fot. Mishka / Legionisci.com

Cierzniak: Wyciągniemy wnioski z tej porażki

Maciek Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Dobrze weszliśmy w drugą połowę. Przejęliśmy kontrolę i stworzyliśmy kilka sytuacji. Szkoda, że nie udało się zdobyć kontaktowego gola. Żałuję, że słabo zaczęliśmy cały mecz. Wierzę, iż to był jedynie wypadek przy pracy. Starałem się zrobić, co mogłem przy straconych bramkach. Zazwyczaj bramkarz najbardziej obrywa, bo to on wyciąga piłkę z siatki. Takie mecze dają dużo pokory. Mam nadzieję, że wyciągniemy z tego wnioski na przyszłość - mówi Radosław Cierzniak po meczu z Wisłą Kraków.

- Staramy się robić to, co trener od nas oczekuje, jednak nie zawsze to wychodzi. Jako Legia Warszawa powinniśmy dominować w każdym meczu i dyktować warunki... Na gorąco trudno mi cokolwiek na ten temat powiedzieć więcej. Wisła to inny zespół niż rok temu. Poczyniono wiele zmian kadrowych. Mistrzostwo zdobywa się jednak wtedy, kiedy potrafi się przechylić na swoją stronę mecze, w których nie idzie. Nikt w szatni nie myśli o tym, że nie obronimy mistrzostwa.

- W Ekstraklasie każdy z każdym może wygrać. Powinniśmy się skupić wyłącznie na sobie i wyeliminować błędy, które robimy. Powinniśmy teraz skupić się na Jagiellonii, a potem na Górniku. Nie ma co za bardzo wybiegać w przyszłość. Głównym celem jest oczywiście obrona tytułu, ale teraz musimy się zregenerować i wygrać z Jagiellonią.

- Dla mnie to nie był zwykły mecz. Spędziłem w Wiśle sporo czasu. Kiedy wybrzmiał pierwszy gwizdek, to jednak całe napięcie zeszło. Szkoda, że nie było naszych kibiców na stadionie. Bardzo nad tym ubolewam. Był to fajny mecz i oby więcej takich w lidze. Uważam, że z perspektywy całego zespołu, jesteśmy w stanie odrobić każdą stratę w tabeli. Musimy podnieść głowę i walczyć o wygraną w kolejnym meczu. To, co było w szatni po spotkaniu, zostaje w szatni. Nie mam zamiaru tego komentować. Jesteśmy Legią i nie pierwszy raz potrafiliśmy się podnieść w trudnych momentach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
zaba285 - 01.04.2019 / 17:17, *.lukman.pl

"Był to fajny mecz i oby więcej takich w lidze." - ja pier... skompromitowali się i on mówi, że był fajny mecz... lubiłem gościa, ale po czymś takim pozostaje tylko jedno - OUT

odpowiedz
Lipa - 01.04.2019 / 15:15, *.chello.pl

W Ekstraklasie każdy z każdym może wygrać.Nie w ekstraklasie każdy może wygrać z Legią.Tak wszyscy teraz się nas boją.Przez pana trenera jesteśmy typowym słabeuszem już nawet nie średniakiem.Do wymiany trener i 90% składu ze szrotem z portugalii na czele

odpowiedz
Piekario - 01.04.2019 / 16:14, *.t-mobile.pl

@Lipa: jesli jestesmy slabeuszem ekstraklasy to kim jest pozostale 14 druzyn? Szczerze to ten syf nalezaloby rozwiazac. A 5 czy 6 zespolow wrzucic do wspolnej ligi z Czechami i Slowakami co maja wiecej ambicji. A te wszystkie Bońki Miodki Nawałki Bogusie pogonić z piłki. ...

odpowiedz
gutek - 01.04.2019 / 14:04, *.chello.pl

następny po Malarzu optymista

odpowiedz
kapsel135 - 01.04.2019 / 12:35, *.sky.com

"Starałem się zrobić, co mogłem przy straconych bramkach" powiedział Cie(rz)niak. Pierwsza bramka - błąd przy próbie łapania piłki zamiast odbić do boku w efekcie 0:1. Trzecia bramka - strzelona z wolnego w sam środek bramki i bez nadmiernej siły , błąd w ustawianiu muru i jego samego , efekt 0:3. Czwarta bramka - przyspawany do linii bramkowej patrzył jak "kondom leciał sto godzin" zamiast wyjść do wrzutki to zrobił ...nic nie zrobił , efekt 0:4. Do tego katastrofalne granie nogami. Cały czas wybijanie do przodu i przeważnie do ....skiślaków. Nic więc dziwnego , że przez 15 sezonów w ekstraklapie rozegrałeś zaledwie 94 mecze. Przypadek nie sądzę...Pozdrawiam

odpowiedz
Marko - 01.04.2019 / 11:44, *.centertel.pl

Jakie wnioski? zmienicie dyscyplinę na piłkarzyki?

odpowiedz
xaxa1212 - 01.04.2019 / 11:16, *.inetia.pl

3 bramka to twoja zasluga Cierzniak. Ogolnie tez rewelacyjnie się nie spisales, ani nie pomogles zespolowi.

odpowiedz
Simon - 01.04.2019 / 11:06, *.155.3

Bardzo fajny, dobrze, że Ci się podobał. Z Borussią też miałeś fajny...

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 01.04.2019 / 10:34, *.t-mobile.pl

"Był to fajny mecz i oby więcej takich w lidze". No rzeczywiście "fajny": łomot 4-0 i Ty Cierzniaku jeszcze więcej chcesz takich. Po takiej wypowiedzi nie powinno być w naszej Legii miejsca dla ciebie.

odpowiedz
Bubu - 01.04.2019 / 10:28, *.vectranet.pl

Jak po kazdej przegranej ,heee.Widac te wniski ,coraz czesciej.

odpowiedz
SEBO(L) - 01.04.2019 / 10:25, *.centertel.pl

Nasz bramkarz w tym meczu wyciągnął 4 wnioski...

odpowiedz
L - 01.04.2019 / 09:43, *.tpnet.pl

Gdzie są te wszystkie chłopki roztropki które wychwalały tego pana? Gdzie jesteście dzieci? Arek Malarz do pierwszego składu!!!

odpowiedz
KKK - 01.04.2019 / 11:28, *.12.142

@L: bez przesady, miał gorszy mecz (a i tak nie jest głównym winowajcą). W tym sezonie z trójki grających bramkarzy wciąż najlepszy

odpowiedz
kapsel135 - 01.04.2019 / 12:05, *.sky.com

@KKK: Arek też nie był najgorszy w meczu z nafciarzami, nie byl też winowajcą ,a sra pinto go posadził na ławkę. Na jakiej podstawie twierdzisz że z z trójki grających bramkarzy wciąż najlepszy. W czym, lizaniu dupy sra pinto ?

odpowiedz
tomek - 01.04.2019 / 08:56, *.net.pl

tego wolnego na 3:0 to nawet ręcznik powieszony na bramce by obronił. piłka leciała praktycznie w środek bramki

odpowiedz
(L) - 01.04.2019 / 08:34, *.11.137

Radek, podbnie jak w meczu z Bosrusią nie pomogłeś drużynie.......

odpowiedz
Darek - 01.04.2019 / 07:24, *.chello.pl

Ile to juz razy wyciagacie te wnioski?A za kazdym razem jest to samo.
W kolko te same teksty wyuczone na pamiec.
Banda przeplacanych nieudacznikow i wlasciciel nie majacy pojecia o prowadzeniu klubu piłkarskiego.

odpowiedz
tomiacab - 01.04.2019 / 07:00, *.centertel.pl

daaaarek mioduuusskiiiii aaaaeejjjaaaa eejjjjaaaoooooo, aaaaeejjjaaaa eejjjjaaaoooooo, aaaaeejjjaaaa eejjjjaaaoooooo!!!! daaaarek mioduuusskiiiii aaaaeejjjaaaa eejjjjaaaoooooo, aaaaeejjjaaaa eejjjjaaaoooooo, aaaaeejjjaaaa eejjjjaaaoooooo!!!!

odpowiedz
Obcy - 01.04.2019 / 06:52, *.t-mobile.pl

Tyle razy dostaliście łomot, że od tego wyciągania wniosków to już was bolą te mądre głowy. Żaden z was nie ma odwagi przyznać,że jesteście pajace i olewacie swoją robotę.

odpowiedz
Jacek - 01.04.2019 / 05:12, *.tpnet.pl

Przy trzeciej bramce tez wszystko zrobiles? Nawet dupa ci nie drgnela zeby interweniowac. Strzal byl w srodek bramki panie bramkarzu od siedmiu bolesci.

odpowiedz
FWK - 01.04.2019 / 04:58, *.play-internet.pl

Macie swojego Cierzniaka!!! Pi....ony amator!!! Malarzowi to on do piet nie dorasta!

odpowiedz
Aleksander - 01.04.2019 / 00:25, *.orange.pl

Wnioski to juniorzy mogą wyciągać a nie stare repy co grają po 20 lat w szmacianą

odpowiedz
Tłusty Tomasz - 01.04.2019 / 02:26, *.play-internet.pl

@Aleksander : Jesteś głupcem Aleksandrze. Tu wiek nie ma znaczenia, wnioski może wyciągać każdy, stary i młody, nawet po dobrym meczu. Zanalizować i ocenić można wszystko, i dobre i złe momenty.

odpowiedz
tomek - 01.04.2019 / 08:59, *.net.pl

@Tłusty Tomasz: ty to najmądrzejszych też nie należysz. 6 remisów, 6 porażek bilans bramkowy dużo gorszy od Lechii, taki sam jak Piasta. to ma być mistrz polski i drużyna walcząca o kolejny tytuł!? do tego porażka z rakowem. wstyd

wnioski można wyciagać w każdym wieku o ile się to robi a oni niestety tego nie czynią. o ile jeszcze na początku po przyjsciu pinto biegali to teraz jedynie człapią po tym boisku

odpowiedz
yyy - 31.03.2019 / 23:51, *.tpnet.pl

fajny mecz?

o, zgrozo!

odpowiedz
Fachowiec - 31.03.2019 / 23:50, *.vectranet.pl

Ty już raz wyciągnąłeś wnioski po swoim jedynym występie w LM .... to fakt teraz się poprawileś o 100% bo tylko 4 bramki wpadły...

odpowiedz
SEBO(L) - 01.04.2019 / 10:22, *.centertel.pl

@Fachowiec : O 50% raczej...

odpowiedz
KowaL - 31.03.2019 / 23:29, *.vectranet.pl

Super! Powodzenia!

odpowiedz
Sasza - 31.03.2019 / 23:21, *.chello.pl

Jasne że wyciągnięcie wnioski.Przecież zaaaaawsze to robicie.
Tylko mocno ciągnijcie to może jeszcze w tym roku coś wyciągniecie.

odpowiedz
Alex Bielany - 31.03.2019 / 23:10, *.chello.pl

Cieniak zamknij sie lepiej wnioski jak doopy wloski

odpowiedz
Sprzedam ręcznik kąpielowy albo... - 31.03.2019 / 23:01, *.net.do

Powieszę na bramce i nikt nie zauważy ...

odpowiedz
Kibic - 31.03.2019 / 22:52, *.plus.pl

"Nikt w szatni nie myśli o tym, że nie obronimy mistrzostwa."

to się k..... zdziwicie, grrrr

odpowiedz