Wisła Kraków na meczu z Legią w kwietniu 2018 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Komplet kibiców na meczu Wisła - Legia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Wszystkie bilety na niedzielne spotkanie Wisła Kraków - Legia Warszawa zostały wyprzedane we wtorek przed południem, na pięć dni przed rozpoczęciem spotkania. Wiślacy sprzedali także wszystkie wejściówki na loże VIP, sektory buforowe oraz sektor gości - łącznie ok. 33 tysięcy biletów. W tych ostatnich zasiądą dzieci z Akademii Wisły.

Kibice Legii z powodu zakazu wyjazdowego, do Krakowa pojechać nie mogą. Ostatnie spotkanie obu drużyn na stadionie przy Reymonta, 22 kwietnia 2018 roku, obejrzało 23 156 widzów, w tym 761 kibiców z Łazienkowskiej. Stadion Wisły może pomieścić 33 326 widzów, wliczając w to sektor gości.

Niedzielny mecz Wisła - Legia rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie transmitowane w TVP2 oraz w Canal+.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
e(L)o - 28.03.2019 / 18:17, *.vectranet.pl

wisła-Legia 2:0
pinto: przeciwnik nie zasłużył na żadną bramkę, byliśmy zdecydowanie lepsi, sędzia mecz wydrukował, trawa była średnio zielona i nie spełniała wyobrażeń bożych, nie zagrano naszego hymnu, a zupa była przesolona!

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 27.03.2019 / 09:20, *.centertel.pl

Przyszliście chamy dlatego ze my tu gramy. U nich komplet dwa razy w sezonie a takto 8-11 tys ludzi co mecz. Bez padniety. Jakby u nas była średnia 18 koła byłoby ok.

odpowiedz
Daro - 27.03.2019 / 09:37, *.t-mobile.pl

@(L)egiunia Fanatic(L):
Nie wiem czy zauwazyles kolego, ale Wisla po tym meczu wyprzedzi Legię i wskakuje na fotel lidera we frekwencji. W kolejnym sezonie, w ktorym nie walcza o nic wiecej niz o przetrwanie.

odpowiedz
mak - 27.03.2019 / 15:32, *.60.237

@(L)egiunia Fanatic(L): To zupełnie jak u was, przyjedzie Lech/Wisła i nagle komplet

odpowiedz
LWL - 27.03.2019 / 08:28, *.tpnet.pl

Przyjedzie Jagiellonia to stadion bedzie prawie pelny a gdyby mecz byl w weekend to pewnie bylby pelny ! "L" !!!

odpowiedz
Bidon - 26.03.2019 / 21:09, *.tpnet.pl

@Gienek
100 % racji
PS. Wisla pewnie pluje sobie w brode ze zerwali zgode z takimi kozakami, szacun dla Lechii za ostatnie wydarzenia !!!!

odpowiedz
Mietek - 26.03.2019 / 21:21, *.play-internet.pl

@Bidon: Jakie wydarzenia? Jakimi kozakami??? Oświeć mnie proszę.

odpowiedz
Grześ - 27.03.2019 / 15:23, *.168.23

@Mietek: https://stadionowioprawcy.net/news/polsko-ruskie-zawody-w-przeciaganiu-liny/

odpowiedz
Gienek - 26.03.2019 / 20:00, *.vectranet.pl

Kiedy u nas sprzedały się wszystkie bilety 5 dni przed meczem? Czy kiedykolwiek? Ostatnio nawet nie zbliżamy się do kompletu, a Mioduski zakrzywia rzeczywistość podając ilość sprzedanych biletów na meczu.

odpowiedz
Peter - 27.03.2019 / 05:42, *.vectranet.pl

@Gienek: Była taka sytuacja przed LM ;-) A w lidze to chyba ostatnio wiosną 2013.

odpowiedz
czarna prawda - 26.03.2019 / 19:53, *.206.70

Dzień prawdy , ze słabą Wisłą . Mecz prawdy to powinien być mecz z takim średniakiem z Bundesligi w LE np. z Schalke , ale długo takiego meczu prawdy nie zobaczymy bo i Legii długo nie będzie w grupowej fazie LE.

odpowiedz
Arek - 26.03.2019 / 23:22, *.tpnet.pl

@czarna prawda: Ty z Polonii?

odpowiedz
News⚽️Legia - 26.03.2019 / 18:30, *.122.144

to bédzie mecz prawdy o pracy RsP I jego sztabu szkoleniowego,dziéń zwyciéstwa lub powrotu do Portugalii....

odpowiedz
warszawiak1234 - 26.03.2019 / 18:12, *.chello.pl

Dlaczego szanowna redakcja usunęła info o śmierci Wojtka "Legii"............RODO?......czy jaki czort............? Taki news powinniście trzymać z tydzień przez wzgląd na osobę Wojtka!

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 26.03.2019 / 18:15, *.legionisci.com

@warszawiak1234: Nie usunęliśmy żadnego newsa.
https://legionisci.com/news/77043_Zmarl_kibic_Wojtek_Legia.html

odpowiedz