Tomasz Obuchowicz w akcji - fot. Hugollek / Legionisci.com

Obuchowicz: Chcielibyśmy zakończyć rywalizację po trzecim meczu

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Tomasz Obuchowicz: W drugim meczu przeciwko drużynie Metra było zdecydowanie więcej emocji niż w sobotę, a zwłaszcza w czwartym secie i tie-breaku, gdy mieliśmy do czynienia z kilkoma nerwowymi sytuacjami. Przeciwnicy rozegrali dużo lepsze spotkanie w porównaniu z tym z poprzedniego dnia. Przycisnęli nas na zagrywce, mieliśmy problem z przyjęciem, ale na szczęście udało nam się ułożyć wszystko po naszej myśli.
Decyzje sędzi pod koniec pojedynku nie wprowadziły zamętu w naszych szeregach. Starałem się uspokajać chłopaków, żebyśmy nie popadali w niepotrzebną nerwowość, tylko skupili się na tym, co „przerabialiśmy” podczas treningów.

Na rewanż z Metrem przy Hawajskiej nastawiamy się pozytywnie. Chcielibyśmy zakończyć tę fazę rywalizacji po pierwszym meczu w sobotę, choć wiadomo, że wszystko się może zdarzyć. Jesteśmy jednak dobrej myśli i postaramy się zakończyć ten pojedynek jak najszybciej.
Czy Legii gra się źle na Imielinie? Nie powiedziałbym. Mi osobiście gra się tam całkiem dobrze. Myślę, że jeśli zagramy naszą dobrą siatkówkę, to spokojnie będziemy mogli zgarnąć całą pulę już w sobotę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.