Wyniki meczów

27. kolejka Ekstraklasy. Wysoka wygrana Wisły

Mishka, źródło: Legionisci.com

W niedzielę odbyły się dwa mecze 27. kolejki Ekstraklasy. W pierwszym z nich Pogoń Szczecin bezbramkowo zremisowała na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok. Z kolei w drugim Wisła Kraków zdominowała Legię, pokonując ją aż 4-0. W sobotę cenne zwycięstwo w Legnicy odniosło Zagłębie Sosnowiec. 12 mecz bez zwycięstwa zanotowała Arka Gdynia - tym razem uległa u siebie Śląskowi. W piątek w najciekawszym spotkaniu Lechia pokonała Piasta 2-0. Trzy punkty z Zabrza wywiozła Cracovia, a Zagłębie Lubin z Płocka.

27. kolejka:

Wisła Płock 0-1 Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze 0-1 Cracovia
Lechia Gdańsk 2-0 Piast Gliwice
Miedź Legnica 0-2 Zagłębie Sosnowiec
Arka Gdynia 0-2 Śląsk Wrocław
Korona Kielce 0-0 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 0-0 Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków 4-0 Legia Warszawa

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Cin - 01.04.2019 / 09:55, *.orange.pl

Skisła będzie atakować tytuł mistrzowski. Co do nas to oczy krwawą.

odpowiedz
jano - 01.04.2019 / 07:35, *.orange.pl

Pinto jeszcze pracuje???? Już myślałem że otwierając portal zobaczę wielki tytuł "Sa Pinto zwolniony!" a tu nic!!!!!!

odpowiedz
Japa - 31.03.2019 / 22:50, *.net.do

Cos długo nie ma aktualizacji wyników ;)

odpowiedz
Kulas - 31.03.2019 / 19:49, *.orange.pl

Tragedii ne ma. Mogło być gorzej. 4:0 w plecki. Wszyscy na Legię!

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 31.03.2019 / 19:43, *.netfala.pl

Pinto OUT!!!!!!!!

odpowiedz
Adi - 31.03.2019 / 19:42, *.centertel.pl

Pinto do zwolnienia.

odpowiedz
Adi - 31.03.2019 / 19:41, *.centertel.pl

Serce kurna boli jak się ogląda upokarzana Legie.

odpowiedz
kamyk - 31.03.2019 / 18:51, *.play-internet.pl

Jakkolwiek by nie patrzył dziś widać "cudowną" rękę naszego "kochanego" Sa Pinto . W Krakowie wpierdy w środę z Jagą nie sądzę że będzie lepiej i sezon jak żaden inny zj.bany na całej linii . Może Mioduski pójdzie po rozum do głowy i tak jak Lech podziękował Nawałce on podejmie podobną decyzję . Legio ..... od wielu lat takiej padaki oczy me nie widziały , nadszedł czas zrobić z tym porządek !!!!!

odpowiedz
Wierzący w krasnoludki - 31.03.2019 / 17:38, *.play-internet.pl

Byłem dzisiaj u wróżki i oglądałem ten mecz w szklanej kuli (full hd). Legia wygra 2-0 po golach Carlitosa i Medeirosa, a Wisła skończy mecz w 10-tkę. Myślę, że się sprawdzi choć wróżka trzeźwa nie była, jak nie to złożę reklamację u szamana albo spalę czarownicę na stosie.

odpowiedz
(L)egia - 31.03.2019 / 15:09, *.242.198

Brawo Zagłębie! Oby nasi bracia jeszcze powalczyli o utrzymanie.

odpowiedz
antek - 31.03.2019 / 13:36, *.amazonaws.com

Wzorem NHL zamknac ten cyrk obiazdowy na rok

odpowiedz
Mietek - 31.03.2019 / 10:46, *.play-internet.pl

Mecz amiki z koroną był najlepszą reklamą ekstraklapy. Tacy wirtuozi piłki nawet w okręgówce nie grają.

odpowiedz
Do wladeczek - 30.03.2019 / 22:48, *.play-internet.pl

Ten twoj lg to chyba rosnie wraz z twoimi procentami w organizmie. Jeszcze nie tak dawno mial 75 cali ( kilka godzin temu) a teraz ma juz 105??? A co z oprawa faken?!

odpowiedz
znajca - 30.03.2019 / 06:59, *.centertel.pl

Co może zdziałać odrobina cierpliwości u właściciela klubu? Cracovia jest dobrym przykładem. Filipiak wiedział, że Probierz już coś osiągnął na rynku krajowym w Białymstoku i zachował spokój pokerzysty. Bywało kiepsko, ale koniec końców opłacało się. Żeby nie było nieporozumień: podobnie jak większość ludzi tutaj, gardzę tym płaczkiem "wszyscy-mi-dokuczają".

odpowiedz
Kudlaty - 29.03.2019 / 22:36, *.play-internet.pl

W niedziele mamy 5'pkt straty do lidera

odpowiedz
Gienek - 29.03.2019 / 22:35, *.play-internet.pl

Ku.wa ten gdański szajs gra gorzej niż my ale fartem wygrywa. Piast dzisisj powinien wygrsć spokojnie ale ta ekstraklapa to jakiś dziwny twór nieprzewidywalny.

odpowiedz
Kudlaty - 29.03.2019 / 22:13, *.play-internet.pl

W niedziele mamy 5 pkt nad Piastem i 5 pkt do Lechii

odpowiedz
Do zenek - 29.03.2019 / 21:52, *.chello.pl

Kocham tych naszych przewidywaczy wyników. Prawie zawsze się mylą! :D

odpowiedz
Władeczek - 29.03.2019 / 14:15, *.netfala.pl

W niedzielę mamy (L)idera. Opije to z maciorą on the rocks w ręku faken na TV LG OLED 105 cali przy kominku 200 cali faken.

odpowiedz
eth - 29.03.2019 / 14:36, *.tpnet.pl

@Władeczek: 105 cali to przeżytek dla biedoty. Kup sobie 140 faken.

odpowiedz
KuraK - 29.03.2019 / 12:54, *.orange.pl

Kazdy ma o co grac, moze sie duzo wyjasnic, albo jeszcze bardziej sie wszystko skomplikowac.
W cymbal Lechia oraz My i Piast wlacza sie w gre o 1 miejsce :)

odpowiedz
zenek - 29.03.2019 / 12:52, *.mmc.com

zatem w niedzielę mamy (L)idera

odpowiedz
Gibon - 29.03.2019 / 11:36, *.plus.pl

Nareszcie liga w TVP!!!! Tyle lat czekalem.

odpowiedz
Lucek - 30.03.2019 / 21:35, *.t-mobile.pl

@Gibon: Tak, nareszcie i też się cieszę nie mogąc być na stadionie

odpowiedz
Johny - 29.03.2019 / 10:45, *.play-internet.pl

Super kolejka. Wiele się wyjaśni

odpowiedz
Tomek Mokotów - 29.03.2019 / 20:47, *.play-internet.pl

@Johny:
Nic nie wyjaśni.

Nic nie wyjaśni jeśli Lechia i Legia zremisują.
Nic nie wyjasni jeśli obydwie drużyny przegrają.
Nic nie wyjasni jeśli Legia dogoni lidera.

Jedynie w przypadku porażki Legii i zwycięstwa Lechii może być spora szansa na brak trofeum w tym sezonie.

odpowiedz