Arkadiusz Wrzosek - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

LFC: W sobotę walka Wrzoska na Torwarze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę na warszawskim Torwarze odbędzie się gala Fight Exclusive Night, w której weźmie udział reprezentant Legia Fight Club, Arkadiusz Wrzosek. Legionista będzie walczył w walce wieczoru, w kategorii +95 kilogramów, na zasadach K-1. Jego rywalem będzie 33-letni Szwajcar, Patrick "Big Swiss" Szmidt. Rywal Wrzoska może pochwalić się bilansem 38-13. Wrzosek w październiku 2017 roku zdobył pas czempiona FEN, pokonując przed czasem Niko Fallina, a w marcu zeszłego roku obronił tytuł po jednogłośnej wygranej decyzją sędziów z Arturem Bizewskim. W sobotni wieczór przed warszawską publicznością, po raz drugi stanie do obrony pasa. Walka zaplanowana jest na 5 rund po 3 minuty. Transmisję z gali przeprowadzi Polsat Sport.

Bilety na galę można kupować na recepcji Legia Fight Club, jak również tutaj. Ceny od 80 złotych. Walka rozpocznie się około godziny 23:00, więc wszyscy kibice spokojnie zdążą na Torwar po meczu Legii ze Śląskiem.


Wybierz legionistę sezonu 2018/19


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
BRY(L)US - 15.03.2019 / 15:20, *.pro-internet.pl

Dobry chłop..Czekam z niecierpliwością..Bizona znam osobiście więc były trochę mieszane uczucia..Teraz już nie hehe

odpowiedz
Krytykant_zawodowiec - 15.03.2019 / 14:12, *.chello.pl

Arek w niezlym gazie przygotowuje sie w Uniqfight club w Aninie

odpowiedz
Legia - 15.03.2019 / 12:01, *.ciechanow24.pl

Mocno Arek!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.