REKLAMA

Polska rozpoczyna eliminacje do Euro 2020

Woytek - Wiadomość archiwalna

O godzinie 20:45 w Wiedniu meczem z Austrią "Biało-czerwoni" rozpoczną walkę o udział w finałach mistrzostw Europy. Przed meczem najwięcej pytań dotyczy tego jak Jerzy Brzęczek ustawi formację ofensywną mając do wyboru trzech świetnych snajperów. Bukmacherzy Fortuny nie są jednak przekonani, że ofensywna siła Polaków przyniesie efekt w postaci wielu zdobytych bramek.

Kurs na to, że w tym spotkaniu padną więcej niż dwie bramki wynosi aż 2,4, a na to że Polska strzeli więcej niż jedną aż 3,45. Najbardziej spodziewanym dokładnym wynikiem jest 1-1 - po kursie 5,5.

Polska wygra z Austrią? Kurs 3,25
Wybrane kursy na mecz Austria - Polska:

Austria 2,38 - remis 3,35 - Polska 3,25

Dokładny wynik 0-0 - 6,9

Dokładny wynik 1-1 - 5,5

Dokładny wynik 0-1 - 7,5

Dokładny wynik 1-2 - 10,5


Sprawdź ofertę na pozostałe mecze eliminacji Mistrzostw Europy w FortunieFortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.