Cafu - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Cafu pauzuje, czterech zagrożonych

Mishka, źródło: Legionisci.com

Cafu nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu z Wisłą Kraków z powodu czerwonej kartki, którą zobaczył w meczu ze Śląskiem Wrocław. Adam Hlousek, Dominik Nagy, Inaki Astiz i Sebastian Szymański są natomiast zagrożeni pauzą.

W obecnym sezonie w spotkaniach ligowych zostali oni ukarani trzema żółtymi kartkami. Kolejna oznaczać będzie pauzę w meczu z Jagiellonią.

Żółte kartki legionistów w lidze:
6 - Andre Martins, Marko Vesović
5 - Artur Jędrzejczyk
4 - Paweł Stolarski
3 - Inaki Astiz, Cafu, Adam Hlousek, Dominik Nagy, Sebastian Szymański
2 - Domagoj Antolić, Sandro Kulenović, Mateusz Wieteska
1 - Carlitos, Kasper Hamalainen, Radosław Majecki, Iuri Medeiros, William Remy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Mateusz z Gór - 31.03.2019 / 21:49, *.inetia.pl

Po meczu z Wisłą wiemy ile dla tego zespołu znaczy Cafu. Jego brak zadecydował o wyniku. Wspominam o tym, bo trener Pinto zapomniał.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.