fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Ambulans dla WSDD: Aukcja bluzy Arka Malarza

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Trwa legijna zbiórka na zakup ambulansu dla szpitala dziecięcego przy ulicy Kopernika w Warszawie. 705 złotych na ten cel udało się uzyskać ze sprzedaży koszulki meczowej FC Den Haag z obecnego sezonu, przekazanej na licytację przez naszych przyjaciół z Hagi. Trwa licytacja bluzy bramkarskiej Arka Malarza, w której nasz bramkarz świętował w Poznaniu tytuł mistrza Polski w 2018 roku.

Licytować można tutaj do najbliższej niedzieli, do godziny 19:16.

Kibice Legii zebrali już ponad 14 tysięcy złotych, a do zakupu ambulansu potrzeba blisko 100 tysięcy zł.

Przypominamy, że każdy z Was może wesprzeć akcję poprzez wpłaty na specjalne konto:

15 1090 2590 0000 0001 3452 8445 z dopiskiem "AMBULANS dla WSDD"

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.