fot. Bodziach

W weekend wspieramy legijne sekcje

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy weekend legijne sekcje drużynowe swoje spotkania ligowe rozgrywać będą w Warszawie. Zachęcamy do wspierania legionistów. W sobotę o godzinie 17:00 na Bemowie koszykarska Legia podejmować będzie zespół z Radomia w walce o play-off PLK. Oprawę w ramach "Ultra Dzielnicy" zaprezentuje legijny Garwolin. Bilety na to spotkanie można kupić tutaj lub w kasach przy wejściu do hali od 15:30 w dniu meczu. Za wejściówkę do młyna kibice zapłacą 10 zł (ulgowy) i 15 zł (normalny).

Godzinę później na warszawskim Ursynowie trzecie spotkanie drugiej rundy play-off II ligi rozegrają nasi siatkarze. Wygrana zapewni Legii awans do kolejnego etapu walki o awans do I ligi, a mianowicie ogólnopolskiego turnieju półfinałowego. Wygrana Metra, sprawi, że konieczne będzie rozegranie meczu numer cztery w serii, który rozegrany zostanie również przy Dereniowej w niedzielę, 24 marca o 17:00.

W ten weekend dwa ligowe mecze z WTS Polonią Bytom rozegrają także nasi waterpoliści. Sobotni mecz rozpocznie się o 21:20, niedzielny o 10:45 - oba na basenie na warszawskim Żoliborzu, przy ulicy Potockiej 1. Wstęp bezpłatny. Legia plasuje się na ostatnim, szóstym miejscu w tabeli ekstraklasy, bytomianie są na miejscu czwartym.

Najbliższe mecze legijnych sekcji:
23.03 (SO) g. 17:00 Legia Warszawa - HydroTruck Radom [kosz, ul. Obrońców Tobruku 40]
23.03 (SO) g. 18:00 Metro Warszawa - Legia Warszawa [siatka, ul. Dereniowa 48]
23.03 (SO) g. 21:20 Legia Warszawa - WTS Polonia Bytom [piłka wodna, ul. Potocka 1]
24.03 (ND) g. 10:45 Legia Warszawa - WTS Polonia Bytom [piłka wodna, ul. Potocka 1]
*24.03 (ND) g. 18:00 Metro Warszawa - Legia Warszawa [siatka, ul. Dereniowa 48] - spotkanie tylko w przypadku porażki Legii w sobotę

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.