fot. Mishka / Legionisci.com

Mączyński: Ja i Legia to skończony temat

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- W pierwszych 25 minutach dominowaliśmy. Potem mecz nieco się wyrównał. Brakowało jednak bramkowych sytuacji. Szkoda tego rzutu karnego i tego, że taka akcja zadecydowała o losach spotkania. Szkoda, że sędzia Stefański nie poszedł sprawdzić tej akcji na VARZE - mówi Krzysztof Mączyński.

- Wiemy, że za ekranem siedział pan Frankowski, który kilkakrotnie już podjął błędne decyzje. Jeżeli sędzia ma takie prawo, to niech z tego korzysta. Piłka nie zmieniła w ogóle toru swojego lotu. Z tego co wiem, to wcale nie musiał zostać przyznany ten rzut karny.

- Jeżeli chodzi o sytuację z końcówki meczu, to powiedzmy szczerze, że Arek wygrał pozycję w walce o piłkę. Nie widziałem tego na powtórkach, ale sędzia mówi, że obrońca najpierw trafił w piłkę... Nic już nie zmienimy i nie ma co tego komentować. W drugiej połowie Legia w ogóle nam nie zagroziła. Dzisiaj była o jedną bramkę lepsza i gratulacje dla niej. Zapomniałem już o tym, że grałem na tym stadionie. Otworzyłem nowy rozdział w swoim życiu. Teraz jestem piłkarzem Śląska. Nie ma już co mówić o Legii w moim kontekście. Nie było jednak żadnych zaczepek, które wyprowadziłyby mnie z równowagi.

- Jeżeli sędzia pokazał Cafu czerwoną kartkę, to musiało być coś na rzeczy. Nie wiem jednak o co chodziło. To co miałem do powiedzenia na temat Sa Pinto, to powiedziałem. Skończmy już ten temat. Proszę mnie już nie prowokować takimi pytaniami. Na wyjazdach nie strzelamy bramek i to jest nasz największy problem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 19.03.2019 / 09:08, *.t-ipconnect.de

Krzysiu skonicz pan i wstydu oszczedz, myslalem ze trener Sa Pinto sie pomylil zwalniajac go teraz wiem ze mial racje

odpowiedz
Bubu - 18.03.2019 / 09:48, *.t-mobile.pl

Wiekszosc z nich ma taka mentalnosc jak Maczynski ,wiec niem co sie dziwic ,ze gramy jak gramy ,

odpowiedz
Kipkorir - 18.03.2019 / 08:57, *.chello.pl

Z każdą jego wypowiedzią coraz bardziej jestem przekonany, że odsunięcie go od drużyny to była dobra decyzja.

odpowiedz
Jurek - 17.03.2019 / 16:34, *.t-ipconnect.de

cieszę się że już go nie ma w Legii

odpowiedz
Arek - 17.03.2019 / 15:53, *.tpnet.pl

Zwykły patafian, na dodatek z krótką pamięcią. Dobrze, że już go tu nie ma. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to jednak był konfident.

odpowiedz
LWB - 17.03.2019 / 15:21, *.tpnet.pl

Najśmieszniejsze jest to ze on nawet nie wie jak bardzo się ośmiesza swoimi durnymi wypowiedziami. Co do jego gry to jak zawsze słabizna jedyne co robił to kopał naszych po nogach. Cham i frajer z niego i tyle w temacie.

odpowiedz
Luka - 17.03.2019 / 12:12, *.chello.pl

Zgadzam sie z Wami. Ferment za fermentem.
Jesli chodzi o jego wypowiedz do sytuacji z meczu, to brakuje slow. Odnosnie reki w polu karnym, to sedzia mogl nie dyktowac karnego. Odnosnie karnego dla Slaska, to Arek wygral pozycje:) z tego wzgledu powinni miec karnego???
Ale o czerwonej kartce dla Cafu, to musialo byc cos na rzeczy, ze sedzia dal czerwona kartke:):)
Tak drogi najemniku, rzeczywiscie bylo cos ba rzeczy, ze Cafu dostal czerwona kartke, ale tez bylo cos na rzeczy, ze Legia dostala karnego, a Slask go nie dostal!
Sedzia podjal prawidlowe decyzje, wiec zamilcz i przestan siac ferment.

odpowiedz
Jackie - 17.03.2019 / 10:54, *.t-mobile.pl

Jak tak sie czyta wypowiedzi Krzysztofa Maczynskiego z roznych mediow, na przestrzeni ostatnich lat, to mozna dojsc do wniosku, ze cos z Nim rzeczywiscie jest nie tak. Gdzie nie byl, to spalone mosty.

odpowiedz
lw73 - 17.03.2019 / 10:33, *.chello.pl

Na początek dał dupy w wiśle teraz kompletnie spalił mosty w Legii jestem ciekaw jak zakończy się pobyt na śląsku i kto następny

odpowiedz
Adi - 17.03.2019 / 10:22, *.orange.pl

Jak kilka osób poniżej napisało Maczynski nigdy nie powinien był trafić do Legii. Hobby Player, bez charakteru i walecznosci. Jeszcze teraz obsmarowuje swój były klub.

odpowiedz
matus007 - 17.03.2019 / 10:05, *.play-internet.pl

Masakra fotki to sobie cykał jak puchary z Legią wygrywał, a teraz takie zachowanie... no no no człowiek DNO

odpowiedz
SENIOR - 17.03.2019 / 09:54, *.play-internet.pl

Wczoraj flaki z siebie wypruwał by upokorzyć Legię ,nie dało się .Grając w Legii był przykładem lenia boiskowego.

odpowiedz
ja - 17.03.2019 / 09:36, *.chello.pl

W sumie jedna z nielicznych rzeczy, które dobrze zrobił Sa Pinto.

odpowiedz
pablo - 17.03.2019 / 08:09, *.play-internet.pl

Nigdy nie wracaj.

odpowiedz
Seba - 17.03.2019 / 07:04, *.cyfrowypolsat.pl

fajny gość ;) karny dla Legii ? naciągany ! czerwona Cafu i karny dla śląska pewniaki ! zajebiście obiektywne :)

odpowiedz
L - 17.03.2019 / 06:47, *.as43234.net

Dla mnie ten piłkarz to troche taki przereklamowany. Jakis taki mietki bolek. I te jego krzywe nogi. Nie mowiac juz o jego bieganiu. Miernota. LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Amstaff - 17.03.2019 / 03:41, *.168.23

Cała Legia też już o tobie zapomniała.

odpowiedz
Szaro-szary - 17.03.2019 / 00:56, *.centertel.pl

fajnie że byłeś w Legii... cała Polska mogła się przekonać że brak Ci charakteru, umiejętności pilkarskich jakimi powinien wykazywać się wielokrotny reprezentant kraju oraz jakim jesteś pozorantem... tnij kupony w Śląsku. I weź bilobil kmiotku

odpowiedz
L - 17.03.2019 / 00:45, *.tpnet.pl

Weź ty już człowieku idź do domu i ochłoń. Zagrałeś jak zawsze miernie i nic tu nie zmieni twoje kozaczenie ze ty to juz zapomniałeś że tu grałes. I tak wszyscy wiedzą że jesteś konfident bez honoru i ambicji.

odpowiedz
Brt - 17.03.2019 / 00:25, *.vectranet.pl

Mąka dzięki za grę w Legii. Olej Sa Pinto. Wielki trener? Raczej wielkie nadmuchane ego...
Grają tak cienko, że aż oczy szczypią, taka to jego zasługa.

odpowiedz
L - 17.03.2019 / 00:43, *.tpnet.pl

@Brt: Za co ty mu dziękujesz? Co on tu takiego zrobił że stwierdziłeś że należy mu podziękować?

odpowiedz
Loli - 17.03.2019 / 00:22, *.chello.pl

Wypad krakowska miernota, kurduplu, krasnalu. Nie wycieraj se gęby Legią bo nigdy tu być nie powinieneś.

odpowiedz
Hautausmaa - 17.03.2019 / 00:19, *.chello.pl

Zapomniałeś, że grałeś na tym Stadionie? Luzik. Oddaj medaliki za Mistrzostwa i Puchary. Uznajemy, że to było bez ciebie.

odpowiedz
ell - 17.03.2019 / 00:08, *.knc.pl

Trzymaj się Krzysiu. Prawda jest taka,że jesteś lepszy od tych naszych portugalskich wymysłów Martinsa i Cafu. Dzisiaj przez 10 minut nie mogliśmy wyjść z własnej połowy w 2 części spotkania. Tak sobie nasz środek pola radził z Chrapkiem i Mąką...

odpowiedz
kzls - 17.03.2019 / 00:15, *.chello.pl

@ell: poleciales :) lepszy od Martinsa i Cafu? :)

odpowiedz
hehe - 17.03.2019 / 00:20, *.ap-media.pl

@ell: gościu pod jakim względem Chrapek i Mąka są lepsi of Cafu i Martinsa, błagam wytłumacz mi bo czasem głupota niektórych komentujących mnie zniewala

odpowiedz
Martin - 17.03.2019 / 00:21, *.play-internet.pl

@ell: prawda jest taka że po tym co mówi nie zaslugiwal na grę w Legii, nie jestem patusem który nie widzi nic poza Legią, ale prawda jest taka że nie udźwignął ciężaru "Legii"

odpowiedz
L - 17.03.2019 / 00:42, *.tpnet.pl

@ell: Weź wytrzeźwiej. Dzisiaj krszysiu zaliczył chyba z 50 nieudanych wrzutek w pole karne. Jedyne co robił to kopał wszystkich po nogach (w tym raz bardzo chamsko Szymańskiego.

odpowiedz
x - 17.03.2019 / 01:09, *.vectranet.pl

@ell: co ćpałeś?

odpowiedz
znajca | - 17.03.2019 / 06:52, *.centertel.pl

@ell:
"Krzysiu" ???
Uroczo! Gratuluję samopoczucia! Leń, pozorant, sabotażysta! Nie żaden "Krzysiu"!

odpowiedz
oLaf - 17.03.2019 / 12:36, *.vectranet.pl

@ell: masz rację!! Leń powinien podziękować że Legia podała mu na tacy medale za 2 mistrzostwa!!!

Wszystko co ten leń osiągnął w życiu (tytuły) zawdzięcza Legii!

Wczoraj i tak zagrał chyba najlepszy mecz od 3 lat.... szkoda, że wcześniej tak nie grał, byłby może jakiś pożytek z niego...

odpowiedz
Pan Mietek - 18.03.2019 / 00:46, *.com.pl

Pamiętam jak trafił na Łazienkowską i pamiętam jak totalnie zborchany woził się po bulwarach
Rado też miał w czubie ale Mąka to był totalnie w kosmosie
Degenerat

odpowiedz