fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kowalczyk: Było troszeczkę nerwów

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- To był ciężki mecz, z naszej strony nie było jakiegoś super stylu, nie graliśmy równo. Całe szczęście zwycięstwo to zwycięstwo i jego się nie sądzi. To my zdobyliśmy dwa punkty – powiedział po meczu kapitan Legii Sebastian Kowalczyk.

- Można powiedzieć, że kontrolowaliśmy ten mecz. Druga połowa była dziwna, ponieważ nie było takiej energii na początku trzeciej kwarty. Narobiliśmy sobie trochę problemów, nasz rywal miał nieco lepszą skuteczność za trzy na początku niż w pierwszej połowie spotkania. Było troszeczkę nerwów, ale na szczęście mamy swoich liderów w ataku i odskoczyliśmy od przeciwnika.

- Każdy mecz jest trudny, ponieważ zespół walczy o utrzymanie, play-off'y lub jeszcze wyższe cele. Na pewno pojedynek z Krosnem będzie ciężki, teraz musimy odpocząć oraz dobrze się przygotować i mam nadzieję, że na tym trudnym terenie powalczymy.

- Nie jesteśmy myślami przy play offach, Gadałem z chłopakami, że nie ma co wybiegać w przyszłość, trzeba twardo stąpać po ziemi. Potrzebujemy jeszcze dwóch, trzech zwycięstw, aby zapewnić sobie play-off'y, więc spokojnie, chłodna głowa i jedziemy dalej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kibic (L) - 31.03.2019 / 13:27, *.com.pl

Panie Sebastianie. Co z Panem się dzieje ? Od kilku spotkań, jest Pan cieniem dawnego zawodnika. Coś jakby sreberko przyblakło.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.