fot. Mishka / Legionisci.com

Cierzniak: Mecz z dedykacją dla Radka Majeckiego

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- To nie był łatwy mecz. Na Łazienkowską każdy rywal przyjeżdża bardzo zmotywowany. W pierwszej połowie mieliśmy wiele sytuacji i powinniśmy je wykorzystać. Po strzeleniu gola przeciwnik rzuca większą liczbę zawodników do przodu. Dobrze zagraliśmy jednak w defensywie. To był dla nas trudny tydzień. Odpadliśmy z Pucharu Polski, chociaż naszym celem była obrona trofeum. Cieszymy się jednak z dzisiejszej wygranej w lidze - powiedział Radosław Cierzniak.

- Byłem dobrze przygotowany do tego meczu. Śląsk stwarzał sobie mało okazji, ponieważ skutecznie graliśmy w obronie. Zadowalające jest to, że potrafiliśmy zagrać na zero z tyłu. Jeszcze raz chcę podkreślić bardzo dobrą grę w obronie całego zespołu

- Ufam sędziemu i myślę, że skoro podjął taką decyzję po analizie wideo, to znaczy, że tak było. Dla nas to były dobre decyzje i my się z tego cieszymy. Bardzo budujące jest to, jak zobaczy się, z jakim zaangażowaniem graliśmy. Dlatego właśnie udało nam się dowieźć trzy punkty do końca. Nie ma co teraz roztrząsać tego, jak wiele nie grałem. Cieszę się, że podkreśliłem to, że moja ciężka praca nie idzie na marne. Chciałbym ten mecz zadedykować Radkowi Majeckiemu. To dla niego bardzo trudny moment. To tylko potwierdza, jak to wszystko w piłce może się zmieniać. Pierwszą moją myślą, kiedy dowiedziałem się o jego kontuzji, to żal. Potem jednak nadeszła radość, że to ja będę mógł zagrać. Nie chcę komentować jego kontuzji. Wiem tylko, że ma problem z żebrami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Ciekawy - 18.03.2019 / 11:06, *.tpnet.pl

Czy ktoś jeszcze tęskni za Arkadiuszem Malarzem ??

odpowiedz
Bie(L)any - 18.03.2019 / 14:58, *.lsas.aero

@Ciekawy:
Pewnie kilka tysięcy, którzy skandują jego nazwisko podczas meczy na Ł3... chodziłbyś na Legie to byś wiedział...
Po meczu LM BVB-Legia 8:4 u takiego sa pinto nie było by dzisiaj i Cierzniaka...
portugalski konus nie daje drugiej szansy...

odpowiedz
Barczi - 18.03.2019 / 17:03, *.centertel.pl

@Ciekawy:
A i owszem !

odpowiedz
Kris - 17.03.2019 / 18:40, *.plus.pl

Najlepszy piłkarz na boisku choć w 1 połowie nie miał dużo pracy w odpowiednich momentach nie zawiódł

odpowiedz
(L)egia - 17.03.2019 / 15:14, *.243.155

Zaplusował Cierzniak.

odpowiedz
oLaf - 17.03.2019 / 12:32, *.vectranet.pl

cieszy b. dobry mecz Cierzniaka, brawo!

Taki powinien być bramkarz, nie płakać że nie gra (wszyscy wiemy że promujemy na siłe (dobrego ) młodziaka, zeby go opchnąć za euraki), tylko trenować i jak wchodzi do bramki to pokazuje ... klasę!

brawo!

odpowiedz
Kaktus - 17.03.2019 / 10:06, *.tpnet.pl

Jedyny zawodnik na boisku do którego nie można mieć zastrzeżeń...

odpowiedz
LWL - 17.03.2019 / 09:51, *.tpnet.pl

Dobry wystep ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 17.03.2019 / 09:32, *.tpnet.pl

Zaangazowania w tym meczu "L" nie mozna odmowic ! "L" !!!

odpowiedz
cyniek - 17.03.2019 / 09:11, *.vectranet.pl

Cierzniak zxagral wczoraj jak za starych lat w skislej pewny punkt ale gra nogami stanowczo do poprawy

odpowiedz
Krzysiek - 17.03.2019 / 08:57, *.tpnet.pl

Cierznik 5 razy lepszy od Majewskiego.

odpowiedz
Young - 17.03.2019 / 10:04, *.207.180

@Krzysiek: A kto to jest Majewski?

odpowiedz
będziedobrze - 17.03.2019 / 12:05, *.opera-mini.net

@Young: I kto to jest Cierznik???

odpowiedz
Franz - 17.03.2019 / 12:36, *.chello.pl

@Krzysiek: a kto to jest Cierznik?

odpowiedz
Qwerty - 17.03.2019 / 13:02, *.chello.pl

@Young: ja je...e skąd ci ludzie się biorą w tych komentarzach. Jak nie jedrzejczak otylia to majewski szymon.

odpowiedz
dejne3 - 17.03.2019 / 08:18, *.plus.pl

Super postawa ,obronił takie strzały które zdecydowały o zwycięstwie Tanie trzymaj Radek to dobra decyzja Ryśka

odpowiedz
MP.j(L) - 17.03.2019 / 01:06, *.chello.pl

Wypowiedź jak i całokształt codziennej postawy Radosława Cierzniaka - KLASA

odpowiedz
Lp7 - 17.03.2019 / 11:28, *.play-internet.pl

@MP.j(L): to prawda. Szacunek dla Cierzniaka że z taka klasa tyle lat potrafi godnie znosić swoją pozycję w klubie

odpowiedz