fot. Michał Wyszyński
REKLAMA

Ultra Dzielnica: W sobotę oprawa Legionowa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas sobotniego meczu koszykarzy Legii na Bemowie, oprawę w ramach trzeciej edycji Ultra Dzielnicy zaprezentują kibice Legii z Legionowa i okolic. Będzie to kolejna oprawa w obecnym sezonie, po prezentacjach przygotowanych przez Legijny Dęblin i Garwolin. Spotkanie Legii z AZS-em Koszalin rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 19:00, a bilety na nie można kupić tutaj.

Ceny biletów są następujące:
Sektory Białe: B,C,D,F,G,H, normalny - 15,00 zł / ulgowy - 10,00 zł
Sektory Czerwone: E, normalny - 20,00 zł / ulgowy - 15,00 zł
Sektory Zielone: I, normalny – 35,00 zł / ulgowy – 25,00 zł

Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat. Dzieci do lat 7. wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im dodatkowe miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Termin meczu: Sobota, 30 marca 2019 roku, g.19:00
Adres hali: ul. Obrońców Tobruku 40 (OSiR Bemowo)
Ceny biletów: 10 i 15 złotych (sektory B,C,D,F,G,H), 15 i 20 złotych (sektor E), 25 i 35 złotych (sektor I)


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Senior - 30.03.2019 / 20:33, *.centertel.pl

Jestem na meczu. Oprawa to tragedia z uwagi na śmieci jakie po niej zostaną.

odpowiedz
Kibic (L) - 30.03.2019 / 15:37, *.com.pl

Nasi MUSZĄ wygrać różnicą minimum 39pkt.

odpowiedz
Legionowo 100% Legia - 29.03.2019 / 16:46, *.cyfrowypolsat.pl

Brawo!

odpowiedz
Senior - 28.03.2019 / 16:55, *.com.pl

Liczę na niezłe widowisko. Tylko jak się śpiewa, że Mistrzem Polski jest Legia to czuję się jak na Ł3. Bo do koszykarzy ta przyśpiewka to ni przypiął, ni załatał.

odpowiedz
Junior - 28.03.2019 / 19:40, *.centertel.pl

@Senior: panie Senior, "mistrzem Polski" to hymn i będziemy go śpiewać nawet na unihokeju dziewcząt, jak będzie taka sekcja

odpowiedz
Senior - 30.03.2019 / 15:48, *.com.pl

@Junior: A co z CWKS ? Bo teraz (L) nie ma nic wspólnego z wojskiem. Może z Wojskowego, ZMIENIĆ na Warszawski.

odpowiedz
Senior - 30.03.2019 / 17:16, *.com.pl

@Junior: pozostaje jeszcze sprawa CWKS.

odpowiedz
Mocno Legia - 28.03.2019 / 15:25, *.chello.pl

wszyscy na kosza !!

odpowiedz
Senior - 30.03.2019 / 15:36, *.com.pl

@Mocno Legia: A, czy na koszu zmieszczą się wszyscy ?☺☺☺☺☺

odpowiedz
Senior - 30.03.2019 / 17:14, *.com.pl

@Mocno Legia: a kosz wytrzyma ?

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 28.03.2019 / 11:02, *.centertel.pl

Dawać na kosza ludziska. Byłem ostanio super atmosfera i chłopaki fajnie grają mają duże szanse na play-offy. Tylko Legia i wszyscy w środę na mecz tak samo! Ruszcie du..!

odpowiedz
Fred Ferry - 28.03.2019 / 10:57, *.chello.pl

Robimy ogień, wszyscy na kosza!

odpowiedz
???? - 30.03.2019 / 18:39, *.centertel.pl

@Fred Ferry: żeby po tym ogniu nie było dymu jak kiedyś z racami na Torwarze.

odpowiedz
:) - 28.03.2019 / 09:06, *.com.pl

ciekawa opcja na weekend :)

odpowiedz
Mała uwaga - 27.03.2019 / 22:33, *.sekocin.pl

Bielany także prezentowały oprawę ;)

odpowiedz
(L)egionowo - 27.03.2019 / 19:22, *.102.72

Sama nazwa zobowiązuje :) Lecimy!!!

odpowiedz
Marcinos - 28.03.2019 / 16:41, *.centertel.pl

@(L)egionowo: będzie Glonek?

odpowiedz