Wypożyczeni: Drobny uraz Kopczyńskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Michał Kopczyński obejrzał z wysokości trybun zwycięstwo swojej drużyny. Reprezentant Wellington Phoenix zmagał się z drobnym urazem mięśnia dwugłowego. Na boiska ekstraklasy powrócił Mateusz Żyro, który wszedł na końcówkę potyczki z Zagłębiem Sosnowiec. "Żyrko" minął się z Tomaszem Nawotką, który w tym samym czasie opuścił plac gry. Pełne zawody w barwach Śląska zaliczył Mateusz Hołownia, a jego ekipa nie straciła bramki w rywalizacji z Arką Gdynia.

Zagłębie Sosnowiec
Tomasz Nawotka - do 85. minuty w wygranym 2-0 meczu z Miedzią Legnica
Vamara Sanogo - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Miedzią Legnica z powodu zawieszenia

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Arką Gdynia
Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - do 82. minuty w przegranym 0-2 meczu z Lechią Gdańsk
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - od 85. minuty w przegranym 0-2 meczu z Zagłębiem Sosnowiec

I liga
Bytovia Bytów
Mikołaj Kwietniewski - nie grał w przegranym 0-1 meczu z GKS Tychy
Łukasz Moneta - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z GKS Tychy

Michał Góral (Stomil Olsztyn) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z GKS 1962 Jastrzębie
Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - od 61. minuty w przegranym 0-3 meczu z ŁKS Łódź

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Gryfem Wejherowo
Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Olimpią Elbląg
Kacper Wełniak (Siarka Tarnobrzeg) - do 58. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z ROW 1964 Rybnik

III liga
Victoria Sulejówek
Mateusz Grudziński - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Olimpią Zambrów
Michał Mydlarz - od 72. minuty w przegranym 0-3 meczu z Olimpią Zambrów

Michał Król (Wisła Puławy) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Sokołem Sieniawa. Ukarany żółtą
Mikołaj Neuman (KKS 1925 Kalisz) - od 90. minuty w wygranym 1-0 meczu z Jarotą Jarocin
Bartosz Rymek (Lechia Tomaszów Mazowiecki) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Polonią Warszawa

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Lučko

Hiszpania
José Kanté (Gimnástic Tarragona) - od 46. minuty w przegranym 0-3 meczu z Realem Saragossa

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - nie grał w wygranym 4-1 meczu z Newcastle United Jets

Słowacja
Sadam Sulley (Zemplin Michalovce) - od 76. minuty w wygranym 2-0 meczu z SKF Sered