Filip Matczak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Matczak: Na szczęście to my zwyciężyliśmy

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Mecz z Koszalinem nie był za bardzo przyjemny. Popełnialiśmy sporo błędów, chcieliśmy aby to spotkanie wyglądało inaczej, łatwiej po naszej myśli. Niestety tak nie było i musieliśmy wyszarpać ten mecz, na szczęście to my zwyciężyliśmy, a to dla nas jest najważniejsze – powiedział po meczu Filip Matczak.

- W koszykówce nie ma bezpiecznych przewag, im bliżej końcówki meczu to jeżeli przewaga jest dwucyfrowa to niby powinno być spokojnie. Ten sport jest nieobliczalny i właśnie to w nim jest najpiękniejsze.

- Czeka nas teraz ciężki wyjazd do Krosna. nie przyjemny rywal oraz teren do grania. My jedziemy tam po zwycięstwo, musimy być jak najlepiej przygotowani do tego meczu i wyszarpać w nim wygraną. Chcemy mieć dobrą drogę do play-off'ów, jednak do nich jeszcze daleko. Coraz mniej meczów i mniejszy wachlarz błędów do popełnienia. Musimy po postu grać i wygrywać, aby wyszarpać te play-off'y. Wiadomo, obserwujemy przeciwników w innych spotkaniach, ale raz na naszą niekorzyść, a drugi raz jest odwrotnie. Te drużyny są po prostu dobre i walka o play offy będzie trwać do samego końca.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kibic (L) - 31.03.2019 / 13:23, *.com.pl

Filip Matczak wyrasta na podporę drużyny. Skuteczny, waleczny i silny fizycznie. Brawo.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.