fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Kup dziś!

Promocyjne bilety na mecz z Jagiellonią

Woytek

Legia Warszawa rozpoczęła sprzedaż biletów na mecz z Jagiellonią Białystok, który odbędzie się w środę, 3 kwietnia o godzinie 20:30. W trakcie pierwszej doby od momentu rozpoczęcia sprzedaży bilety będzie można zakupić w atrakcyjnych cenach! Na Żyletę oraz Trybunę Brychczego bilety tańsze o 10, z kolei na Trybunę Deyny oraz Trybunę Zachodnią aż o 20 zł.

Przy zakupie biletu zachęcamy do skorzystania ze specjalnego, dedykowanego Twojej dzielnicy linku i wesprzyj ją w walce o miano najaktywniejszej!

Rywalizacja dotyczy wszystkich sektorów na stadionie, a nie tylko Żylety. Kibice z dzielnicy, która okaże się najlepsza, na bilet na kolejny domowy mecz legionistów (13.04. z Pogonią Szczecin) uzyskają rabat w wysokości 15 zł, niezależnie od wybranej trybuny. Oznacza to, że bilet na Żyletę będzie kosztował jedyne 25 zł.

Wyniki tego, jak przebiega rywalizacja, mają być publikowane codziennie wieczorem. Wynikiem będzie informacja, ilu procentowo mieszkańców danej dzielnicy kupiło bilety, aby wszystkie mniejsze i większe dzielnice miały równe szanse.

Pod tymi linkami podzielonymi na poszczególne dzielnice można dokonywać zakupu biletów na mecz Legia - Jagiellonia:

Bemowo
Białołęka
Bielany
Mokotów
Ochota
Praga Południe
Praga Północ
Rembertów
Środmieście
Targówek
Ursus
Ursynów
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Żoliborz

fot.
fot. Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Karo(L) - 24.03.2019 / 11:18, *.centertel.pl

Wszystko fajnie tylko szkoda że mając karnet nie ma dla mnie żadnych promocji. Mało to sprawiedliwe

odpowiedz
LWL - 24.03.2019 / 09:23, *.tpnet.pl

Promocja przedluzona na sezon 2019/20 ? "L" !!!

odpowiedz
Smo(L)na - 23.03.2019 / 17:26, *.centertel.pl

My Kibice Legii 60+ -65 (od małolata) jesteśmy wkurzeni, za zabranie nam zniżki na zakup biletów. W ramach protestu, za brak szacunku, kupiliśmy droższe i spotykamy się na Łazienkowskiej 03.04 godz. 20.30.

odpowiedz
Rea(L)ista - 23.03.2019 / 15:50, *.amazonaws.com

Ten mecz i wcześniejszy z Wisłą pokaże TVP. Nie pomoże to frekwencji... kupili prawa do dupoklasy na 2 lata.

odpowiedz
(L)istek - 23.03.2019 / 15:19, *.play-internet.pl

Mało się udzieleam w mediach społeczniościowych ale jedno moge wam powiedzieć.Szykujcie oprawe bo na bank stadion będzie pełny.Widze to w swoim środowisku.

odpowiedz
Da - 23.03.2019 / 14:29, *.vectranet.pl

Są już bilety w kasach czy narazie tylko online?

odpowiedz
Plaskacz - 23.03.2019 / 14:15, *.chello.pl

W obecnej sytuacji kupowanie karnetow to frajerstwo.

odpowiedz
Krzysiek K-J - 23.03.2019 / 13:54, *.play-internet.pl

Bilet kupiony. Fajny pomysł z tą promocja. Żyleta jak najszybciej ma być pełna, to będzie oprawa. Pewne info. ;)

odpowiedz
Kalbar - 23.03.2019 / 12:41, *.chello.pl

Maże obniżą bilety na przyszły sezon,albo w przedsprzedaży zrobią taniej.

odpowiedz
LWL - 23.03.2019 / 09:22, *.tpnet.pl

Promocja potrwa do konca sezonu ! "L" !!!

odpowiedz
LP7 - 23.03.2019 / 09:14, *.play-internet.pl

Redakcjo, ktoś wie czy dzieci poniżej 2 r.ż. muszą mieć bilet na Zylete?

odpowiedz
kendi - 23.03.2019 / 13:26, *.play-internet.pl

@LP7: przyjęło się że dzieciaki do 7 roku życia wchodzą za darmo

odpowiedz
Czwarty pasek na dresie - 23.03.2019 / 13:48, *.centertel.pl

@kendi: nie polecam Zylety dla dzieci poniżej 3 lat. Za głośno tam.

odpowiedz
MCHR - 24.03.2019 / 09:31, *.orange.pl

@LP7: Do 4 roku życia, dziecko wchodzi na bilet rodzica.

odpowiedz
MCHR - 24.03.2019 / 09:34, *.orange.pl

@LP7: Przepraszam, pomyłka, do 7 roku. Tak, czy innaczej bez problemu dziecko wchodzi za free.

odpowiedz
Kibic - 23.03.2019 / 08:23, *.t-mobile.pl

Będę kibice gości?

odpowiedz
Jaga rar - 23.03.2019 / 10:53, *.centertel.pl

@Kibic: Będa, przyjadą autokarem.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 23.03.2019 / 15:19, *.centertel.pl

@Jaga rar: chyba PKSem

odpowiedz
jimi - 25.03.2019 / 15:07, *.falconn.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: prawdziwy kibic nawet hulajnogą przyjedzie , czy to źle ? Wiesz że na Słonecznej na zagłębie sosnowiec bilety po 5 zł. można ? można.

odpowiedz
Le - 23.03.2019 / 08:04, *.55.146

8:05 dalej nic nie ruszylo

odpowiedz