Brian Iloski na treningu Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Iloski odszedł z Legii

Wiśnia, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Brian Iloski za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Legią Warszawa. Amerykanin był ostatnio wypożyczony do MFK Zemplina Michalovce, lecz w słowackiej ekstraklasie nie miał pewnego miejsca w składzie. 23-latek trafił do Legii w styczniu 2018 roku, a jego kontrakt z Legią obowiązywał do końca 2019 roku.

Iloski wcześniej grał w lidze uniwersyteckiej w barwach UCLA Bruins, a w drafcie MLS został wybrany przez Colorado Rapids. Swoje jedyny spotkanie w pierwszej drużynie Legii rozegrał ponad rok temu. 11 marca zagrał kilka minut w wygranym 3-1 starciu z Lechią Gdańsk.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
Tomek Mokotów - 25.03.2019 / 09:18, *.play-internet.pl

@Jasio:

Tak,wczoraj.

No dawaj teorię spiskową spod znaku idioty

odpowiedz
Kipkorir - 24.03.2019 / 17:51, *.chello.pl

Jednego ogóra mniej. A ile takich jeszcze siedzi na wypożyczeniach...

odpowiedz
będziedobrze - 24.03.2019 / 11:54, *.t-mobile.pl

@Pawel: Gorzej, rozpikselił mu się.:)

odpowiedz
Lukas - 23.03.2019 / 22:46, *.chello.pl

Kto to? :)

odpowiedz
WWW - 23.03.2019 / 17:23, *.centertel.pl

@XXX: to ile miał zarabiać, co to jest 5 tysięcy?Byle pracownik korporacji ma tyle.

odpowiedz
Jasio - 23.03.2019 / 15:55, *.telkab.pl

@zaba285: Wczoraj się urodziłeś?

odpowiedz
Rdzenny - 23.03.2019 / 10:58, *.plus.pl

A za 2 lata Ilioski w składzie reprezentacji i w premierchip warty 5 ml funtów haha

odpowiedz
zaba285 - 23.03.2019 / 10:03, *.lukman.pl

@Jasio: wyjaśnij nam głupim po co?

odpowiedz
XXX - 23.03.2019 / 08:40, *.net.pl

Zakładając (bardzo skromnie), że kasował 10 tysięcy i odebrał 14 wypłat - 140 tysięcy dostał praktycznie za nic. Nawet niech brał połowę tego - to i tak jest 70 tysięcy.

odpowiedz
AAA - 23.03.2019 / 08:26, *.inetia.pl

@zorientowany: paralita w stylu zorientowany

odpowiedz
ZIBI - 23.03.2019 / 00:55, *.chello.pl

Brak słów na politykę transferową, później nie dziwmy się że nikt z potencjałem i umiejętnościami nie chce do nas przyjść albo nie dostaję szansy albo jest oddawany za darmo. Ponad 30 lat kibicuje Legii od dziecka ale przez kilka lat sobie nie przypominam aby nasza Legia kogoś za dużą kasę sprzedała. Trenerzy się zmieniają co pół roku ale też trzeba przyznać że pewne gwiazdeczki grały przeciwko np. Jacka Magiery, po prostu brak słów.

odpowiedz
Mg - 23.03.2019 / 00:37, *.centertel.pl

Żegnaj legendo...

odpowiedz
Brajan - whyyy? - 22.03.2019 / 23:49, *.amazonaws.com

Powodzenia młody.

odpowiedz
piotrek9mln - 22.03.2019 / 20:13, *.unitymediagroup.de

Od razu był skazany na porazke, ale próbował. Do odważnych świat należy. Oby znalazł sobie odpowiednie miejsce

odpowiedz
zorientowany - 22.03.2019 / 20:01, *.chello.pl

Nie dostał szansy a parality w stylu Kucharczyka czy pod.Agry grają dalej.

odpowiedz
Pawel - 22.03.2019 / 19:59, *.vectranet.pl

@REPLY:
Ukradli mu ten super telewizor

odpowiedz
LWL - 22.03.2019 / 19:54, *.tpnet.pl

Powodzenia ! "L" !!!

odpowiedz
Łuki - 22.03.2019 / 19:54, *.tpnet.pl

Który to już nieudany transfer w ostatnich latach?

odpowiedz
grzesiek - 22.03.2019 / 19:29, *.centertel.pl

ale szkoda że odszedł :)

odpowiedz
Seba - 22.03.2019 / 18:02, *.cyfrowypolsat.pl

Chyba z listy płac

odpowiedz
Jasio - 22.03.2019 / 17:48, *.edu.pl

Udajecie głupich czy co?
Czy Wy naprawdę nie wiecie dlaczego Legia podpisuje umowy z taki typami jak Iloski czy Agra?

odpowiedz
REPLY - 22.03.2019 / 17:27, *.13.253

@Władeczek: czemu mu ublizasz od szmaciarzy? zrobil ci cos?

odpowiedz
jo - 22.03.2019 / 17:05, *.123.6

Kupowanie takich ....... to wyrzucanie kasy w błoto. Nawet amator widział, że kupujemy ,,nie wiadomo co'' ale jak kudłaty chciał to sobie kupił, pensję mu popłacił i oddał za darmo a potem chodzi i po @#@# się drapie łapami w kieszeniach, że z kasą krucho.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 22.03.2019 / 16:51, *.inetia.pl

Zapomniałem o nim. Ale nic dziwnego, jego przygoda nie mogła się udać. Nie tutaj.

odpowiedz
Darek - 22.03.2019 / 16:40, *.t-ipconnect.de

Co okienko transferowe jest to samo.Przychodzi kilku pilkarzy z czego do gry nadaje sie jeden.I to jeden przy dobrych wiatrach.Kontrakty maja na 2-3 lata.Nic nie graja a kase biora niemałą.Po pol roku juz zarzad mysli jak sie pozbyc tych ogorow.
A po sezonie zapewne trafi tu nowa partia szrotu.Czy wlascieciel Legii sprowadzajac tu tych ogorow celowo wyrzuca swoje pieniadze w bloto? A moze Legia to pralnia pieniedzy?Bo jak wytlumaczyc takie pomylki transferowe?Jeden pilkarz na rok moze nie wypalic ale nie co pol roku po 3-4 ogorow tu sciagac.
Zegnam bez zalu.Nastepny w kolejce Philips.

odpowiedz
Rafał N. - 22.03.2019 / 16:25, *.t-mobile.pl

Noi dobrze, ja nie wiem, po co on w ogóle do Legii przychodził? Jego przyjście na Ł3 to w ogóle była jakaś porażka, więc bardzo dobrze, że odszedł.

odpowiedz
Władeczek - 22.03.2019 / 16:16, *.netfala.pl

Nie wiem faken kto takich szmaciarzy ściąga do Legii i po co...

odpowiedz