fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Piłkarze Wisły o meczu z Legią

Maciek Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Marko Kolar (Wisła Kraków): To był dla nas bardzo ważny mecz. Potrzebowaliśmy trzech punktów, aby awansować do pierwszej ósemki. Jesteśmy w dobrej formie, dzisiaj byliśmy skupieni na swojej grze. Nie przejmowaliśmy się tym, co pokaże Legia.

Staramy się wygrywać każde spotkanie, a jakie będziemy mieli miejsce w tabeli? Czas pokaże. Dziękujemy kibicom, bo wspierali nas od początku do końca meczu.

Mateusz Lis (Wisła Kraków): Nastawialiśmy się na zwycięstwo, a wygrana 4-0 pokazuje, że możemy naprawdę dużo. Cieszymy się, iż udało się zwyciężyć w obecności tylu kibiców. Nie pozwoliliśmy Legii na zbyt wiele. Kontrolowaliśmy mecz od początku do końca. Byliśmy dobrze zorganizowani i Legia nie stwarzała sobie żadnych okazji. Musimy iść za ciosem i pokazać, że nasze wyniki to nie przypadek. Nie mamy za dużo czasu na świętowanie, ponieważ w środę czeka nas kolejny mecz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
St.Anger - 02.04.2019 / 07:40, *.tpnet.pl

@iuwerh: mądrze prawisz. Im bardziej płaczą ze szczęścia w tej łódce , tym bardziej toną .

odpowiedz
iuwerh - 01.04.2019 / 20:45, *.chello.pl

@TSW: mimo efektownego wyniku to wszyscy podświadomie wiedzą, że euforia tu nie ma znaczenia. Wisła w rzeczywistości pali się teraz słomianym ogniem. Może starczy tego paliwa nawet do końca sezonu a w nowym problemy wrócą bumerangiem i to jeszcze większym niż wam się teraz wydaje. Dopiero wówczas poznamy co warte są dzisiejsze deklaracje piłkarzy, starupy Królewskiego i akcje internetowe.
Mamusię oszukasz, tatusia oszukasz ale życia nie oszukasz. Tak to kupa.

odpowiedz
TSW - 01.04.2019 / 11:55, *.com.pl

@Zcx: Nawet jeśli to nie z rączkami w kieszeniach.

odpowiedz
wislak - 01.04.2019 / 10:44, *.cybernetwmw.com

@Zcx: może się zdarzyć

odpowiedz
Zcx - 01.04.2019 / 06:36, *.vectranet.pl

A w środę zaliczacie łomot

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.