fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA

U-21: Anglia 1-1 Polska. Piękny gol Szymańskiego

Woytek

W towarzyskim meczu rozegranym w Bristolu reprezentacja Polski do lat 21 prowadzona przez Czesława Michniewicza zremisowała z Anglią 1-1. W 34. minucie Sebastian Szymański popisał się fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego. Anglicy nie ustawili muru a pomocnik Legii posłał piłkę w samo okienko, wyrównując stan meczu na 1-1.

"Szymi" zszedł z boiska w 80. minucie, a dwóch innych legionistów - Mateusz Wieteska i Paweł Stolarski rozegrali cały mecz.

U-21: Anglia 1-1 (1-1) Polska
1-0 - 13' Calvert-Lewin
1-1 - 34' Sebastian Szymański

Polska: 12. Kamil Grabara - 5. Karol Fila, 3. Mateusz Wieteska, 2. Krystian Bielik, 20. Paweł Stolarski - 17. Bartosz Kapustka, 8. Jakub Piotrowski, 16. Patryk Dziczek, 10. Sebastian Szymański (80' 13. Mateusz Wdowiak), 23. Konrad Michalak (62' 6. Damian Gąska) - 11. Adam Buksa (73' 9. Karol Świderski)



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Kris - 22.03.2019 / 19:40, *.plus.pl

ciekawe ze w ogole muru nie bylo ale bramka ladna

odpowiedz
Bristolczyk z Zambrowa - 22.03.2019 / 13:03, *.virginm.net

Bylem widzialem ,stalem za Bramka :D ,gwizdek sedziego ,wyciagnalem telefon i drze sie z trybuny Szymek przyladu a on jak nie huknal cos pieknego,w przerwie pod sklepikami jedyny temat wsrod Angoli ktostrzelil bramke dla Polski,skad ten zawodnik jest :D (L)

odpowiedz
Grzegorz - 22.03.2019 / 10:04, *.skyware.pl

Brawo

odpowiedz
LWL - 22.03.2019 / 09:09, *.tpnet.pl

Czekamy na gole dla "L" tej samej klasy zeby bramkarz nie mial nic do powiedzenia ! "L" !!!

odpowiedz
Ricardo - 22.03.2019 / 08:51, *.centertel.pl

Szacunek, Gratulacje !!!

odpowiedz
Rdzenny - 22.03.2019 / 07:01, *.plus.pl

A w meczach ligowych to też trzeba będzie teraz strzelać panie Szymański!

odpowiedz
LWL - 21.03.2019 / 23:36, *.tpnet.pl

Wspanialy strzal ! "L" !!!

odpowiedz
Takijedenham - 21.03.2019 / 23:24, *.chello.pl

20 M EUR + bonusy, Tottenham lub Fulham lub zwykły cham :)

odpowiedz
L - 22.03.2019 / 11:51, *.play-internet.pl

czekamy na oferty chamy!

odpowiedz
Piastów - 21.03.2019 / 23:05, *.plus.pl

Który to był metr że Angole nie wystawili w ogóle muru? Ale brameczka klasa

odpowiedz
luckyb - 21.03.2019 / 23:04, *.vectranet.pl

łądnie się przedstawił w Anglii ;) kasa za niego poszła w górę po tym golu i zainteresowanie wzrosło

odpowiedz
Wolfik - 23.03.2019 / 19:37, *.mm.pl

@luckyb: Tylko co z tego? Kasę przesrają jak dochody z LM a klub nadal zostanie w miejscu.

odpowiedz
ell el - 21.03.2019 / 22:56, *.22.253

5 Legionistow w składzie(byłych i obecnych) czy na takich chopakach nie mozna by budować prawdziwej polskiej Legii ?

odpowiedz
WETERAN - 21.03.2019 / 23:17, *.chello.pl

@ell el: Nie można. Budować coś trwałego można na tych, którzy zostaną w drużynie przez dwa, trzy sezony...

odpowiedz
ja.siek - 21.03.2019 / 23:39, *.virginm.net

@ell el: Brawo TY !! (L)

odpowiedz
Antykuchy - 22.03.2019 / 12:55, *.t-mobile.pl

@ell el: na Wietesce chcesz budować drużynę? Powodzenia

odpowiedz
LucGar - 22.03.2019 / 15:55, *.play-internet.pl

@Antykuchy : lepiej na "Wieteskach" niż na "Agrach" !

odpowiedz