U-21: Anglia 1-1 Polska. Piękny gol Szymańskiego

Woytek

W towarzyskim meczu rozegranym w Bristolu reprezentacja Polski do lat 21 prowadzona przez Czesława Michniewicza zremisowała z Anglią 1-1. W 34. minucie Sebastian Szymański popisał się fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego. Anglicy nie ustawili muru a pomocnik Legii posłał piłkę w samo okienko, wyrównując stan meczu na 1-1.

"Szymi" zszedł z boiska w 80. minucie, a dwóch innych legionistów - Mateusz Wieteska i Paweł Stolarski rozegrali cały mecz.

U-21: Anglia 1-1 (1-1) Polska
1-0 - 13' Calvert-Lewin
1-1 - 34' Sebastian Szymański

Polska: 12. Kamil Grabara - 5. Karol Fila, 3. Mateusz Wieteska, 2. Krystian Bielik, 20. Paweł Stolarski - 17. Bartosz Kapustka, 8. Jakub Piotrowski, 16. Patryk Dziczek, 10. Sebastian Szymański (80' 13. Mateusz Wdowiak), 23. Konrad Michalak (62' 6. Damian Gąska) - 11. Adam Buksa (73' 9. Karol Świderski)