fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
xenon - 17.03.2019 / 22:37, *.inetia.pl

Fajne było jak Carlitos po karnym i pod koniec meczu Kulenović zagrzewali do dopingu Żyletę, która leciała z dopingiem jak zwykle monotonnie, mając w d to co się dzieje na boisku... Co zrobiła Żyleta po tym zagrzewaniu? "...hej Legiaaa goool, siala lala laaaa...." :D

odpowiedz
Remi - 17.03.2019 / 15:37, *.chello.pl

A gdzie ta hucznie zapowiadana oprawa?

odpowiedz
Adson. - 17.03.2019 / 15:57, *.centertel.pl

@Remi: oprawy nie był, bo Żyleta nie była pełna.

odpowiedz
Oddać pieniądze ch... - 17.03.2019 / 17:42, *.play-internet.pl

@Adson.: To ciekawe na co poszła kasa ze zbiórek? Ktoś sobie zrobił dodatkowe źródło zarobku?

odpowiedz
KAMI(L) - 17.03.2019 / 22:06, *.chello.pl

@Oddać pieniądze ch...: A nie pomyślałeś, że to co miało być wczoraj zaprezentują np.: na najbliższym (z Jagiellonią) jeśli Żyleta będzie pełna?

odpowiedz
L - 17.03.2019 / 22:19, *.play-internet.pl

@Oddać pieniądze ch...: powiedział gość który nie ma pojęcia ile chajsu idzie na zrobienie jednej oprawy....

odpowiedz
Arek - 17.03.2019 / 22:59, *.tpnet.pl

@Oddać pieniądze ch...: a Ty księgowy, czy Żyd? Na jajco jak nie wiesz na co. Dałeś coś w ogóle, że się srasz? Jak Cię tak boli, to sam odeślę te Twoje marne 2 złocisze, niech stracę. Ku...wa, skąd się takie dzwony biorą?

odpowiedz