku samokrytyki ze strony prezesa brakuje wam przede wszystkim zmian/atrakcyjności w waszym kibicowaniu?.... Zmieńcie "płytę" to co proponujecie jest już do obrzydzenia nudne....!!!

odpowiedz
S.G 68 - 16.03.2019 / 10:08, *.tpnet.pl

...to po co te ''Legia grać ..... mać'' , skoro wyniki są niważne . a czemu nie jedno i drugie ?! UWAGA - minimalizm zabija . staraj się brać WSZYSTKO , ALBO NIC ...będziesz 'naprawdę' wielki !!! bez dodatkowych motywacji...

odpowiedz
APEL DO NIEZNANYCH SORAWCOW - 15.03.2019 / 23:49, *.47.87

Moze by tak transa w stylu" Sa Pinto go home loser" czy cuś bo po tych jego wypowiedziach to juz nawet dzieci w przedszkolu maja beke. Nie godzmy sie na to!

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 15.03.2019 / 22:22, *.ip-point.pl

Może przemarsz że źródełka

odpowiedz
Adam Wlochy - 15.03.2019 / 18:41, *.centertel.pl

Dlaczego transparent z Włoch zniknął?

odpowiedz
Piłkarz - 15.03.2019 / 17:32, *.centertel.pl

Co miesiac kasa, co mecz u siebie super doping niezaleznie od wynikow, to po co sie starać?

odpowiedz
Seba8102 - 15.03.2019 / 15:24, *.futuro.pl

Oddam voucher, który dzisiaj wygrałem w konkursie na Żyletę.
Mnie niestety tego dnia nie ma w Wawie, a szkoda żeby się zmarnował.
Chętni?

odpowiedz
Hubert - 15.03.2019 / 20:42, *.chello.pl

@Seba8102:
Nadal aktualne? Jeżeli tak, to się zgłaszam, co by się nie zmarnował.
Jeżeli możesz, odezwij się na email: en57pl@gmail.com

odpowiedz
m4 - 15.03.2019 / 15:13, *.51.162

za garsc srebrnikow tak sie powinniscie nadawac

odpowiedz
Kalbar - 15.03.2019 / 13:14, *.chello.pl

Wy tu żale wylewacie a bileciki schodzą sobie w dobrym tempie i żeby później płaczu nie było że dla mnie zabrakło.

odpowiedz
Bubu - 15.03.2019 / 13:06, *.vectranet.pl

Tu trzeba dzwonic ,jak mawial sp.Janusz Wojcik,

odpowiedz
ZBIG - 15.03.2019 / 12:28, *.chello.pl

LEGIA WAŻNIEJSZA OD WYNIKÓW!!!NADOBRE I NA ZŁE ZAWSZE Z LEGIĄ!!!!!

odpowiedz
Piotr (L) - 15.03.2019 / 10:48, *.centertel.pl

Co za wstyd przegrać z takim Rakowem z pierwszej ligi Legia powinna ich dobić raz a porządnie jak Raków wejdzie do Ekstraklasy to będzie bardzo ciekawie z taką formą ciężko widzę te Mistrzostwo Polski pamiętam Puchar Polski z Górnikiem Zabrze jak prowadziliśmy 2 zero i przegraliśmy 3-2 i po pierwszej rundzie odpadlismy z Pucharu Polski kolejny Puchar Polski w plecy

odpowiedz
Kapusta - 15.03.2019 / 10:18, *.play-internet.pl

Apel ok, ale dlaczego to zawsze kibice musza dawac z siebie wszystko i stawac na wysokosci zadania? A co z grajkami i trenerem dyzmą? Ich trzeba pogonic w pi#@%%%@u.

odpowiedz
... - 15.03.2019 / 09:51, *.centertel.pl

To zacznijmy również walczyć o wyniki a nie tylko od kibiców wymagania

odpowiedz
Rafix - 15.03.2019 / 09:25, *.chello.pl

Nie mówcie ze kibice sukcesu nie chca przychodzić na stadion bo nie ma wyników. Wyniki sa, jest Mistrzostwo, był puchar, ale nie ma czegoś ważniejszego, nie ma chemii pomiedzy kibice-piłkarze. To wszystko przez Mioduskiego ktory co chwila miesza kadrą i trenerami.
Kiedyś mogliśmy przegrywać Mistrzostwa minimalnie za Widzewem, czy Wisła. Tylko wtedy byla gra, byla druzyna, był klub. Mozna to bylo zrozumieć, otrząsnąć sie po porażce i walczyc dalej na boisku czy trybunie.
Teraz odechciewa sie zdzierac gardlo bo klub sie sypie. Stal sie maszynka do robienia kasy lub jej prania

odpowiedz
Pl - 15.03.2019 / 09:09, *.net.pl

Teraz trzeba wspierać tych nieudaczników żeby było chociaż MP. A na fecie ich rozliczyć bez wspólnych śpiewów tylko cały czas drze mordę z hasłem Legia grać k... Mać! Może wtedy do nich dotrze jakiś przekaz

odpowiedz
Rafix - 15.03.2019 / 09:26, *.chello.pl

@Pl: a potrafisz spiewac po portugalsku?

odpowiedz
osa(L) - 15.03.2019 / 09:52, *.t-mobile.pl

@Rafix: Wygrałeś poranne Internety

odpowiedz
SEBO(L) - 15.03.2019 / 10:43, *.centertel.pl

@Rafix: ponoć Edyta Górniak będzie śpiewać hymn portugalski. I to po koreańsku...

odpowiedz
scvv - 15.03.2019 / 07:51, *.centertel.pl

Homolobby widzę działa. NIe przychodżcie zgodnie z hasłem z ostatniego meczu. Rozpuszczone parówki ... powiem tak jesteście gorsi od tych pseudokpaczy. Legia bije się od lat o najwyższe trofea, co ma powiedzieć kibic choćby z łodzi ? widzew potrafi sprzdać tysiace karnetów i biletów choć tułają się po jakiś wiejskich ligach. Legia to MY i MY kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się ...!

odpowiedz
Al - 15.03.2019 / 11:46, *.gov.pl

@scvv: sam jesteś parówą

odpowiedz
BigosBena - 15.03.2019 / 13:12, *.centertel.pl

@Al: rządowo ale słusznie

odpowiedz
scvv - 15.03.2019 / 22:06, *.centertel.pl

@Al: spier....j na k6 dziewczynko

odpowiedz
Xyz - 15.03.2019 / 23:27, *.centertel.pl

@scvv: bije sie o najwyższe trofea? Dobrze powiedziane. Taki język sa pinto. Tylko inna sprawa ze ja nie pamiętam ladnego meczu w ich wykonaniu..wygrywa tzw " najwyzsze trofea".. w ekstraklasie to naprawdę jest cos... bo inni nie chca. Pozniej ich leją luksemburgczycy

odpowiedz
MatWij - 16.03.2019 / 00:10, *.orange.pl

@scvv: a jakie to najwyższe cele masz na myśli?!?! przypomnij ostatni dobry mecz Legii, albo ja to zrobię...

Legia - Sporting 1-0. To ostatni dobry mecz Legii gdy faktycznie moźna powiedzieć że walczyli o cele.

odpowiedz
scvv - 16.03.2019 / 01:15, *.centertel.pl

@Xyz: co mają powiedzieć kibice z innych klubów w Polsce ?

odpowiedz
scvv - 16.03.2019 / 09:38, *.centertel.pl

@Xyz: najwyższe trofea w Polsce... co maja powiedzieć inne kluby z Polski? Też bym chciał, żeby Legia brylowała w europie... ale takie same marzenia odnosnie swojego kluby ma Zenek z Niecieczy. Będę kibicował Legii choćby grała III lidze. Zasiadłem na trybunach 40 lat temu jako dzicecko i dotrwam do końca.

odpowiedz
Tomek - 15.03.2019 / 07:16, *.113.189

NS oddajcie kasę za kalendarz. Banda oszustów

odpowiedz
DzyndzeL - 15.03.2019 / 06:51, *.chello.pl

#PentoOut

odpowiedz
Traktor - 15.03.2019 / 06:14, *.tpnet.pl

A ci znowu to samo. Ile jeszcze nam udawać że deszcz pada jak mi w gębę plują ? Potańczymy pośpiewamy i powslmy w bębenek. Odpalamy że race bo w tym wszystkim przecież o to chodzi. Otóż nie. Ja mówię DOŚĆ ! Czas na akcję pusty stadion.

odpowiedz
POMORSKIE - 15.03.2019 / 01:28, *.t-mobile.pl

Do Aułtor : przestań spać z rodzicami w nogach bo bredzisz kniaziu.

odpowiedz
osa(L) - 15.03.2019 / 01:05, *.13.37

szczerze....
...nie kompromitujmy się takimi artykułami, apelami, bo to już przekroczyło granice smaku.
Rozumiem,że nie przychodzi się dla wyników, ale dla atmosfery.
OK, tylko musicie na tej Żylecie zrozumieć teraz Wy, że atmosfera, to "cała Legia zawsze razem" skoro piszecie o wartościach, łączeniu, to tego już nie ma, a to co próbujecie łatać, to sorry...
Wy jako marketingowcy, zamiast dopełnienie wsparcia działań klubu i finalnie
2 milionowe miasto i potem naciągana frekwencja to max JEDEN PROCENT tej populacji...
Będę, ale tylko dla pierogów na cateringu na Wschodniej :)

odpowiedz
Dżihad Legia - 15.03.2019 / 00:15, *.chello.pl

Dopóki Mioduski jest właścicielem,dopóty moja noga na Ł3 nie postanie.

odpowiedz
KowaL - 14.03.2019 / 23:58, *.vectranet.pl

Cenzura, to zapytam co wam pudel funduje za bucie naganiaczami? Moja stopa nie postanie na najpiękniejszym stadionie świata dopóki dopóty pudel będzie w Legii

odpowiedz
piotrek - 16.03.2019 / 10:21, *.213.140

@KowaL: Cieszę się,że w swoich poglądach nie jestem sam,a jest nas DUŻO!

odpowiedz
Ib - 14.03.2019 / 23:04, *.inetia.pl

Po co iść na stadion? W piłkę nie grają, a polityki mam dość w telewizji i nie muszę oglądać debilnych haselek na stadionie. Po kiego ch pchać się w politykę?

odpowiedz
yyy - 15.03.2019 / 19:08, *.tpnet.pl

@Ib: chłopie, a kto się ma "pchać się w politykę"? krowy? konie? psy? roboty?
jeśli nie chcesz "pchać się w politykę", to tego nie rób. nie chodź na wybory, lej na to, co się dzieje dookoła, począwszy od dzielnicy po kraj. tylko nie pieprz "debilnych hasełek" o mieszaniu się do polityki. ludzie chodzący na stadion nie mają prawa do uczestnictwa w życiu publicznym i troski o dobro wspólne? jeśli chcesz, nie korzystaj z niego, ale przynajmniej nie powtarzaj jakichś durnych sloganów...
najlepiej głosić wyparcie jakichkolwiek poglądów z przestrzeni publicznej, tylko że w demokracji nie ma próżni aksjologicznej - puste miejsce bardzo szybko zostanie czymś zapełnione. tylko czy na pewno czymś dobrym?
a jeśli poglądy nie przekładają się na życie i są poglądami bezobjawowymi, to... współczuję poglądów.

odpowiedz
Ib - 14.03.2019 / 22:21, *.inetia.pl

Po co chodzić? Gra nie ta, a Żyleta miesza Klub do polityki.

odpowiedz
AAA - 14.03.2019 / 22:02, *.chello.pl

Do Pewex:od plaskacza na ryj to jeszcze nikomu nic wielkiego sie nie stało,więc oprócz RSA to przydałoby się też "porozmawiać" z Agra i nawet z tym pikującym w dół AH

odpowiedz
Żolnierz z KRK - 14.03.2019 / 21:45, *.chello.pl

Jade z krk na Legie i tak juz od dawien dawien...
Jeżdżę na Legie dla tej atmosfery i klimatu którego nie ma nigdzie indziej
Walka do Końca po MP 2019!!!!

odpowiedz
Szaro-szary - 14.03.2019 / 21:29, *.orange.pl

koniunkturalny widz to nie jest synonim kibica Legii... A jednak piszą tutaj tacy, ciekawe...
... Ale na ostatni mecz z wręczeniem medali pierwsi ustawią się po bilety, nie zważając na to komu "napychają kieszeń"...

hahaha

odpowiedz
Tagi - 14.03.2019 / 21:10, *.chello.pl

Podpisuję się pod wszystkimi postami , zamieszczonymi do tej pory.
Niestety , pewna granica została przekroczona już.... jakiś czas temu i to wielokrotnie.
Przykro mi.

odpowiedz
Jajca - 14.03.2019 / 21:05, *.chello.pl

szkoda ze ten nasz trener tego nie rozumie, pier.oli takie bzdury na lewo i prawo ze wstyd mi okrutnie!
...jakie to smutne ze doczekałem się takiej padali, najpierw Luksemburg pokazywał nam jak w piłkę się powinno grać, a teraz show po meczach trenera i jego tłumaczenia - nie jestem jakimś wyksztalciuchem ale tak bardzo potwornie się wstydzę tego co ten chłop wygaduje...

odpowiedz
krawcu - 14.03.2019 / 20:47, *.t-mobile.pl

Panowie, okej, przyjdę jak zawsze, ale nie można pozwalać na taką degradację Legii. Prezes z trenerem dewastują wszystko co wypracował Leśny, a on dał największe sukcesy w historii. Teraz jest dno, a Wy obrażacie się na Leśnego, że pokazał ducha sportu, a nie kibolstwa. Trener usuwa wszystkich związanych z Legią, w to miejsce wstawia swoich marnych kumpli z Portugalii, a prezes mu przyklaskuje bo oni są tani. Czy o to chodzi żeby Legia była średniakiem?
Tak, wszyscy na Legię - pokazać że tak nie może być. Ja nie chcę oglądać kolejnych meczy takich jak z Rakowem, Lechem czy Płockiem. I niech nikt nie mówi, że jest lepiej, bo nie jest. Po zimie są 3 wygrane na 6 meczy. To nie o taką Legię powinniśmy walczyć...

odpowiedz
Mikolaj - 14.03.2019 / 20:41, *.chello.pl

Wycofać klub z rozgrywek i zacząć od nowa, bo nie mamy prezesa, nie mamy trenera i nie mamy piłkarzy. Mamy tylko kibiców, którzy wszystko przetrwają.

odpowiedz
Luk - 15.03.2019 / 16:56, *.surfer.at

@Mikolaj: Prawda

odpowiedz
d - 14.03.2019 / 20:31, *.centertel.pl

wszyscy na mecz i dam do zrozumienie że trener musi odejść niech cały stadion to zaśpiewa

odpowiedz
Kieł - 14.03.2019 / 20:24, *.t-mobile.pl

Trochę to bez sensu ... Rozumiem że gdyby na murawie 100 gospodyń lepiło pierogi na wyścigi, to Żylecie, to zwisa? Bo liczy się atmosfera? To się na chór zapiszcie i sobie śpiewajcie...

odpowiedz
Hanys - 14.03.2019 / 19:32, *.centertel.pl

Wszystko okey ale jeden mecz bez publiki by im dał coś do zrozumienia

odpowiedz
Mam dylemat - 14.03.2019 / 19:31, *.centertel.pl

Wierze w Legie ale nie wierze Mioduskiemu i nie wierze w jego polityke zarządzania klubem. Tak samo jak wierze w Boga ale nie w kościół. Cześć mnie chce pojść a druga część mowi mi zeby nie isc bo Mioduski zarobi.a na nas i tak lache wyłoży i będzie dalej podejmowac swoje durne decyzje nie licząc sie z nikim

odpowiedz
yyy - 14.03.2019 / 21:09, *.tpnet.pl

@Mam dylemat : uu no to ja bym raczej się zastanowił nad ważniejszymi rzeczami, jak to jest np. z tą twoją niewiarą w Kościół
;)

odpowiedz
Juri - 14.03.2019 / 19:29, *.plus.pl

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

odpowiedz
dezet - 14.03.2019 / 19:12, *.chello.pl

Amen

odpowiedz
Ałtor - 14.03.2019 / 19:07, *.207.83

Chyba kpicie
Powiedzcie uczciwie jaki deal macie z Mioduskim?
To nieprawdopodobne że pożal się boże prezeso-właściciel prowadzi nasz ukochany klub do upadku i żadnej reakcji że strony kibiców
Kibiców którzy podobno mają eLkę w sercu
Zamiast tego prowadzą akcje marketingową napychając kabzę nieudacznikowi

odpowiedz
Lapowkarz - 14.03.2019 / 20:35, *.centertel.pl

@Ałtor: ecie pecie tam sie sypie na grubo

odpowiedz
SEBO(L) - 14.03.2019 / 20:40, *.chello.pl

@Ałtor: Nie z Mioduskim. Swój własny-Zbiórka na Oprawę.

odpowiedz
Zastanów się - 14.03.2019 / 21:17, *.play-internet.pl

@Ałtor: co Ty gadasz... to ze trener jest porażka to nie znaczy ze wszyscy maja przestać chodzić na Ł3. Trzeba wspierać drużynę!
Ja się chętnie wybieram na mecz. Nie mogę być na każdym przez pracę i to ze mieszkam od Warszawy 300 km. Ale jadę na mecz wspierać piłkarzy i uczestniczyć w świetnej zabawie na Żylecie!

Cała Legia zawsze razem to nie znaczy że razem jak jest dobrze tylko nawet w tych złych momentach.

odpowiedz
Anty Mioduski - 14.03.2019 / 21:34, *.btcentralplus.com

@Ałtor: Brawo !! 100% masz racje. Chyba Nieudacznik Moiduski przelewa co miesiac kase NSom ze od ich strong zero krytyki tylko namawiaja na mecze....o co tu ku...chodzi ? NS, zmiencie nazwe na Fan Klub Mioduskiego !!!

odpowiedz
Roni - 15.03.2019 / 05:42, *.centertel.pl

@Ałtor: Jaki mają?. Dwa złote od biletu. Mioduski ich kupił. Nabijają kabzy a młodzi myślą że to z miłości do L.

odpowiedz
powiślak - 15.03.2019 / 17:28, *.centertel.pl

@Ałtor: im więcej przyjdzie osób tym wiecej sie uzbiera w puszce przed meczem na oprawy. Prosta zależność. Nie potrzeba sie doszukiwac teorii spiskowych

odpowiedz
Marek - 14.03.2019 / 19:06, *.plus.pl

Po trzykroć „taa jest”!

odpowiedz
Grochów - 14.03.2019 / 18:58, *.centertel.pl

Ta wszyscy na stadion...
dobre tylko jakoś nie chętnie chcę pchać hajs w kieszeń kogoś kto tak zarządza moim kochanym klubem i nie chodzi tu o ostatnie wyniki,a o całokształt pracy obecnego prezesa i spółki.

odpowiedz
oLaf - 14.03.2019 / 18:50, *.vectranet.pl

to jest chyba ewenement na skalę światową że kibice pracują świetnie za dział marketingu Legii (istnieje taki w ogóle?) i że poziom i sportowy : ) i zaangażowania kibiców jest 10 razy wyższy niż piłkarzy .... chociaż nie wiem czy np. Agra zasługuje na taką nazwę...

odpowiedz
litości - 14.03.2019 / 18:43, *.chello.pl

zacznijcie robić coś poważnego, zamiast autoryzować działania nieudolnego zarządu i działów promocji swoją postawą. dlaczego nie ma protestu przeciwko polityce korporacyjnej klubu? gdzie wyrażenie opinii o nieudanych transferach, trenerze świrze czy sparaliżowanym nieudolnością prezesie? będziemy do końca sezonu udawać, że nic się nie dzieje a oni będą nam śmiać się w twarz? dziękuję, obejrzę w tv, i wiele innych osób na pewno też. a wy firmujcie dalej przeciętność i miałkość.

odpowiedz
Coraz blizej konca sesonu - 14.03.2019 / 21:22, *.play-internet.pl

@litości: czy uwazasz ze teraz jed dobry czas na rozliczenie ich?
Moim zdaniem trzeba teraz wspierać piłkarzy w drodze do mistrzostwa.
Mioduski zle zarzadza klubem a pinto to po prostu pinto ktorego nie powinno tu byc.
Na rozliczanie ich przyjdzie pora i na pewno to sie wydarzy, ale teraz najwazniejsza jest walka o mistrzostwo

odpowiedz
Niespotykaniespokojny - 15.03.2019 / 20:41, *.chello.pl

@Coraz blizej konca sesonu:
A po co nam to mistrzostwo? Rok po roku je zdobywamy i co? Jaką ma ono wartość? Co ono znaczy? Ty jak dostaniesz coś na co nie zsłużyłeś, nie zapracowałeś, to jesteś z siebie dumny? Jak ci ktoś bije brawo, że się na równym chodniku nie przewróciłeś, że wygrałeś w szachy z 5 letnim dzieckiem?

odpowiedz
Xyz - 15.03.2019 / 23:37, *.centertel.pl

@Coraz blizej konca sesonu: i co dalej? Na ch.j ten mistrz? Jak z sezonu na sezon jest coraz gorzej. Ostatnich kilku tenerow od Magiery to dno. Piłkarze jeszcze gorzej. Kto odszedl jakos sobie radzi. Rzezniczak Pazdan Prijovic. Malarza odje...li Carlitosa zepsuli.. nie ma kompletnie kto grac. W dupie mam tego mistrza

odpowiedz
Doru - 14.03.2019 / 18:40, *.play-internet.pl

Dajcie sobie spokój, kto by ciężko zarobione pieniądze aby oglądać takich przepłaconych patałachów bez honoru i talentu...NIE IDĘ !!!

odpowiedz
Sikorpud - 14.03.2019 / 18:40, *.com.pl

" wartości, jakie wspólnie wyznajemy" jakie to wartości?

odpowiedz
Loczek z kroczek - 15.03.2019 / 09:53, *.t-mobile.pl

@Sikorpud: Tępienie lewactwa, kult polskości, poszanowanie historii miasta i kraju, pamięć o bohaterach, walka o prym Legii Warszawa w aspekcie ultras oraz hools.

Fakt, że zadajesz to pytanie wskazuje prowokacje.

odpowiedz
Pewex - 14.03.2019 / 18:38, *.t-mobile.pl

Kiedy liście dla sra pento?

odpowiedz
L - 14.03.2019 / 20:18, *.tpnet.pl

@Pewex: Dobre pytanie ten treneriro to juz dawno zasługiwał na liścia a po odpadnięciu z rakowem to on już zasługuje na solidnego strzała w łeb.

odpowiedz
yyy - 15.03.2019 / 18:14, *.chello.pl

@L: Tak, dajmy liścia trenerowi, a później żaden sensowny trener tu nie przyjdzie...
I jeszcze obrażajmy trenera Legii, do tego w sposób godny pyr włażącym nam na forum...
Krytyka RSP jest jak najbardziej słuszna, ale obrażanie trenera Legii jaki by nie był i to jeszcze będąc jej kibicem jest wręcz prostackie.

odpowiedz