Michał Król - fot. Raffi / Legionisci.com

Wypożyczeni: W cieniu reprezentacji

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mecze reprezentacji wpływają nie tylko na Ekstraklasę, ale również na niższe ligi. Część spotkań zostało przełożonych z powodu powołań zawodników. Niemniej na murawie pojawiło się kilku wypożyczonych legionistów. Pełne zawody w Wiśle Puławy rozegrał Michał Król. Z kolei Jose Kante próbował wpisać się na listę strzelców w potyczce z Malagą, ale ostatecznie Gwinejczyk został zmieniony w drugiej połowie.

I liga
Mikołaj Kwietniewski i Łukasz Moneta (Bytovia Bytów) - mecz z ŁKS Łódź został przełożony na 3 kwietnia na godz. 18:00 z powodu powołania zawodnika łodzian do reprezentacji narodowej

Michał Góral (Stomil Olsztyn) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Rakowem Częstochowa
Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - mecz z Puszczą Niepołomice został przełożony na 3 kwietnia na godz. 18:00 z powodu powołania zawodnika gości bielszczan do reprezentacji narodowej

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - nie grał w wygranym 1-0 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz) - nie grał w wygranym 6-1 meczu z Górnikiem Łęczna
Kacper Wełniak (Siarka Tarnobrzeg) - od 89. minuty w wygranym 3-0 meczu z Gryfem Wejherowo

III liga
Victoria Sulejówek
Mateusz Grudziński - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Pelikanem Łowicz
Michał Mydlarz - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Pelikanem Łowicz

Michał Król (Wisła Puławy) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Hutnikiem Kraków
Mikołaj Neuman (KKS 1925 Kalisz) - nie grał w wygranym 4-3 meczu z Sokołem Kleczew
Bartosz Rymek (Lechia Tomaszów Mazowiecki) - od 68. minuty w przegranym 1-3 meczu z Bronią Radom

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z BSK Bijelo Brdo

Hiszpania
José Kanté (Gimnástic Tarragona) - do 73. minuty w przegranym 0-1 meczu z Malagą