REKLAMA

Cztery medale na Grand Prix BJJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Cztery medale zdobyli zawodnicy Legia Fight Club podczas 6. zawodów Grand Prix brazylijskiego jiu-jitsu, które odbyły się w Mińsku Mazowieckim. Złote medale wywalczyły Agnieszka Wypychowska (kat. -53,5kg) oraz Anna Stolarek (-56kg), srebrny medal zdobył Jakub Kosecki (-82,3kg), a brąz wśród juniorów Szymon Pozorski (-69kg).REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.