Marko Vesović zagrał dla swojej reprezentacji narodowej - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Grali legijni stranieri

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatnich dniach kilku legionistów miało okazją zagrać w swoich reprezentacjach narodowych. W czwartek Dominik Nagy znalazł się na ławce rezerwowych Węgier w meczu ze Słowacją, ale nie pojawił się na placu gry. Węgrzy przegrali ze Słowakami 2-0, a jedną z bramek dla gospodarzy zdobył były legionista Ondrej Duda.

W piątek Marko Vesović spędził na boisku 78 minut w meczu reprezentacji Czarnogóry z Bułgarią w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Starcie zakończyło się remisem 1-1. Sandro Kulenović wystąpił w towarzyskim meczu kadry U-21 ze Szwajcarią. 19-letni napastnik grał do 65. minuty a jego drużyna przegrała 1-4.

W sobotę szansę występu w drużynie narodowej będzie miał Kasper Hamalainen. Finlandia zagra na wyjeździe z Włochami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Mateusz z Gór - 24.03.2019 / 18:49, *.inetia.pl

Nagy właśnie zszedł z kontuzją.

odpowiedz
LWL - 23.03.2019 / 19:34, *.tpnet.pl

Wlochy 2-0 Finlandia ! "L" !!!

odpowiedz
Kader - 23.03.2019 / 13:26, *.116.94

Wpier..l finów

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.